Lisa Vanderpump و کن در حال بازسازی SUR, چک کردن کارکنان در میان COVID-19

Lisa Vanderpump و کن تاد با استفاده از coronavirus بحران به یک نگاه تازه به یکی از محبوب ترین لس آنجلس رستوران.

یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری موفق رستوران در حال کار برای به روز رسانی خود در غرب هالیوود نقاط آن را به عنوان در حال حاضر بسته شده با توجه به آب و هوا.

“وجود دارد رفتن به یک کمی از تعجب در سور پس از آن بازگشایی دوباره” خودی نشان داد. “لیزا و کن در زمان این زمان به وصله پینه کردن برخی از چیزهایی.”

هر چند این منبع گفت: ما دارد که “هنوز هیچ کلمه ای در زمانی که رستوران ها in L. A. می تواند بازگشایی” Vanderpump, 59 و تاد, 62, مشتاق به بازگشت به کار. “این تیم در حال بررسی است با این شهر هر روز جمعه است.”

در میان زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز آلوم متمرکز شده و در ده ها تن از کارگران آنها را استخدام سراسر خواص خود را در لس آنجلس و لاس وگاس.

“لیزا و کن شده اند چک کردن در در کارکنان خود را در سراسر قرنطینه تماس و پیام کوتاه به ارائه پشتیبانی” خودی اضافه شده است. “بسیاری از کارکنان رستوران چپ L. A. و رفت و برگشت به خانه به جایی که آنها از طول قرنطینه.”

این منبع همچنین گفت: ما که Jax تیلور‘s اخیر ادعا می کنند که TomTom است “پول گودال” نمی تواند بیشتر از حقیقت. “این یکی از جواهرات درخشان لیزا امپراتوری” گفتند. Vanderpump و تاد همکاری خود TomTom با Vanderpump قوانین ستاره تام شوارتز و تام Sandoval.

تیلور, 40, ناودان نوار در جمعه 13 مارس پس از یک رسانه های اجتماعی پیرو در مقایسه موفقیت خود را به Sandoval, 36, و شوارتز کسب و کار زرنگ و دانا.

Lisa Vanderpump Ken Todd Are Revamping SUR
Jax تیلور و تام Sandoval. دن استاینبرگ/تالار گفتگو/AP/شاتر; جان Salangsang/شاتر

“من باید بگویم من از آنها بدم میاید این واقعیت است که تام و تام باید با رونق کسب و کار ،” Instagram کاربر نوشت و اشاره کرد که تیلور به “اشتباهات” در طول سال تبدیل شده خود را در اطراف.

فن ادامه داد: “شما باید یک رستوران یا نوار است که شما و فقط شما و شما نیاز به پیدا کردن یک سرمایه گذار برای کمک به که اتفاق می افتد و ترک دیگران پشت سر گذاشت چرا که من فکر می کنم شما و بریتنی [Cartwright] خواهد بود شادتر در دراز مدت است. شما را نمی دانم اما من افتخار می کنم.”

سور متصدی بار شات برگشت: “آنها نمی پرسید. که رستوران است یک گودال پول.” تیلور است که اختلافات با Sandoval و شوارتز, 37, ماه نیز روشن است که او به هیچ وجه حسود از خود castmates’ رستوران.

بر خلاف تیلور حفاری, TomTom شده است محبوب با غرب هالیوود مجموعه (از جمله چند چهره های معروف) پس از افتتاح آن در مرداد ماه سال 2018 است. در واقع نوار شده است به طوری که موفق Sandoval گفت: ما در ماه فوریه که یک دوم TomTom پاسگاه می تواند در کارت. “من دوست دارم به یک محل [در سواحل شرق],” او توضیح داد در آن زمان است. “من یا فراموش تام, تام, و یا اگر آن را متفاوت بود, من می خواهم به آن تماس بگیرید چیز دیگری است.”

این براوو شخصیت اضافه شده: “من دوست دارم که یک محل را در اینجا. این می تواند بسیار جذاب است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>