این پوشش صورت در حال جایگزین شیک استاندارد ماسک سیاه

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

ما همه آگاه است که وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در جهان در حال حاضر و با استرس و اضطراب افزایش به عنوان یک نتیجه. بسیاری از ما در حال کار از راه دور و hunkering پایین اجتناب از منزل تا آنجا که ممکن است. در حالی که در انجام کارهای ضروری توصیه شده توسط CDC شده اند به وضوح مشخص شده: اقامت حداقل شش فوت جدا از دیگران و پوشیدن چهره و پوشش در تمام اوقات (به خصوص در موارد زمانی که اجتماعی فاصله ممکن نیست).

در حالی که آنها شده اند در اثر هفته در حال حاضر این دستورالعمل هنوز هم ممکن است یک تنظیم برای برخی از — به طور خاص ماسک جنبه. بسیاری از شکایات در مورد تنفس عطر و حتی زیبایی شناسی غیر پزشکی پوشش صورت در بازار است. به همین دلیل ما نشان می دهد شما اضافه کردن برخی از استعداد شخصی به مخلوط. به جای امید بستن به یک استاندارد, سیاه, ماسک, چرا برای یکی از این رنگارنگ میدارد ؟ ؟ ؟ الگوهای مختلف و چاپ ممکن است بهبود تاریکی محزون ؟ gloomiest از شرایط اما vibes مثبت قطعا نمی تواند صدمه دیده است.

Sox Trot Reusable Double Layer Face Mask (All Tied Up)
ساکس صدای یورتمه رفتن اسب قابل استفاده مجدد دو لایه ماسک صورت (تمام کردن) آمازون

آن را ببینید!

دریافت ساکس صدای یورتمه رفتن اسب قابل استفاده مجدد دو لایه ماسک صورت با حمل و نقل رایگان برای فقط 19 دلار در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 19 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 15 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

در این صورت پوشش از ساکس صدای یورتمه رفتن اسب ارائه می دهد عظیم 37 الگوهای مختلف و چاپ. این ماسک شبیه به یک کلاسیک bandana بیش از هر چیز دیگری اما با وجود آن DIY ظاهر آن را کاملا کاربردی پیدا کردن در دست داشته باشد. هر ماسک روابط در پشت و یک شکل که طراحی شده به طور موثر خود را پوشش بینی و دهان منطقه است. با توجه به این که ماسک ها طبیعی جدید, این مهم است که یک تنوع در خانه خود را.

Sox Trot Reusable Double Layer Face Mask (Azura)
ساکس صدای یورتمه رفتن اسب قابل استفاده مجدد دو لایه ماسک صورت (Azura) آمازون

آن را ببینید!

دریافت ساکس صدای یورتمه رفتن اسب قابل استفاده مجدد دو لایه ماسک صورت با حمل و نقل رایگان برای فقط 19 دلار در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 19 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 15 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

این ماسک در می آید کراوات رنگ, رنگ, گل, چاپ, مرسوم, مد روز, gingham الگوها و حتی قرمز و سفید و آبی گزینه که مناسب برای آینده چهارم جولای تعطیلات. حتی اگر شما فقط در حال استراحت در خانه وجود دارد بدون هیچ دلیل شما نمی توانید کمی برای جشن خود را با خانواده یا هم اتاقی. سبک شخصی خود را گرفته اند ممکن است یک عقب به تازگی — به طوری که کمی سرگرم کننده با انتخاب و انعطاف پذیری خود را مد طرف! یک ماسک صورت, بالاتر از همه یک لایه محافظ — اما وجود دارد هیچ دلیلی نمی توان آن را زیبا!

آن را ببینید: دریافت ساکس صدای یورتمه رفتن اسب قابل استفاده مجدد دو لایه ماسک صورت با حمل و نقل رایگان برای فقط 19 دلار در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 19 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 15 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی بیشتر ماسک صورت است که ما در آمازون و فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه در اینجا!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

لیست. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>