همه چیز حامله, Leighton Meester است گفت: در مورد خانواده اش با آدم برودی

خانواده اول است. Leighton Meester شده بوده در مورد زندگی خصوصی اش با شوهر و آدم برودی در مصاحبه نادر در طول سال.

ما هفتگی اخبار شکست در فوریه 2013 که Meester و برودی آغاز شده قدمت پس از جلسه در مجموعه 2011 فیلم پرتقال. یک سال بعد ما به طور انحصاری نشان داد که جفت مخفیانه گره خورده است گره.

“من به دست آوردن اعتماد به نفس خیلی بیشتر از وقت با دوستان و خانواده — مردم آنها را دوست دارم که عشق من و که من ساخته شده است روابط با — و می رود که برای مردم در محل کار و همچنین” این شایعات بی اساس دختر آلوم گفت: شکل مجله در سال 2019. “به راستی کسانی که همه چیز دارد چه چیزی را به من شاد و من فکر می کنم که اگر من به خوبی انجام می دهند در آن طرف از همه چیز, پس از آن من به خوبی انجام می دهند.”

این دو نفره استقبال از اولین فرزند خود را مادر Arlo در ماه اوت 2015.

“من نمی بحث در مورد Arlo بسیار” Meester گفت Refinery29 در مارس 2017. “من بسیار افتخار از آن منطقه زندگی من است. اما من هم واقعا افتخار نشان می دهد و از کاری که من انجام دهد. من فکر می کنم درک این است: شما یک دختر ساده و یا شما یک آیکون و یا شما یک مادر. وجود دارد در میان است.”

برودی بخشی از گفت GQ در ماه اوت سال 2019 که Meester “بیشتر ذاتا خصوصی” از او است.

“ما در حال homebodies,” the O. C. آلوم گفت و اشاره کرد که پدری “بهترین” چیزی که اتفاق افتاده است به او. “منظورم این کلیشه — غرور و شادی. آن را بسیار مناسب است. او چیزی که من بیشتر افتخار می دهد و من بیشتر شادی. او خیلی دنگ عالی. آن را فقط به شما می دهد یک چشم انداز جدید در بهترین راه—چیزی به تمرکز بر روی که بیشتر و مهم تر از خودتان. همچنین که 100 درصد واقعی و حتی در یکی دیگر از راه. او حتی به من پتو امنیت برای جهان خارج نظر من اصلا نیاز به تایید خود من دختر من, f—k you.'”

ما تایید کرد در ماه آوریل سال 2020 که Meester باردار با کودک شماره 2.

حرکت را از طریق برای Meester ترین-گفتن نقل قول در مورد زندگی خانوادگی:

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de