“خواب در حالی که سیاه و سفید”: خانواده به دنبال عدالت برای Breonna تیلور, کشته در اتاق خواب توسط پلیس

Breonna تیلور 26 ساله EMT کارگر در Louisville, Ky., به ضرب گلوله کشته شد در بستر او پس از نیمه شب در مارس 13 توسط سه افسر پلیس خدمت “بدون دست کشیدن حکم” تبدیل شدن به آمار دیگری در این لیست طولانی از آفریقایی-آمریکایی کشته شده به دست پلیس. چه چیزی باعث این مورد غیر معمول است که تیلور بود.

و البته او خواب بود.

این حادثه هنوز در حال بررسی و تیلور خانواده تحت پیگرد لویی مترو اداره پلیس افسران Myles Cosgrove و برت Hankinson و Sgt. Jonathan Mattingly ادعا عمدی از نیروی بیش از حد و سهل انگاری ناخالص. با توجه به کت و شلوار پلیس اخراج بیش از 20 دور در آپارتمان. تیلور آمار هشت بار و در صحنه مرده.

افسران بودند به دنبال یک مظنون مواد مخدر زندگی می کردند که 10 مایل دورتر بود و در حال حاضر در بازداشت پلیس با توجه به پیک-مجله. به گفته پلیس مظنون به حال استفاده می شود که در آن آدرس تیلور زندگی با دوست پسر او را کنت واکر برای دریافت بسته در پست الکترونیکی. هیچ مواد مخدر بودند در آپارتمان یافت و نه تیلور و نه واکر دارای سابقه بازداشت.

این حکم شامل “بدون کشیدن” شرط که اجازه می دهد تا پلیس وارد یک خانه بدون شناسایی خود را. افسران گفت: آنها در زدم و چندین بار “اعلام حضور خود را به عنوان پلیس بودند که در آنجا با یک جستجو در حکم.” اما هنگامی که هیچ کس به درب آمد, پلیس, مجبور, راه خود را در “شدند و بلافاصله ملاقات با تیراندازی,” سرهنگ تد Eidem گفت: در مارس 13 کنفرانس مطبوعاتی. یک افسر کشته شد و زخمی در پا.

شات از کار اخراج شد توسط واکر است که به گفته وکیل مدافع او بود مجوز به اسلحه گرم و اخراج در دفاع از باور مزاحمان شد سارق. واکر شده است با متهم درجه اول حمله و اقدام به قتل یک افسر پلیس است.

این گروه کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد با استناد به تحقیقات جاری. هیچ بدن-تصاویر و فیلم های موجود از این حادثه از افسران جنایی ممنوعیت تقسیم که در انجام جستجو را تضمین نمی پوشیدن, دوربین, LMPD رئیس استیو کنراد گفت. هیچ یک از ماموران درگیر شده اند متهم در ارتباط با تیراندازی.

Breonna تیلور واجد شرایط EMT. (عکس خانوادگی از طریق NBC12)

تیلور مادر Tamika پالمر واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه آوریل در جفرسن مدار دادگاه. “Breonna مطرح شده بود و هیچ تهدیدی برای افسران و هیچ چیز را به سزاوار به مرگ در دست خود” طرح دعوی در دادگاه می خواند. “عکس کورکورانه از کار اخراج شده توسط افسران در تمام طول Breonna خانه است.”

این حادثه به دست آورد کمی توجه ملی به صورت هفته به این کشور شده است دغدغه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. تیلور, خواهر, Ju’Niyah پالمر شده است در رسانه های اجتماعی ارسال عکس از او با خواهر خود را با هشتگ #JusticeForBre به تماس توجه به این مورد است. “من فقط گرفتن آگاهی برای خواهر و مردم بدانند که او چه نام او” پالمر, 20 گفت: به واشنگتن پست.

پالمر گفت که او امیدوار است برای دریافت پیام است که زنان و همچنین مردان قربانیان خشونت اسلحه در دست پلیس و یا خود منصوب اوباش.

“این است که به معنای واقعی کلمه فقط به عنوان برابر است. هیچ تفاوت.”

بیشتر توجه ملی آمد در این هفته هنگامی که خانواده استخدام برجسته حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump که همچنین به نمایندگی از خانواده Ahmaud Arbery که کشته شد در ماه فوریه توسط یکی از دو مرد سفید متوقف شده که او را در خیابان مشکوک او را از یک محله سرقت.

“ما در کنار خانواده این زن جوان خواستار پاسخ از لویی اداره پلیس” Crump در بیانیه ای گفت. “با وجود این شرایط غم انگیز اطراف مرگ او بخش است ارائه هر گونه پاسخ در مورد حقایق و شرایط چگونه این فاجعه رخ داده است و نه آنها گرفته شده مسئولیت برای او بی معنی کشتن.”

Crump همچنین معتقد است این واقعیت است که تیلور یک زن دلیل دیگری است که چرا این مورد دریافت نکرده بسیار مورد توجه است.

“آنها به قتل خواهران ما فقط مانند آنها به قتل برادران ما اما به هر دلیل ما داده نشده خواهران ما همان توجه است که ما باید با توجه به Trayvon Martin, Michael Brown, Stephon, Clark, Terence Crutcher Alton, استرلینگ, Philando کاستیا, اریک گارنر, Laquan مک دونالد” Crump گفت. “Breonna نام باید توسط همه شناخته شده در امریکا که گفت: کسانی که نام های دیگر چون او در خانه خود انجام مطلقا هیچ چیز اشتباه است.”

در پاییز گذشته یکی دیگر از سیاه کاری Atatiana جفرسون بود به ضرب گلوله در فورت ورث تگزاس توسط یک افسر پلیس در پاسخ به یک غیر-تماس اضطراری در مورد یک درب در سمت چپ باز است. جفرسون بود نگهداری از کودکان برادرزاده او در آن زمان است. این حادثه درو در سراسر کشور بررسی و تجدید تقاضا برای پلیس پاسخگویی. در, نادر, نتیجه, افسر, Aaron Dean, بود تحت تعقیب برای قتل است و در انتظار محاکمه است.

Atatiana جفرسون بود به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس در داخل او در فورت ورث ، (جفرسون خانواده از طریق AP فایل)

سیاستمداران و روزنامه نگاران از جمله الکساندرا Ocasio-کورتز و Jemele تپه را نیز گرفته تا تیلور علت در رسانه های اجتماعی خواستار پاسخ.

“Breonna تیلور خانواده سزاوار عدالت” Ocasio-کورتز توییتی شنبه. “این خیلی dehumanizing که Breonna خانواده و بسیاری از دیگران باید راه اندازی عمومی مبارزات فقط به قربانی زندگی به رسمیت شناخته شده & با توجه به کرامت با توجه روند.”

“باید هر یک از پلیس دستگیر شده و یا شارژ?” تپه توییتی. “من فکر می کنم شما در حال حاضر می دانیم.”

Crump می گوید اطلاعات خود را در تضاد با این ادعا توسط پلیس که آنها زدم قبل از شکستن درب به تیلور را در صفحه اصلی. “شاهد وجود دارد که در حال همسایگان خود است. … هیچ کس شنیده پلیس اعلام خود” Crump روز سه شنبه گفت. “این یک botched اجرای یک حکم جستجو که در آن آنها در حال حاضر به فرد آنها برای جستجو در بازداشت هستند.”

اعضای خانواده فعالان و حامیان خواستار پاسخ. لویی شهردار گرگ فیشر در روز سه شنبه ارسال شده در Facebook صفحه است که او خواسته است LMPD رئیس کنراد برای رسیدگی به پرونده است.

تیلور, عمه ، خاله, بیانکا Austin گفت: خواهر زاده او بود و در آرزوی تبدیل شدن به یک پرستار و خرید یک خانه با واکر. تیلور در خطوط مقدم به عنوان ضروری کارگر مبارزه COVID-19 قبل از مرگ او. “او تا به حال بسیاری از برنامه” Austin گفت. او گفت: آن را غم انگیز است که او خواهرزاده “درگذشت مانند که در راحتی از خانه خود را با افرادی که با او کار می کند در کنار هر روز.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،


بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • ویدیو های ویروسی شوک گرجستان اقدام به تیراندازی مرگ غیر مسلح سیاه

  • داستان دو پارک: با بهره گیری از خورشید در ثروتمند منهتن اجتماعی فاصله پلیس تحت بررسی در برانکس

  • گرجستان کسب و کار بازگشایی و مشتریان شروع به بازگشت اما تنها زمان خواهد شد بگویید اگر این تصمیم درست

  • ‘من بعدی؟’: نیویورک ER, دکتر, سهام او چگونه زندگی می کند با اضطراب از بیماری همه گیر کوروناویروس

  • بهداشت عمومی کارشناس تماس برای ‘هیچ هزینه’ coronavirus آزمایش و درمان برای پایان دادن به نابرابری نژادی

  • شما چگونه جشن عید پاک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? برای بسیاری از این بستگی به خود پاستور

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>