مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار برش روابط چین با چین بیش از cornoavirus


واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چین هشدار داد که آمریکا ممکن است قطع روابط با پکن بر نقش آن در گسترش coronavirus به عنوان جهانی مرگ و میر از این بیماری عبور از 300 ، 000.

با وجود ترس از موج دوم عفونت های ملی و محلی در سراسر جهان در حال کاهش مستند سفارشات به عنوان آنها سعی می کنند برای متوقف اقتصادهای در حال حرکت دوباره.

اما با وجود هشدارهای جمعه که برخی از جهان فقیرترین مردم باقی می ماند و آسیب پذیر ترین, با پیش بینی که یک چهارم از یک میلیارد آفریقایی می تواند آلوده بدون اقدام فوری.

رابطه فقر و خطر برجسته شد با کشف موارد در بزرگترین اردوگاه پناهندگان که در آن بیش از یک میلیون Rohingya زندگی کثافت کاری.

“ما به دنبال در چشم انداز بسیار واقعی است که هزاران نفر از مردم ممکن است مرد از COVID-19” در این اردوگاه نجات کودکان بنگلادش سلامت مدیر شمیم جهان گفت.

“وجود دارد هیچ تخت های مراقبت ويژه در این لحظه” در اردوگاه ها در کاکس بازار جهان گفت.

پیگیری و ردیابی تیم بودند برگرفته از جمعه به دنبال در دو تست مثبت.

واکسن

اپیدیولوژی به مدت طولانی هشدار داد که این ویروس می تواند مسابقه را از طریق تنگ, فاضلاب, خیس کوچه های این اردوگاه که در آن مورد آزار و اذیت اقلیت مسلمان زندگی می کردند پس از فرار از یک حمله نظامی در کشور همسایه میانمار بیش از دو سال پیش است.

اجتماعی فاصله است اما غیر ممکن است در چنین محله های نزدیک و کارشناسان بهداشت می گویند تنها یک واکسن جلوگیری از عفونت گسترده.

با وجود دانشمندان مشغول به کار صاف کردن به سمت آن هدف کارشناسان می گویند که آن را هنوز هم می تواند ماه ها یا حتی سال ها دور.

و بدون قوی رول طرح حتی کشورهای بسیار توسعه یافته می تواند مبارزه را به استفاده از هر گونه دستیابی به موفقیت.

در آمریکا مردی که قبلا متهم به توسعه یک واکسن قانونگذاران گفت که دولت واشنگتن هیچ “طرح جامع” برای مبارزه با این بیماری همه گیر است و آمادگی برای توزیع به اندازه کافی واکسن به نقصان میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

“ما لازم نیست که یک نقطه از رهبری در حال حاضر برای این پاسخ گفت:” ریک روشن بود که حذف شد از کار خود را در ماه گذشته.

‘نا امید در چین’

ایالات متحده ثبت شده تقریبا 86,000 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 — بیشترین تلفات از هر کشور با یک سوم از همه شناخته شده جهانی عفونت.

در مصاحبه پخش شده شنبه برگ برنده دوباره متهم پکن از کتمان مقیاس واقعی از مشکل پس از ویروس پدید آمده در ووهان در اواخر سال گذشته.

“من بسیار نا امید در چین است. من به شما بگویم که در حال حاضر,” او گفت:.

پرسید که چگونه ایالات متحده ممکن است را انتخاب کنید به مقابله به مثل در برابر آنچه او لقب “طاعون از چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما می توانیم قطع کامل رابطه”.

آمریکا و چین دو اقتصاد بزرگ انجام صدها میلیارد دلار از پایاپای تجارت هر سال است.

با این وجود رئیس جمهور آمریکا مشتاق است که به پکن جن در انتخابات سال که اخبار غم انگیز تبدیل شده است همتراز برای دوره.

آمار و ارقام جدید نشان داد بیشتر از سه میلیون شغل زیان مصرف تازگی بیکار به 36.5 میلیون دلار — بیش از 10 ٪ از جمعیت ایالات متحده.

بیش از یک سوم از آنها باید مشکل خود را به پرداخت صورتحساب یک نظرسنجی نشان داده است.

متحده در حال کاهش بودجه خود را به دلیل مالیات کمبود ناشی از کار و زیان با کالیفرنیا اعلام آن را $54 میلیارد دلار کسری بودجه این سال است.

آلمان خزانه داری نیز در انتظار یک سوراخ بزرگ در بودجه خود را با حدود 100 میلیارد یورو محو مالیات را در سال 2020 است.

بزرگترین اقتصاد اروپا در حال حاضر به تضعیف رکود اقتصادی و تولید ناخالص داخلی انتظار می رود به کوچک شدن با 6.3 درصد در سال جاری — بزرگترین انقباض از سال 1949.

“ما ممکن است نیاز به گور’

بسیاری از اروپا به نظر می رسد بیش بدترین بیشتر نقاط این قاره باز کردن.

اتریش و آلمان شد و انتظار می رود برای باز کردن مرز خود در روز جمعه در حالی که لتونی لیتوانی و استونی راه اندازی شد برای ایجاد خود را “مینی Shengen در دریای بالتیک” اجازه حرکت آزاد در میان سه کشور است.

اما در آمریکای لاتین بود که خبری به دنبال به طور فزاینده ای وخیم.

هزاران نفر از تازه گور در حال حفر در پایتخت شیلی اصلی گورستان به عنوان عفونت رای soars و به عنوان سانتیاگو وارد مستند از جمعه.

“ما متوجه است که این یک لحظه تاریخی است و ما ممکن است نیاز بیشتر گورهای چرا که ما ببینیم که چه چیزی اتفاق افتاده در کشورهای دیگر” گورستان مدیر رشید آل سعود گفت: AFP.

این ویروس شده است کندتر را نگه دارید در امریکا, اما تعداد به سرعت در حال افزایش.

آفریقا نیز که به نظر می رسد به فرار کرده اند بدترین بیماری که تا کنون کانون در حال انتظار برای رخ می دهد سازمان بهداشت جهانی هشدار داد جمعه.

محققان می گویند شکننده سیستم های سلامت در جهان در فقیرترین قاره می تواند به سرعت غرق شود و با مدل سازی نشان می دهد 231 میلیون نفر می تواند آلوده.

حدود 150,000 از آنها انتظار می رود به مرگ, مطالعه, منتشر شده در مجله BMJ جهانی بهداشت پیشنهاد شده است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>