شاهزاده ویلیام و هری قلم قلبی در نامه ای به شاهزاده خانم دیانا خیریه

شاهزاده ویلیام و هری قلم قلبی در نامه ای به شاهزاده خانم دیانا خیریه

پرنس ویلیام و پرنس هری در حال آمدن با هم برای یک علت نجیب حمایت از اواخر مادر شاهزاده دیانا خیریه.

یک موسسه خیریه به نام دیانا جایزه نازل شده در روز پنج شنبه که Duke of Cambridge, Prince William, دارای قلم یک نامه به آنها ابراز حمایت کامل کرد.

“من می خواستم به ارسال به ارسال به حمایت از من و با تشکر از همه کارکنان و داوطلبان و حامیان دیانا جایزه. برادر من و من باقی می ماند همیشه سپاسگزار از کار شما برای پرورش و توسعه و حمایت از افراد جوان به خصوص در این زمان از عدم قطعیت” نامه ای از ویلیام بخوانید.

“در حالی که شما در حال پیدا کردن خودتان تطبیق با شیوه های جدید کار شکی نیست که حمایت خود را برای مردم از طریق چه خواهد بود مضطرب و نگران کننده بار برای بسیاری از افراد است که به عنوان مهم به عنوان افراد” به آن اضافه شده است.

“این می آید با بهترین آرزوها برای سلامتی به شما و خانواده خود را در طول هفته های آینده” ویلیام به این نتیجه رسیدند.

دوک نامه اعلام شد سازمان بسیار زیاد ذوق.

“ما دریافت پیام های دوست داشتنی از والاحضرت دوک کمبریج. با تشکر از شما به دوک و دوک ساسکس برای تمام حمایت خود را در طول سال و در حال حاضر در این نامشخص زمان. ما فوق العاده سپاسگزار برای همه حامیان ما (از جمله شما خواندن این در حال حاضر) برای ساخت این امکان را برای ما برای کمک به افراد جوان جهان را تغییر دهید. ما امیدواریم که این روشن روز خود را – قطعا آن ماست! @kensingtonroyal @sussexroyal,” خیریه نوشت: در Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>