Ex-FBI رسمی گزارش فروختن DOJ استدلال برای حذف فلین مورد و هیچ کس را به اطلاع قاضی


متحدان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را با اشاره به دست نوشته مارس 2017 توجه داشته باشید توسط بیل Priestap سپس FBI در مبارزه با تروریسم مدیر به استدلال می کنند که ماموران اف بی آی به مجموعه ای از ترفند فلین به دروغ خود را در مورد گفتگو با سفیر روسیه سرگئی Kislyak قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح. دادستان کل ویلیام Barr گفت: ماموران اف بی آی در نظر گرفته شده برای “ذخیره کردن یک دروغ دام.” اقدام آمریکا وکیل تیموتی درخت روغن قلم Barr مدت زمان طولانی مشاور اشاره کرد Priestap را یادداشت زمانی که دادخواست ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان به رها کردن فلین مورد وجود یک گناه فلین تأیید قبل از اینکه به دنبال برداشت.

وزارت دادگستری و مقامات درگیر در فلین مورد مصاحبه Priestap هفته گذشته دو روز قبل از شیا امضا فوق العاده ای حرکت به اخراج مورد نیویورک تایمز گزارش. Priestap گفت تفسیر آنها از یادداشت خود — و یکی تحت فشار قرار دادند توسط فلین وکلا و فاکس نیوز شخصیت — اشتباه بود. “او گفت که مقامات FBI در تلاش بودند به انجام کار درست در سوال آقای فلین و که او می دانست که از هیچ تلاشی برای مجموعه او” در این بار گزارش.

Priestap را یادداشت منعکس شده خود را در افکار خود در FBI داخلی, بحث در مورد inteviewing فلین. “آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟” Priestap نوشت و افزود: “حفاظت از موسسه ما با بازی کردن بازی ها.” یادداشت های خود را نیز نشان می دهد که اف بی آی “نرم آن مصاحبه استراتژی” با فلین به او تذکرات به روز کردن حافظه خود را از مکالمات این بار در گزارش. با این وجود فلین “دروغ بارها و بارها و دادستان ها گفته اند که ماموران به او ‘فرصت های متعدد برای اصلاح خود اظهارات نادرست توسط بازبینی کلید سوالات.'”

وزارت دادگستری مقامات “آیا قاضی سالیوان در مورد آقای Priestap مصاحبه” گرچه یک مقام رسمی گفت: آنها را به ارائه گزارش در این مصاحبه به زودی بار گزارش. که ممکن است نشستن به خوبی با سالیوان که در حال حاضر ابراز شک و تردید بیش از DOJ حرکت به اخراج این مورد. بر فشار به رها کردن این مورد نیز کشیده شده قوی در سوئیس از صدها سابق وزارت دادگستری با مقامات و دیگر سابق بالا رسمی ذکر شده در شیا حرکت مریم McCord نوشت: در یک نیویورک تایمز op-ed آن را “ریاکارانه برای این بخش به پیچ و تاب من کلمات” برای حمایت از Barr “وحشیانه ای استدلال.” بیشتر بخوانید درباره Priestap را در یادداشتی در نیویورک تایمز.

داستان های بیشتر از theweek.com
محافظه کار قربانی پیچیده ساخته شده است که امریکا غیر ممکن است به حکومت
5 خنده دار کاریکاتور در مورد تهمت مبهم ‘Obamagate اتهامات
دیزنی بسته است برادوی منجمد را برای خوب به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de