داخل استنلی توچی گیج کننده قرنطینه با 6 بچه ها: مدرسه در منزل و بیشتر

یک خانه کامل. استنلی توچی باز تا حدود یک روز در زندگی خود را در حالی که quarantining با همسرش, Felicity کندو شش بچه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

نه تنها بازیگر, 59, دار زدن, در خانه با او و همسر اواخر کیت توچی, بچه, دوقلو, ایزابل و Nicolo 20 و Camilla, 18, به عنوان به خوبی به عنوان خود و بی پرده را کودکان ماتئو 5 و امیلیا, 2, اما یکی از او بزرگتر است دوست دختر نیز اقامت با خانواده خود را.

“قراردادن همه این افراد با متفاوت شخصیت سنین نیاز دارد ، در یک خانه به مدت شش هفته ایجاد می کند به صورت پویا جالب و” استخوان های دوست داشتنی استار نوشت: در یک جمعه, مارس 15 آتلانتیک مقاله. “در بیشتر قسمت ها, همه چیز شده اند که به خوبی معنی هیچ کس به قتل رسیده است هر کسی و در عین حال اگر چه من مطمئن هستم که یکی از آنها توطئه من بودند که من این نوع.”

Stanley Tucci quarantine 6 kids
استنلی توچی آنا Pocaro/Hbo/شاتر

گلدن گلوب برنده شرح داده شده خود را بعد از اینکه از خواب بیدار شده در 7 صبح توسط Matteo و تغذیه او و امیلیا کثیف صبحانه “است که به پایان می رسد تا در طبقه” برای تخلیه ماشین ظرفشویی و انجام تمرین.

نیویورک بومی homeschools ماتئو در صبح در حالی که اعضای مسن تر خود را نوزادان انجام کار خود را خود را. “آنها به من بگویید که آنها انجام می دهند مدرسه خود را. من معتقدم که آنها حتی اگر من نمی” توچی نوشت.

امی برنده رفت و به hilariously جزئیات ایزابل Nicolo, Camilla و دوست خود حماسه مصرف مواد غذایی نوشتن “نسل های قدیمی تر … وارد آشپزخانه و کار سریع کل یک قرص نان و دو پیمانه نیم لیتری گوجه فرنگی گیلاسی چهار آوکادو شش تخم مرغ دو پیمانه نیم لیتری, زغال اخته, چهار, موز, 20 rashers از بیکن یک لیتر شیر بادام شش Nespresso غلاف و یک لیتر آب پرتقال. … [پنج ساعت بعد] از کودکان مسن تر در حال حاضر به طبقه پایین می آیند به خوردن تمام f–پادشاه وعده غذایی قبل از شام.”

توچی می داند که او “خوش شانس” در این وضعیت با خانواده اش مهم نیست که چگونه “نا امید” او می تواند در برابر شیطان پرادا می پوشد ستاره رفت به نوشتن. “[ما] یکی دیگر سقف بر سر ما غذا در شکم و هیچ نشانه ای از بیماری است.”

در حال حاضر نامزد جایزه گرمی در حال لذت بردن از پخت و پز وعده های غذایی — لغو احکام صادره ی گوشت بره و مرغ و سهام و ماکارونی تمام norma — و سرگرم کننده Matteo و امیلیا. او و آنهایی که کمی بازی ساخته شده بازی “به معنی پادشاه” آیا مسابقات کشتی که در پایان “پوشک تغییر وظایف” و پرش در ترامپلاین حیاط خلوت در حالی که اسپری با یک شلنگ.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC, که, و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>