‘How to Get Away With Murder’, سری آخر به پایان می رسد با چند مرگ و میر

مقدس, طرح پیچ و تاب! طرفداران رفت و به روز شنبه, مارس 14 سری آخر How to Get Away With Murder باور Annalise (ویولا دیویس) یک زن مرده راه رفتن, اما شخصیت های متعدد خود را ملاقات کرد به پایان می رسد قبل از ساعت بود.

این قسمت با عنوان “ماندن” آغاز شد و با تیراندازی در خارج از دادگاه. سه روز زودتر شهادت را از سر گرفت در Annalise را محاکمه. Jorge Castillo (Esai Morales) در زمان ایستادن و محروم داشتن هر گونه اتصال به فرماندار Birkhead (لورا Innes) و یا توطئه برای پایین آوردن Annalise. Annalise نگران تعجب شاهد دادستان مخفی شده بود به دور از ترس وس’ (Alfred Enoch) اعتراف نامه خواهد آمد به نیش می زنند ،

به عنوان کانر (Jack Falahee) هشدار داد Michaela (Aja Naomi King) در مورد گناه او را یک روز احساس او استدلال که او در حال حاضر رنج می برد به اندازه کافی در طول دوران کودکی خود را برای رفتن به زندان است. در ضمن کانر می خواستم برای رفتن به جنایات خود و پس از الیور (کنراد Ricamora) رفت و به FBI پشت سر خود را برای چانه زنی بهتر درخواست کرد (اگر او دروغ گفته در مورد Annalise بر روی پایه) ، کانر به الیور طلاق و حاضر به معامله جدید است.

فرانک (Charlie Weber) برای بخشی خود را در بر داشت یک تفنگ سیگار کشیدن به کراوات فرماندار به هانا (مارسیا گی هاردن). Birkhead هرگونه دخالت در قتل است ، فرانک بعد از اعتراف به بانی (Liza ویل) که او آرزو او تا به حال نه او را در مورد سام (Tom Verica) و هانا بودن پدر و مادر خود را و وعده داده شده به او را ببخشد پس از زمان. او سپس به ارائه گابریل (رم فلین) $87,000 به شهادت علیه Annalise که او در زمان.

How to Get Away With Murder Recap
Jack Falahee و Aja Naomi King در “How to Get Away With Murder.” ABC/اریک McCandless

Nate (Billy Brown) تغییر شهادت او در آخرین لحظه اعتراف به این که اف بی آی به او پیشنهاد 20 میلیون دلار حل و فصل است که او تلقی اجبار. او مقصر تمام مصیبت در هانا در کاستیلیوس و فرماندار و بعد گفت Annalise او روشن طرف چرا که او تا به حال به خود و نقش خود را در ظروف سرباز یا مسافر. او همچنین به او وس’ اعتراف است که او بر روی خاویر (Gerardo Celasco) و در فلش-به جلو او باز یک مرکز عدالت برای زندانی افراد است.

در طول بسته شدن استدلال Annalise اذعان کرد او یک فرد بد اما گفت او قتل به هر کسی. داوران توافق کردند, پیدا کردن او گناه نیست در تمام هزینه. در ضمن کانر دستگیر شد, Michaela به تنهایی باقی مانده بود و لورل (Karla Souza) در راه او را به یک شهر جدید پس از سازماندهی قتل پدرش در زندان است. Annalise همچنین تبدیل کردن Tegan (Amirah Ams) پس از او اعتراف عشق او را برای او اشاره کرد که او نمی تواند او را خوشحال.

به عنوان Annalise صحبت با خبرنگاران در مراحل دادگاه فرانک وارد و فرماندار. به عنوان یک نتیجه هر دو او و بانی بودند به ضرب گلوله کشته و بیش از حد.

در دور آینده اعضای Keating پنج با حضور Annalise مراسم تشییع جنازه که در آن حوا (فامکه یانسن) تحویل مداحان. کانر و الیور هنوز ازدواج, Michaela بود که یک قاضی با خانواده و لورل خوشحال بود با رشد و کریستوفر که به پایان رسید تا بودن وس نگاه یکسان به طعنه در اوایل قسمت. کریستوفر بعد نشان داد تا در منچستر به دنبال در جای پای خود را “مربی” تدریس یک کلاس به نام “How to Get Away With Murder.”

بگویید ما: شما چه فکر می کنم از سری آخر?

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>