داستان الهام بخش از کور دختر پاکستانی که با هجوم به britain’s Got Talent


لندن: یک دختر 14 ساله, بریتیش, دختر پاکستانی که دید دست در سن 10 سالگی تبدیل به یک احساس در ITV معروف آمار نشان می دهد – britain’s Got Talent – امید به آن را به نهایی از محبوب نشان می دهد.

Sirine Jahnagir که تنها شرکت کننده از پاکستان منبع در آمار نشان می دهد که نوه Sahibzada جهانگیر که در حال حاضر به عنوان نخست وزیر عمران خان سخنگوی روی تجارت و سرمایه گذاری در انگلستان و اروپا است. فوزیه Kasuri است Sirin عمه و اواخر پاپ و خواننده نشید Junaid Jamshed او بود عمو.

Sirine تبدیل به یک ضربه فوری پس از outperforming رقبای او از طریق خود اجرای موسیقی و تصویب برنده از قضات Simon Cowell, Alesha Dixon, آماندا هولدن و David Walliams.

Sirine متولد شد و در سال 2005 در لندن است. تا سن پنج سالگی او سرآمد در همه چیز از جمله ورزش با رقص بودن او مورد علاقه تفریح و سرگرمی. خانواده او کشف کرد که Sirine پنج ساله بود که او از دست داده بود بینایی خود را کاملا در یک چشم و اگر چه چشم دیگر کامل بود یک خطر وجود دارد ممکن است بدتر.

در طول زمان بدترین ترس از خانواده متوجه شدند که Sirine از دست انداز به آرامی در او باقی مانده خوب چشم تا سن 10 سالگی زمانی که او از دست آن همه است.

یک دوست خانوادگی گفت: اخبار و جغرافیایی که در آن 5 سال بود بسیار آسیب زا برای Sirine به عنوان او نمی تواند انجام بسیاری از چیزها و به آرامی به او آموخته بریل و شروع به خواندن کتاب دوباره. پدر و مادر او و خانواده بودند حمایتی در طول این زمان و کمک Sirine که می خواستم به آن را بزرگ در جهان است.

پدر و مادر او تا به حال به حرکت به تپه میل در شمال لندن هنگامی که او به سن 12 وجود نداشت مدارس متوسطه در مرکز لندن است که می تواند به تهیه کردن به نیازهای خاص خود. در مدرسه Sirine به حال دسترسی به تجربه و تخصص است که به او کمک کرد تا یادگیری مهارت های دیگر. آن را در اطراف این زمان است که او شیرجه زده موسیقی. او یاد گرفته که چگونه به بازی پیانو توسط خودش و شروع به آواز خواندن و نوشتن موسیقی.

Sirine هرگز به عقب نگاه کرد و شور و شوق او را در زمان او و پس از یک روند خسته کننده از انتخاب به britain’s Got Talent.

در روز شنبه او را در استماع مراحل britain’s Got Talent در ITV.

هنگامی که تماس با اخبار و جغرافیایی Sahibzada جهانگیر تایید کرد که Sirine خواهد بود ظاهر می شود قبل از مشهور پنل.

او گفت: “همه ما بسیار افتخار از Sirine. او سخت کوش و دوست داشتنی و پرشور است. هنگامی که وجود دارد یک ناتوانی در کسی که خدا هدیه است که فرد با برخی دیگر از استعدادهای استثنایی. Sirine پدر و مادر شده اند استثنایی در آوردن او و دادن او همه چیز را او مورد نیاز است. او در کارهای خیریه و کمک به دیگران است. او می خواهد برای تشکر از خدا برای او چه کرده است و برای این نعمت در زندگی او است.”

Kafeel جهانگیر Sirine پدر گفت: اخبار و جغرافیایی که Sirine تدریس خودش چگونه برای نوشتن و نوشتن و پخش موسیقی.

“همه ما بسیار افتخار از Sirine. موسیقی او شور و بریتانیا را بستر مناسب برای به اشتراک گذاشتن موسیقی خود را با دیگران است. او بسیار هیجان زده است. او ابتدائی توسط خودش برای BGT. یک روز او به من گفت که آمده است همراه با او. من رفت و شوکه شده بود که او انجام شد قبل از 3,000 نفر است. او خودش چگونه به بازی موسیقی.”

Kafeel گفت که در طول سفرهای خود به انگلستان اواخر Junaid Jamshed استفاده می شود به خواندن با Sirine و آموزش خود را در مورد موسیقی است.

Sirine با استفاده از موسیقی و داستان خود را برای الهام بخشیدن به دیگر افراد معلول است. هر جمعه او می رود به مدرسه می آموزد و یک جوان 6 ساله پسر که در همان شرایط به عنوان او می آموزد او را به خط بریل و به او اعتماد به نفس در دیدن آینده و اعتقاد او می تواند هر چیزی را به عنوان به خوبی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de