حامله, کتی پری نشان می دهد کودک خود را دست انداز در ‘بابونه’ موزیک ویدیو

زیبایی های طبیعی! کتی پری منتشر شد موسیقی خیره کننده ویدئو برای آهنگ جدید “بابونه” در جمعه, مه 15.

بصری ویترین, حامله, ستاره, 35, غوطه ور شدن در طبیعت در لباس سفید توری که در آغوش گرفتن نوزاد دست انداز. فیلمساز لیزا Voloshin شات تصویری از یک فاصله امن در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در یک اطلاعیه مطبوعاتی از Capitol Records, “گل های داوودی” است به عنوان “هیجان انگیز جشن انعطاف پذیری روح انسان در مواجهه با بدبینی و سختی. این anthemic آهنگ یک تماس باقی می ماند درست به این دوره شما برای خودتان تعیین کرده اید بدون در نظر گرفتن آنچه که دیگران ممکن است فکر می کنم.”

Katy Perry Daises
کتی پری در ‘بابونه’ لیزا Voloshin

نزدیک به سه دقیقه آهنگ شامل ترانه “آنها به من گفت من در خارج وجود دارد / تلاش برای دست کشیدن me down / زمان کسانی که چوب و سنگ / نشان داد اونا من می تواند در ساخت یک خانه / آنها به من بگویید که من دیوانه هستم / اما من هرگز اجازه دهید ’em تغییر من / تا وقتی آنها پوشش من در بابونه خورشیدی انجام گرفته بابونه.”

“بابونه” است و تنها از پری که هنوز بدون عنوان پنجمین آلبوم استودیویی که قرار است منتشر شود در اوت 14. آن cowritten توسط بت آمریکایی قاضی و تولید شده توسط هیولا و Strangerz که قبلا با Maroon 5, Zedd, Halsey, دعای Lipa و 5 ثانیه از تابستان در میان دیگر هنرمندان است.

پری تنظیم شده است به انجام “بابونه” در آمازون موزیک هفتگی اجرای زنده سری در جمعه 1 p. m. ET و همچنین در American Idol فصل آخر در ABC سهشنبه, مارس 17 در 8 p. m. ET.

Katy Perry Daisies
کتی پری در ‘بابونه’ لیزا Voloshin

انتشار همراه با دو سال پس از “هرگز فرسوده سفید” موسیقی تصویری است که در آن ستاره پاپ اعلام بارداری. او بعدها گفت که طرفداران او و نامزد اورلاندو بلومدر حال انتظار برای یک دختر بچه.

زن و شوهر شروع به دوستیابی در ژانویه 2016 پس از جلسه در جوایز گلدن گلوب پارتی بعد از کنسرت. آنها تقسیم در مارس 2017 اما رو پشت هم ماه بعد. این دزدان دریایی کارائیب ستاره, 43, پیشنهاد برای پری در روز ولنتاین در ژانویه 2019.

بلوم در حال حاضر پدر 9-year-old son فلین با همسر سابق خود, Miranda Kerr, به کسی که با او ازدواج کرده بود از 2010 به 2013.

پری بسیار پیش بینی آلبوم جدید خواهد بود که به دنبال-تا سال 2017 را شاهدبودند که این آمار تک آهنگ “زنجیر به ریتم” “Bon Appétit” و “صدای فش فش فش فش.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de