مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با هدف nab 300 میلیون N95 ماسک در 90 روز -official

فایل عکس: جعبه N95 ماسک محافظ برای استفاده در زمینه های پزشکی پرسنل دیده می شود در یک ایالت نیویورک عملیات اضطراری حادثه به مرکز فرماندهی در طول شیوع کروناویروس در نیو راشل

واشنگتن (العالم) – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به دنبال برای اضافه کردن 300 میلیون N95 ماسک تنفسی حفاظتی دستگاه است که کلید برای حفاظت از کارگران پزشکی مبارزه مرگبار coronavirus به آمریکا ذخایر با سقوط یک مقام ارشد دولت گفت: در روز پنج شنبه.

صحبت با خبرنگاران در طول یک تلفن جلسه رسمی گفت: دولت امیدوار است در نهایت برای دوباره پر کردن ذخایر استراتژیک خود را ملی ذخایر که تا به حال تنها 13 میلیون N95s در ابتدای شیوع به 1 میلیارد و در مجموع.

دولت به دنبال تقویت تجهیزات پزشکی به عنوان بخشی از تلاش برای آماده سازی این کشور برای آینده شعله ور شدن یو پی اس از coronavirus موارد به عنوان متحده در سراسر کشور شروع به بازگشایی بعد از مستندات با هدف کند کردن روند گسترش ویروس.

رو انتخاب مجدد در ماه نوامبر که او امیدوار به پیروزی در یک اقتصاد قوی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تشویق متحده به بازگشایی رسم آتش از منتقدان به عنوان ایالات متحده coronavirus مرگ و میر در صدر 82,000.

به عنوان کشور نرخ بیکاری افزایش یافته است بالاتر از 14 درصد متحده شده اند تحت فشار از خود ترکیبات به بازگشایی شده است.

(گزارش شده توسط Alexandra Alper; ویرایش توسط دن Grebler)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>