مری-کیت اولسن اضطراری تشکیل پرونده طلاق از شوهر است را رد کرد

یک دست انداز در جاده ها است. اورژانس طلاق پر کردن مری کیت اولسن در پی در برابر شوهر جدا Olivier سارکوزی شده است را تکذیب کرد, Us Weekly می تواند تایید.

“ما تنها با پذیرش ضروری [و] اضطراری برای تشکیل پرونده” لوسین Chalfenسخنگوی دادگاه های ایالتی نیویورک می گوید ما به طور انحصاری است. “اصلی پرونده رد شد توسط New York County Clerk چرا که آنها نه به دنبال مسأله اساسی روش. آنها refiled زیر ضروری است توجه به روش سخنراني با اشاره به ex parte قاضی نیویورک دولت عالی قضاوت کرد.”

Chalfen به ذکر است که ایالت نیویورک عالی قاضی “تصمیم گرفت که آن را ضروری است به طوری که آنها نمی تواند فایل هر چیزی در این نقطه است.” او همچنین اظهار داشت که “قضایی اختیار” است دلیل که چرا 33 ساله طراح درخواست نبود تلقی ضروری نگرانی است.

Mary-Kate Olsen Emergency Divorce Filing From Estranged Husband Olivier Sarkozy Was Rejected
مری-کیت اولسن و اولیویه سارکوزی. شاتر (2)

ما تایید شده در چهار شنبه, مه 13, که اولسن و 50 ساله, فرانسوی, بانکدار به نام آن واریز شده پس از پنج سال از ازدواج. این فول آلوم ثبت مدارک برای طلاق در نیویورک در مارس 17, اما وجود داشته است نگه دارید تا با توجه به شهر نیویورک دادگاه عدم پذیرش درخواست جدایی میان coronavirus بحران است. اولسن در نتیجه به دنبال اضطراری طلاق تشکیل پرونده تایید شده است.

اولسن و سارکوزی شد اولین مرتبط در مارس 2012 پس از دو سال عاشقانه با بازیگر Stella Schnabel. او ظهور این سوال در سال 2014 و آنها گره خورده است گره در منهتن در سال است که به دنبال.

ردیف مؤسسین نگه داشته است جزئیات خود را در حال حاضر-شکسته عاشقانه به سارکوزی نسبتا خصوصی در طول سال. اما در ماه مارس سال 2017, او به نادر بیانیه ای در مورد ازدواج خود را در یک مصاحبه مشترک با دوقلو, خواهر, اشلی اولسن برای Net-A-Porter را ویرایش کنید.

“من فکر می کنم ما خوش شانس [کار سخت] می آید کاملا به طور طبیعی برای ما. ما لازم نیست زمان زیادی برای نشستن و فکر کردن و اندیشیدن,” او گفت: انتشار این خواهر و برادر’ کار و زندگی می کند. “اما پس از آن من یک شوهر و دو گام به بچه ها و یک زندگی; من باید به خانه بروم و طبخ شام. من اجرا در آخر هفته.”

Mary-Kate Olsen Emergency Divorce Filing From Estranged Husband Olivier Sarkozy Was Rejected
مری-کیت اولسن و اولیویه سارکوزی حضور در مینی, الهه شعر و موسیقی, مجموعه راه اندازی در تاریخ 7 نوامبر 2017 در شهر نیویورک است. جیلیان Sollazzo/WWD/شاتر

در پی خود تقسیم یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری که مری کیت دارای یک “ironclad prenup.” الیزابت و جیمز طراح “منافع کسب و کار و ثروت در حال محافظت” از آنجا که از این.

با گزارش Marjorie هرناندز

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>