کاهش سفر: اسپری های ضد عفونی کننده می تواند کمک به مبارزه با ویروس ها برای مدت زمان طولانی


سطوح سخت در حال مجرمان اصلی برای گسترش ویروس ها و باکتری ها در میان مردم به عنوان آنها اغلب در لمس و یا خود را به نرده و دیوار و شیشه و سطوح سینی و اشیاء دیگر.

با توجه به گزارش ABC News, نگه داشتن سطوح پاک است از اهمیت حیاتی برای متوقف کردن چرخه قرار گرفتن در معرض ثابت و احتمالی عفونت patricularly وقتی که می آید به رفت و آمد روزانه و اشکال دیگر سفر می کند.

دانشمندان و کارشناسان بر این باورند که از سرگیری فعالیت های عادی البته در مقیاس محدود است می تواند منجر به نقض اجتماعی فاصله گرفتن اصل و مردم نیز در تماس با سطوح لادن با ویروس و یا میکروب است.

“ما می دانیم که ویروس موجود در اشیاء بی جان مانند سینی جداول و armrests… ما نیاز به اقداماتی است که حداقل تا حدودی محافظ زمانی که ما قادر به اجتماعی فاصله” معاون ارشد رئیس جمهور برای سفر خطر شرکت مشاوره بین المللی SOS,,,, Dr Robert Quigley گفت: انتشار.

در این گزارش گفت که شهر نیویورک حمل و نقل متروپولیتن آمده است تا با برنامه ریزی سعی کنید از سه ضد میکروبی پوشش محصولات است که می تواند ایجاد موانع حفاظتی در برابر میکروب ها به طوری که رفت و آمد تبدیل شده می تواند تا حدودی امن تر است.

محیط زیست virologist چارلز Gerba به نام ضد میکروبی پوشش یک “دستیابی به موفقیت در کنترل عفونت’ اضافه کرد که آن را به نگه داشتن سطوح پاک کردن برای یک دیگر در حالی که.

“ایده این است که در هر زمان یک سطح می شود آلوده, آن شروع به کشتن ویروس-که مزیت بزرگ است. مشکل با سنتی ضد عفونی کننده است که به عنوان به زودی به عنوان شما اجازه دهید هر کس در این منطقه است که همه آلوده دوباره.”

در یک آزمایش virologist گفت که یک اسپری از متفقین علوم زیستی استفاده شد در یک سطح بود که عمدا آلوده به یک میلیون ویروس’ دو هفته بعد برای دیدن نتایج.

“در عرض 10 دقیقه تعداد ویروس ها کاهش می یابد بیش از 90%; عرض دو ساعت بیش از 99.9%” گفت: Gerba که انجام شده با استفاده از آزمون های مختلف ویروس از خانواده کروناویروس.

مربوط به ذکر است که سارس-COV2 که باعث COVID-19 بود در میان ویروس ها اگر چه سازمان حفاظت محیط زیست و مقامات ابراز امیدواری کرد که اگر این محصول را کشته سخت تر ویروس ها پس از آن می تواند کار به طور موثر در برابر شایع فشار از coronavirus.

این پژوهش در فرآیند کارشناسی و منجر به آزمون های مشابه در دیگر اشیاء مانند PPEs.

پس از یک سهولت در مستند وضعیت در سراسر جهان می توان آن را آسان تر برای پیش بینی یک آینده که در آن یک تکنسین در تجهیزات ایمنی مجهز به یک تفنگ اسپری خواهد شد به طور منظم دیده می شود رفتن در مورد کسب و کار خود را از مواد ضد عفونی کننده ،


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>