آمریکا و چین بست U. N. coronavirus عمل کرد

توسط میشل نیکولز

نیویورک (رویترز) – تلاش استونی و آلمان برای غلبه بر بن بست بین ایالات متحده و چین در شورای امنیت سازمان ملل متحد به جای به نظر می رسد در روز پنج شنبه به تقویت خود را در بن بست بیش از عمل در coronavirus بیماری همه گیر.

برای بیش از هفت هفته 15-عضو شورای اسلامی شده است تلاش برای توافق بر سر یک متن است که در نهایت هدف پشت مارس 23 تماس توسط U. N. رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای برقراری آتش بس در جهانی درگیری پس این جهان می تواند تمرکز بر روی بیماری همه گیر.

اما مذاکرات بر سر یک پیش نویس قطعنامه توسط فرانسه و تونس شده اند مانع توسط یک پایه بین چین و ایالات متحده آمریکا بیش از اینکه به اصرار حمایت سازمان بهداشت جهانی است. ایالات متحده نمی خواهند یک مرجع جهانی سلامت بدن در حالی که چین اصرار دارد آن را شامل می شود.

بنابراین در شنبه استونی و آلمان منتشر شده جدید و کارآمد پیش نویس متن به شورای امنیت است که به سادگی با تمرکز بر حمایت اشاره به این حادثه تلخ و فراخوانی برای 90 روز آتش بس موقت در درگیری ها در سراسر جهان است. آن نیست که مرجع.

“همه ما می خواهیم برای دیدن یک قطعنامه که می گوید آتش بس” سفیر ایالات متحده در سازمان ملل کلی هنر و صنعت گفت: در طول یک شنبه آنلاین مکالمه با موسسه سیاست در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل.

“مهم نیست که چه کشور قرار می دهد جلو که قطعنامه. آنچه مهم است این است که آن را کارآمد آن صحبت می کند در مورد جهانی آتش بس و مطمئن شوید که کمک های بشردوستانه در حال رسیدن به کسانی که بیشترین نیاز به,” او گفت:, سیگنالینگ پشتیبانی از استونی و آلمان پیش نویس است.

با این حال یک دیپلمات چینی صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: فرانسه و تونس پیش نویس قطعنامه ای ساخته شده است که یک محجبه اشاره به این که “هنوز برخوردار از حمایت قاطع از اعضا و نشان دهنده بهترین راه رو به جلو است.”

“امکان وجود دارد برای پذیرش از آلمان و استونی پیش نویس” دیپلمات است.

واشنگتن متوقف بودجه برای این که یک U. N. آژانس پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن متهم بودن “چین-محور” و ترویج چین را “دروغ” در مورد شیوع اظهارات را تکذیب کند.

آن را به نظر می رسد در هفته گذشته است که شورای امنیت تا به حال به یک مصالحه در فرانسه و تونس-پیش نویس قطعنامه است. به جای نامگذاری این است که این پیش نویس اشاره شده “تخصصی سازمان بهداشت و درمان.” این است که تنها این سازمان است.

اما واشنگتن را رد کرد که زبان دیپلمات گفت. این دیپلمات چینی گفت: پکن توافق کرده به سازش.

در حالی که شورای امنیت – شارژ با حفظ صلح و امنیت بین المللی – نمی تواند انجام بسیاری برای مقابله با کروناویروس خود را دیپلمات ها و تحلیلگران می گویند که می تواند پروژه اتحاد جهانی با پشتوانه اشاره به این حادثه تلخ’ آتش بس.

(گزارش شده توسط میشل Nichols; ویرایش توسط مریم Milliken و شفق قطبی الیس)

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>