مواجه نگردند! ببینید چه غذاهایی ستاره ها در حال خرید در میان Coronavirus بحران

به طور کامل آماده شده! در میان coronavirus همه گیر مردم در سراسر کشور شده اند, جوراب زنانه ساقه بلند در همه چیز از کاغذ توالت را به ماکارونی از آنجا که بسیاری از قادر و یا تمایلی به ترک خانه های خود. باور کنید یا نه, چیز, نیست, که, مختلف, برای, افراد مشهور, مجموعه, که همچنین قرنطینه در خانه.

ستاره ها از جمله Vanessa Lachey و دایان کروگر باید خود را بسته بندی شده pantries و یخچال و فریزر با ملزومات مانند شیر و آب, اما آنها به لود کردن در برخی دیگر از غذاها و نوشیدنی هایی که مورد علاقه شخصی به عنوان به خوبی.

را Lachey ، سابق خانم نوجوان ایالات متحده آمریکا یافت می شود کمی از طنز به عنوان او آماده برای این بیماری همه گیر و شوخی از طریق او Instagram داستان در 15 مارس که او همه را در نوشیدن شراب بخش. “اجتماعی فاصله #FullyStocked… در حال حاضر” او کنایه آمیز در کنار یک عکس از بسته بندی شراب یخچال.

برای کروگر, همه چیز دقیقا نمی کاملا به عنوان هموار. به انجمن خوش آمدید Marwen ستاره به او در زمان Instagram در 18 مارس برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از دخترش با شریک Norman Reedusکه نامش هنوز فاش شود با دو جعبه پر از سیب زمینی.

در عنوان پل آلوم برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در او قابل توجه دیگر مهارت های خرید. “من فکر نمی کنم او را درک مفهوم دو هفته ارزش غیر غذاهای فاسد شدنی 😳” او کنایه آمیز افزود: “#whenyouletyourboyfriendgogroceryshopping.”

در حالی که Reedus-کروگر خانواده متمرکز بود بر کربوهیدرات Vanderpump قوانین ستاره Jax تیلور تا به حال تنها یک مواد غذایی در ذهن خود را هنگامی که او یاد گرفته از احتمال coronavirus مربوط به قرنطینه — شکلات. “فقط نگردند @CadburyUSA کرم تخم مرغ, بنابراین من به جرات که ویروس به من” او به شوخی در مارس 11, صدای جیر جیر.

این براوو ستاره واقعیت است پس mused که او خورده “همه چیز” در شربت خانه خود را و حتی به اشتراک گذاشته یک کلیپ کوتاه از همسر بریتنی Cartwright‘s دو بار پخته ماکارونی. “مورد علاقه من!!” او نوشت: در کنار ظرف قشنگ.

وقتی که می آید به جوراب زنانه ساقه بلند در یک آرایه وسیعی از مواد غذایی, اما, Ina Garten طول می کشد کیک. شبکه غذایی ستاره ارسال شده یک عکس از داخل او شربت خانه از طریق Instagram در 18 مارس و آن را پر از همه چیز از ماکارونی به لوازم پخت به بسته های بالا رامش.

Garten مشترک زیرچشمی نگاه کردن در داخل او را التقاطی کابینه را اعلام کند که او در حال رفتن به انجام بخشی خود را برای کمک به دیگران از طریق این “اضطراب” است. “در طول روزها و هفته های آینده من پست تعداد زیادی از ایده هایی برای خوشمزه چیز را از شربت خانه خود را و یخچال – همراه با تعویض اگر شما فقط گرانول شکر و شکر قهوه ای و یا پیاز و موسیر!,” او توضیح داد که در عنوان. “لطفا ایمن ماندن و ما خواهد شد مراقبت از هر یک از دیگر از طریق این بحران است.”

برای دیدن آنچه که بیشتر ستاره ها در جوراب زنانه ساقه بلند به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان پایین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>