ایالات متحده می گوید آن را محکوم چین-linked ‘سایبر بازیگران’ تلاش برای سرقت COVID تحقیقات

وزیر خارجه Pompeo صحبت می کند به خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی در وزارت امور خارجه در واشنگتن

واشنگتن (العالم) – ایالات متحده در روز پنج شنبه را محکوم کرد تلاش های چین-مرتبط “سایبر بازیگران و غیر سنتی جمع وابسته” به سرقت ایالات متحده مالکیت معنوی و اطلاعات مربوط به کروناویروس پژوهش, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت.

“PRC رفتار در فضای مجازی گسترش آن معکوس اقدامات در سراسر COVID-19 همه گیر” Pompeo در بیانیه ای گفت.

“در حالی که ایالات متحده و متحدان ما و همکاران ما هماهنگی جمعی, شفاف, پاسخ برای صرفه جویی در زندگی PRC همچنان به سکوت دانشمندان و روزنامه نگاران و شهروندان و به گسترش دروغ است که تشدید خطرات ناشی از این بحران بهداشتی,” او گفت:.

Pompeo نظرات یک روز پس از دفتر تحقیقات فدرال و وزارت امنیت با صدور یک بیانیه مشترک به منظور بالا بردن آگاهی در برابر آنچه آنها به نام تهدید به کروناویروس مرتبط با پژوهش از بازیگران مربوط به چین است.

به گفته FBI تحقیق در دیجیتال نمیتوانیم در ایالات متحده سازمان توسط چین-مرتبط “سایبر بازیگران” است که آن را تا به حال تحت نظارت “اقدام به شناسایی و بە دست آوردن ارزش مالکیت معنوی (IP) و بهداشت عمومی اطلاعات مربوط به واکسن درمان و تست از شبکه و پرسنل وابسته COVID-19-مربوط به تحقیقات است.”

FBI-امنیت بیانیه ارائه جزئیات بیشتر در مورد هویت از اهداف و یا کاربران ، به سفارت چین در واشنگتن را محکوم کرد و این اتهامات را به عنوان “نهفته است.”

Pompeo شده است در میان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت oustpoken منتقدان از چین را متهم کرده که در آن از پوشش تا به روز قبل از وقوع و امتناع از به اشتراک گذاری اطلاعات به عنوان روابط بین واشنگتن و پکن را به شدت بدتر شده است.

(گزارش شده توسط Humeyra Pamuk; ویرایش توسط کریس ریس و دیوید گریگوری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>