میشل و باراک اوباما, اذیت کردن هر یک از دیگر در شیکاگو کتابخانه های عمومی تصویری

خواندن رمان! میشل اوباما و باراک اوباما تیمی در پنج شنبه, مه 14 به عنوان مهمان در عمومی شیکاگو کتابخانه “زنده از کتابخانه” Storytime جلسات.

اواز یا موسیقی دو نفری که ازدواج کرده اند 27 سال نشان داد که آنها در حال باز کردن یک شاخه جدید از این کتابخانه به دلیل “کتابخانه های عمومی ضروری است موسسات” با توجه به رئیس جمهور سابق, 58.

“هنگامی که از آن باز می شود آن را به خانواده ها یکی از شانس بیشتری برای کشف منافع خود یادگیری و تعامل با جوامع خود” باراک گفت: در این کلیپ قبل از او و همسرش, 56, شروع به خواندن جهان جمع آوری شده توسط Peter H. رینولدز.

“ما تصمیم این کتاب به دلیل آن را نشان می دهد که تحول قدرت کلمات. من عاشق عبارت” او اضافه کرد که بانوی اول سابق پاسخ داد: “بله مورد علاقه خود را.”

به عنوان مرغ عشق خواندن داستان با صدای بلند آنها خندید و لبخند نگاهها با یکدیگر است. در یک نقطه باراک آیا بهترین خود را دایناسور تصور به عنوان مادر دو صحبت در مورد یک تیرانوسور رکس.

“زیبا بود که” در حال تبدیل شدن به نویسنده گفت: هنگامی که این دو تا به حال به پایان رسید ،

او سپس اشاره کرد به شوهرش و اذعان کرد که “او کلمه مرد” قبل از آشکار است که او شباهت شخصیت اصلی جروم در این کتاب است.

“او به نظر می رسد نوع مانند جروم ، آنها همان گوش” میشل شوخی.

“معدن کمی بزرگتر از جروم را” باراک پکتیا میباشد که میشل پاسخ داد: “خیلی بزرگتر!”

Michelle Barack Obama Tease Each Other Chicago Public Library Video
میشل اوباما و باراک اوباما. YouTube

این زن و شوهر که سهم دختران مالیا21 ساله و ساشا, 18 شده اند و هزینه های زیادی از زمان با کیفیت با هم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در مارس میشل گفت: Ellen DeGeneres که جفت دختران به خانه بازگشته بود از دانشگاه و در حال به پایان رساندن سال آنلاین. در میان مربوطه خود را در کلاس های این خانواده است که هنوز ساخت زمان برای هر یک از دیگر.

“این ما را مجبور به ادامه نشستن با یکدیگر به گفتگو واقعا سوال بپرسید و کشف کردن که چگونه به نگه داشتن خود را اشغال شده بدون فقط تلویزیون و یا کامپیوتر” شیکاگو بومی گفت: در 23 مارس. “این یک تمرین خوب در ما یادآوری میکند که ما فقط نمی نیاز به یک مقدار زیادی از چیزهای که ما داریم. هنگامی که بار بد داشتن هر یک از دیگر, داشتن سلامت شما … ما می توانید با خیلی کمتر است و من فکر می کنم که این درس مهم است که من می خواهم بچه های من به درک.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>