‘ایستگاه 19’ در [Spoiler]’s, بازگشت, چرا فصل 3 پر شده بود با از دست دادن

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از روز شنبه, مارس 14 آخر از ایستگاه 19.

فصل 3 از ایستگاه 19 پر بود از خداحافظی — تا آخرین لحظات آخر. پس از گذراندن چند قسمت تلاش برای یادگیری حقیقت در مورد پدر و چه شد رابطه اش را با مادرش واقعا مثل اندی (Jaina لی Ortiz) در نهایت برخی از پاسخ … حرکت. هنگامی که او Tia ساندرا آمد به شهر برای کمک به اندی چپ سالیوان (Boris Kodjoe) در بیمارستان در حالی که او عمل جراحی عجله بیش از. اما او نه تنها دیدم Tia ساندرا دوباره — اما مادر او آمد بیرون از اتاق دیگر — مادر که او بر این باور بود فوت کرد زمانی که او 14.

اگر چه او نمی توانید هر گونه دیگر پاسخ ها فقط هنوز برنامه ای برای بازگرداندن اندی تا به حال شده است وجود دارد در تمام طول showrunner Krista Vernoff گفت: ما هفته منحصرا پس از این قسمت.

Jaina Lee Ortiz Station 19
Jaina لی Ortiz ABC/بانی آزبورن

“این بود که این طرح از شروع فصل. ما جمع نویسندگان “اتاق و در اوایل ما تصمیم گرفتیم که مادرش هنوز زنده بود” Vernoff, 46, گفت:. “اگر شما را از طریق فصل وجود دارد نکات. برای من یک پایان پایان است که هر دو تکان دهنده و انتظار می رود به طور همزمان. من احساس می کنم مثل ما انجام است که در اینجا. من احساس می کنم مانند شما نیست می بینیم که او هنوز زنده بود اما هنگامی که شما متوجه او هنوز زنده بود شما می توانید به عقب نگاه کنید و به, ” اوه,, این چیزی است که آنها در مورد صحبت شد.'”

اگر چه برنامه ای برای فصل 4 هنوز به بحث گذاشته شود آن را امن فرض کنیم که در حالی که اندی خوشحال خواهد شد تا دوباره خود به خود همه چیز ممکن است سنگی در ازدواج خود را.

“من فکر می کنم که ازدواج عجولانه بود. آنها هر دو تروما پیوند می خورند” نویسنده مشترک با ما. “اما من فکر نمی کنم که این بدان معنی است که آنها نمی توانند آن را به عنوان یک زن و شوهر. من فکر می کنم که آنها یک صعود دشوار.”

آخر نیز شامل یک تغییر بزرگ برای دین (Okieriete Onaodowan) و ویک (برت Doss) هنگامی که او به طور ناگهانی از او خواست به حرکت از جای خود به جای مواجه است که او تا به احساسات برای او.

Station 19 Jaina Lee Ortiz and Ellen Pompeo
Jaina لی Ortiz and Ellen Pompeo ABC/Kelsey McNeal

“من فکر نمی کنم که دین می شکند قوانین به راحتی به عنوان هر کس دیگری که در آن ایستگاه اتش نشانی. من فکر می کنم که دین قوی قطب نمای اخلاقی. او مطرح شده توسط پدر و مادر سخت بود که انتظارات بالایی از او به” grey’s Anatomy showrunner توضیح داد. “من فکر می کنم که او نگران است که احساسات خود را می تواند سازش نه فقط دوستی خود را با Vic اما پویا تمام آتشنشانی. شما قرار نیست به تاریخ مردم خود را در تیم و حتی اگر هر کس دیگری به نظر می رسد به شکستن آن قوانین دین نیست. پس برای او را به رفتن به سعی کنید به مقاومت در برابر این. او برای رفتن به سعی کنید به رول آن احساسات و نه از غرقه شدن آنها به دلیل آنچه در آن می تواند هزینه او. اگر او نشان می دهد که احساس و با او مقابله به مثل نمی کند او می تواند از دست دادن همه چیز خود و خانواده او در حال حاضر از دست یک خانواده در این سال است.”

Vernoff که در زمان بیش از عنوان showrunner برای فصل 3 زیر در خالق Stacy McKee‘s, قدم به قدم, همچنین اعتراف کرد که این فصل شامل یک تن از دست دادن و عمدی بود.

“تماشای چند فصل اول نشان می دهد این احساس برای من طعم کمی نور است. من می خواستم برای رفتن عمیق تر و تیره تر و twistier اینجا. به عنوان لذت بخش به عنوان کسانی که دو فصل شد و آنها به ما یک سکوی پرتاب برای همه را شوکه می شود, هر بار که کسی مرده” به خودت نویسنده گفت: ما. “آنها از دست داده بود ریپلی که از دست دادن عظیم برای طرفداران. اما واقعا تعداد بسیار کمی حتی نجات مرده بود که نشان می دهد, پس از آن واقعا هیجان انگیز است. ما همچنین احساس هنگامی که ما کشته رایان در قسمت 2, هر کس که احساس می کنید مانند ‘OK که در آن است. برای مطمئن شوید که آن است. و سپس آنها فقط میخوام شوکه کرد. ما فقط میخوام نگه داشتن آن را انجام می دهند. شخصیت ها آماده بودند. آنها تا به حال بی گناهی در مورد آنها و همه آنها تا به حال به روند بسیار تروما تمام فصل. من فکر می کنم در بسیاری از راه های آن پیوند آنها و عمیقتر آنها.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>