تنها 2 مهاجران مجاز به پناه تحت شرایط اضطراری مرز منظور

تنها دو نفر بوده اند مجاز به دنبال درخواست برای حمایت انسان دوستانه در آمریکا در مرز جنوبی تحت اضطراری بهداشت عمومی منظور صادر شده در اواخر ماه مارس که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده کرده است به اخراج اکثر مهاجران غیر مجاز در منطقه, دولت, داده ها را نشان می دهد.

با استناد به مراجع قانونی در جنگ جهانی دوم-دوره بهداشت عمومی قانون مقامات در مرز جنوبی را حذف کرده و بیش از 20 ، 000 مهاجران بدون اسناد و مدارک مناسب برای مکزیک و یا به طور مستقیم به کشورهای خود پس از 20 مارس. که در همان زمان span مرز مقامات مجاز فقط 59 مهاجران به طور موقت اقامت در این کشور به مصاحبه با یک افسر پناهندگی خود را در مورد ادعای شکنجه, اگر, اخراج, با توجه به آمار جمع آوری شده توسط U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS).

اکثریت قریب به اتفاق این مهاجران — 54 از آنها — و نه پاسخگویی به افزایش استاندارد نشان از آن بود که “بیشتر از” نه این که آنها را شکنجه پس از اخراج تحت سلامت عمومی که صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). سه مورد باقی می ماند در انتظار, با توجه به USCIS اطلاعات به دست آمده توسط رادیو فردا که برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست در اوایل روز چهارشنبه.

دو مهاجر که پایان نمایش فیلم که بالاتر از آستانه عبور از آنهایی که بر روی کسانی که به دنبال پناهندگی می توانید درخواست تحت حمایت کنوانسیون سازمان ملل علیه شکنجه محدود رهایی از تبعید است که بر خلاف پناهندگی نمی کند و ایجاد یک مسیر به شهروندی. همچنین این تنها حمایت انسان دوستانه به مهاجران مجاز به درخواست اگر آنها در حال پردازش تحت سی دی سفارش با توجه به داخلی گشت مرزی, یادداشت های به دست آمده توسط ProPublica.

زیر بهداشت عمومی که تمدید شد ماه گذشته برای یکی دیگر از 30 روز تهمت و دولت به حالت تعلیق در مهاجرت, پناهندگی و ضد قاچاق قوانین و سیاست های حاکم بر پردازش از مرز عبور مهاجران از جمله کودکان بی سرپرستشده اند که فراهم اضافی حقوقی پادمان برای چند دهه.

مشخص نیست که چگونه بسیاری از مرز عبور مهاجران فرآوری شده تحت ایالات متحده آمریکا قانون مهاجرت پس از این دستور اجرا شد. در آوریل مقامات مرزی مواجه می شوند 766 کودکان مهاجر بدون همراه. اما تنها 58 منتقل شدند به آمریکا پناهنده آژانس که کنگره وظیفه مراقبت از این افراد زیر سن قانونی با توجه به دولت داده های به دست آمده توسط رادیو فردا.

مسئولان این سازمان که نظارت این کشور مهاجرت دادگاه نمی, پاسخ به سوال در مورد تعداد مهاجران مقامات مرزی قرار داده شده اند به طور منظم در مهاجرت رسیدگی به حذف پس از سی دی سفارش صادر شد.

شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در سیوداد خوارس ٬ چیئوائوا

مهاجران در “باقی می ماند در مکزیک” برنامه صف در Paso del Norte مرز پل به reschedule خود مهاجرت جلسات میان شیوع کروناویروس در سیوداد خوارز, مکزیک, در تاریخ 21 آوریل سال 2020 است. ایسنا یک “برگ انجیر”

Top U. s. Department of Homeland Security مقامات مانند اقدام گمرک و حفاظت مرزی کمیسر Mark Morgan اند که سلامت عمومی را به منظور امضا شده توسط CDC مدیر Robert R. Redfield است نه یک سیاست مهاجرت بلکه یک اقدام برای جلوگیری از به طور بالقوه آلوده مهاجران از گسترش کروناویروس در آمریکا و مالیات سلامت محدود منابع در مرز جوامع است.

اما طرفداران را محکوم کرد و این بخشنامه به عنوان یکی دیگر از تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای محدود کردن انسان دوستانه برای حمایت از مهاجران که در سفر به ایالات متحده و مکزیک مرز. بیش از دو سال گذشته دولت نورد متعدد بحث برانگیز سیاست های طراحی شده برای جلوگیری از آنچه در آن است به نام “جعلی” پناهندگی ادعاهای ساخته شده توسط مردم که مسئولان تشخیص به توان اقتصادی مهاجران.

قبل از همه گیر مقامات مرزی تا به حال سیاست ها در محل سعی کنید به گزاف گویی بیشتر پناه جویان کردن خاک ایالات متحده آمریکا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. آنها می تواند نیاز آنها را به صبر در مکزیک برای مدت پناهندگی موارد محل آنها را در سریع اخراج برنامه ها و یا حتی ارسال آنها را به گواتمالا و آنها را در پناه وجود دارد و تحت توافق با آن کشور است.

این بیماری همه گیر است و تا حد زیادی متوقف شد این برنامه اما CDC سفارش داده است که مقامات مرزی برای حذف غیر مجاز مهاجران و پناه جویان و حتی سریع تر. اقدام U. s. Department of Homeland Security, منشی, چاد گرگ به خبرنگاران گفت: روز شنبه که حدود 80 درصد از مهاجران پردازش تحت سلامت عمومی بخشنامه اخراج در عرض دو ساعت.

هارون Reichlin-Melnick یک سیاست مشاور در شورای آمریکا مهاجرت گفت: واقعیت این است که فقط دو مهاجر شده اند مجاز به پناه از مارس 20 را نشان می دهد CDC جهت درست در هدف.

“این اعداد نشان می دهد چه ما مشکوک از ابتدا: این دستورات در حال بهانه ای برای قرار دادن یک دیوار برای جلوگیری از همه asylum-seekers,” او گفت: CBS News.

در دو صفحه نظر حقوقی مشترک دموکراتیک به رهبری کمیته در کنگره وزارت امور خارجه گفت: CDC سفارش “comports با ما قوانین داخلی تعهدات مربوط به پناهجویان.”

اما Reichlin-Melnick گفت که اجازه می دهد مهاجران پردازش تحت سلامت عمومی سفارش به صحبت می کنند به یک افسر پناهندگی اگر آنها ابراز نگرانی از شکنجه و صرفا یک “برگ انجیر.”

“دولت می دانستند که اگر آن را به طور کامل ممنوع همه مردم به دنبال حفاظت از که خواهد بود حتی بیشتر پرهیاهو و غیر قانونی از سفارش در حال حاضر است,” او گفت:.

بیشتر کودکان مبتلا به بیماری احتمالا مربوط به کروناویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او “شگفت زده” توسط Fauci نظرات در مورد بازگشایی متحده و مدارس

دیوان عالی کشور نظر کالج انتخاباتی مورد در آخرین روز از استدلال از راه دور

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de