بیش 12,500 خانه مراقبت مرگ و میر در انگلیس مرتبط COVID-19

عکس:فایل

لندن: بیش از 12,500 مرگ و میر ناشی از مراقبت از ساکنان خانه در انگلیس در ارتباط بودند به coronavirus با توجه به آمار منتشر شده جمعه, آید تپه فشار بیشتر بر دولت بیش از آن در دست زدن به این بیماری همه گیر.

دفتر آمار ملی (ONS) گفت: 12,526 مراقبت از ساکنان خانه در انگلستان و ولز مرده بود از این ویروس در ماه مارس و آوریل با نزدیک به سه چهارم رخ می دهد در خانه و استراحت در بیمارستان.

اما فایرفاکس پیشنهاد واقعی مرگ و میر مراقبت از ساکنان خانه می تواند به مراتب بالاتر اشاره کرد آن را ضبط کرده 23,136 بیشتر مرگ و میر در چهار ماه اول سال نسبت به مدت مشابه در سال 2019.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps بود روز پنجشنبه گفت که “اکثریت قریب به اتفاق” مراقبت از خانه دیده بود هیچ ویروس موارد و میزان مرگ و میر در آنها کمتر بود در همسایه کشورهای اروپایی است.

بریتانیا دوم بالاترین COVID-19 مرگ و میر در جهان, با توجه به داده های رسمی, اگر چه دولت معتقد است که جهانی مقایسه مملو داده شده کشورهای مختلف گزارش روش.

از فایرفاکس و منطقه ای بهداشت و درمان بریتانیا بدن گزارش داد اوایل این هفته آنها در حال ثبت 36,473 مرگ و میر ناشی از یا ذکر این ویروس تا زمانی که ممکن است 1-یک شمارش دوم تنها به ایالات متحده است.

این آمار و ارقام نیز نشان داد که Britains مرگ و میر بیش از حد که کارشناسان گفته اند که حقیقی ترین شاخص این ویروس تاثیر نزدیک به 50,000.

وزارت بهداشت آمار و ارقام می گویند وجود داشته است 33,614 مرگ و میر افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

وزرا و علمی مشاوران می گویند یک تصویر واقعی از میزان شیوع نخواهد ظهور برای ماه می باشد.

نخست وزیر بوریس جانسون دولت مورد انتقاد قرار گرفته است برای پاسخ به شیوع بیماری به ویژه در رابطه با مراقبت از خانه با اتهامات آنها رها شده است در طول بیماری همه گیر.

احزاب مخالف و خبرچین در بخش مراقبتهای باید گفت: بیمارستان ها مجاز بيماران ترخيص شده از بيمارستان به خانه بدون کافی تست برای تعیین اگر آنها تا به حال ویروس.

شده است وجود دارد انتقاد مداوم سرپرستان داده شد کافی تجهیزات حفاظت شخصی و که این بخش آمادگی برای این بیماری همه گیر.

مخالفت حزب کارگر رهبر Keir Starmer جلب توجه به این موضوع در روز چهارشنبه اشاره کرد راهنمایی از مقامات بهداشت که در محل باقی مانده است تا اواسط ماه مارس گفت که “بسیار بعید” مراقبت از خانه خواهد بود نهفته ویروس.

روزنامه دیلی تلگراف روز جمعه گزارش داد که برابری و کمیسیون حقوق بشر (EHRC) بررسی اگر قوانین حقوق بشر بودند نقض بیمارستان تخلیه بیماران مسن تر به مراقبت از خانه.

دولت اصرار داشت آن را به اندازه کافی به حمایت از بخش در طول بحران هر چند جانسون بستری شنبه وجود دارد “بیشتر”.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de