جهانی واکسن ویروس نژاد گرم اما نه بدون جنجال


واشنگتن: جهانی تنش پختند بیش از این مسابقه برای coronavirus واکسن پنج شنبه به ایالات متحده و چین معامله jabs و فرانسه ناودان غول داروسازی سانوفی برای نشان می دهد که ما می توانید هر گونه احتمالی واکسن برای اولین بار.

دانشمندان در حال کار در سرعت فوق العاده خطرناک به توسعه یک واکسن برای COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس که به کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان و کوبیده اقتصاد.

از آمریکا به اروپا به آسیا, ملی و محلی در حال کاهش مستند سفارشات به مردم بازگشت به کار — در حالی که فرسایش بیش از موج دوم ممکن است از عفونت.

افزایش آزادی به معنی افزایش خطر ابتلا به این ویروس و بنابراین ملی آزمایشگاه و شرکت های خصوصی در حال کار برای پیدا کردن فرمول برای واکسن.

اروپا اتحادیه داروهای آژانس ارائه برخی از امید وقتی که می گفت: یکی می تواند در یک سال بر اساس داده ها از مطالعات بالینی در حال حاضر در جریان است.

اما مارکو Cavaleri این EMAs سر از واکسن استراتژی اذعان کرد که جدول زمانی بود که “بهترین سناریو” و هشدار داد که “ممکن است به تاخیر می اندازد.”

مسابقه برای واکسن در معرض خام عصبی در روابط بین ایالات متحده و چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان.

دو ما سازمان های شنبه هشدار داد که هکرهای چینی در تلاش بودند به سرقت COVID-19 واکسن تحقیقات-یک ادعای پکن از آن به عنوان “لکه” شهرت خود را.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ratcheted تا لفاظی علیه چین گفت که او حتی نمی خواهید به تعامل با رهبر چین — به طور بالقوه خصوصی یک معامله تجاری بین جهان بالا دو اقتصاد.

“من بسیار نا امید در چین است. من به شما بگویم که در حال حاضر” او در مصاحبه با فاکس کسب و کار.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می تواند انجام دهد. ما می تواند کارهایی انجام دهد. ما می تواند قطع کامل ارتباط است.”

تاریکترین زمستان

در کاپیتول هیل یک مجلس رسمی بهداشت آمریکا به کنگره گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال هیچ استراتژی در محل برای پیدا کردن و توزیع واکسن به میلیون ها نفر از آمریکایی ها هشدار داد از “تاریکترین زمستان” جلوتر است.

“ما اصلا یک نقطه از رهبری در حال حاضر برای این پاسخ و ما اصلا باید یک طرح جامع گفت:” ریک روشن بود که حذف شده ماه گذشته به عنوان رئیس ایالات متحده به اتهام توسعه coronavirus واکسن.

ایالات متحده ثبت شده نزدیک به 86,000 مرگ و میر مرتبط با COVID-19-بیشترین تلفات از هر ملت است.

فرانسه – miffed در شرکت سانوفی –

رهبران جهان در میان 140 امضا برای نامه ای منتشر کرد و گفت هر واکسن نباید انحصاری و این که علم باید به اشتراک گذاشته شود در میان ملت ها.

“دولت ها و شرکای بین المللی باید متحد در سراسر جهانی تضمین کند که تضمین می کند که هنگامی که امن و موثر واکسن توسعه یافته است, از آن است که تولید به سرعت در مقیاس بزرگ و در دسترس برای همه مردم در تمام کشور رایگان است ،

اما یک ردیف فوران در فرانسه پس از داروسازی سانوفی گفت: آن را ذخیره اولین محموله از هر واکسن آن را کشف کرد به ایالات متحده است.

این دیدگاه باعث سریع ملامت از دولت فرانسه — رئیس جمهور امانوئل Macrons دفتر گفت: هر واکسن باید درمان شود به عنوان “جهانی خوب است که فرستاده شده به نیروهای بازار.”

شرکت سانوفی اجرایی Paul Hudson گفت: ما تا به حال یک ریسک های مدل اجازه داده است که برای تولید قبل از شروع یک واکسن شده بود و در نهایت تصویب — در حالی که اروپا نیست.

“دولت آمریکا حق دارد به بزرگترین قبل از سفارش به دلیل سرمایه گذاری در گرفتن خطر” هادسون گفت: خبری بلومبرگ.

Macrons مقامات در حال برنامه ریزی برای ملاقات با مدیران شرکت سانوفی در مورد این موضوع در هفته آینده.

جستجو برای یک واکسن شد و حتی بیشتر فوری پس از سازمان بهداشت جهانی گفت: این بیماری ممکن است هرگز از بین برود و دنیا را به یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند خوب است.

“این ویروس ممکن است فقط یکی دیگر از ویروس بومی در جوامع ما و این ویروس ممکن است هرگز از بین برود” گفت: Michael Ryan سازمان ملل بدن در شرایط اضطراری مدیر.

مدعیان ظهور

چشم انداز بیماری طولانی برگ دولتها در مواجهه با یک عمل تعادل ظریف بین سرکوب پاتوژن و اقتصاد خود را تا و در حال اجرا است.

در آمریکا بیشتر تیره و تار اقتصادی پدید آمده روز شنبه با نزدیک به سه میلیون بیشتر آمریکایی ها تقاضا برای مزایای بیکاری.

که طول می کشد به طور کلی مجموع به 36.5 میلیون — بیش از 10 درصد از جمعیت ایالات متحده.

بیشتر نشانه ای از آسیب به کسب و کار پدید آمده که لویدز لندن پیش بینی همه گیر خواهد شد هزینه جهانی صنعت بیمه حدود 203 میلیارد دلار است.

بازارهای اروپایی تعطیل اما وال استریت بسیج با وجود جدید مدعیان. در نشانه ای از پیشرفت بازار بورس نیویورک معامله طبقه بود با توجه به بازگشایی on May 26.

یک حرکت به بازگشایی

بازگشایی اقتصاد در ادامه به صورت جدی در سراسر اروپا که در آن اتحادیه اروپا مجموعه ای از طرح های پیشنهادی به صورت مرحله به مرحله راه اندازی مجدد سفر و احتمالی بلند کردن اجسام از کنترل مرز.

“شاید خود را یک اشتباه را ندارد اما ما هیچ چاره ای. بدون گردشگران, ما معتاد دریافت کنید!” انریکو Facchetti یک زن 61 ساله سابق زرگر گفت: از Venices بازگشایی.

ژاپن — جهان سوم بزرگترین اقتصاد-لغو وضعیت اضطراری در سراسر بسیاری از کشور جز برای توکیو و اوزاکا.

و نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: پارک های ملی خواهد بخشی از بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن.

اما در آمریکای لاتین این ویروس همچنان به افزایش, با 60 درصد جهش در موارد در پایتخت شیلی سانتیاگو.

مقامات گفت: 2,000 جدید گور شد در حال حفر در اصلی قبرستان.

سودان جنوبی گزارش اول خود را COVID-19 مرگ در روز پنج شنبه.

و در بنگلادش اولین مورد تایید شده در پرتکاپو Rohingya اردوگاه های پناهندگان در بنگلادش که در خانه به نزدیک به یک میلیون نفر است.


is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>