واترگیت دادستان تماس برای قاضی به چشم پوشی از وزارت دادگستری توصیه به رها کردن فلین مورد


مایکل فلین تهمت سابق مشاور امنیت ملی اخراج شد و پس از کمتر از یک ماه در نقش: AP

بیش از یک دوجین سابق دادگستری و دادستان داده شده به ریچارد نیکسون رسوایی واترگیت خواسته اند یک قاضی فدرال در نظر گرفتن تعقیب مایکل فلین پس از حرکت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری به رها کردن اتهامات علیه او و پس از او اعتراف دروغ به اف بی آی است.

حقوقی براده سابق دادستان استدلال کرد که قاضی مورچه سالیوان دارای اقتدار به رد درخواست برای اخراج یک جمله تحمیل رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی بود که به اتهام دروغ گفتن به اف بی آی در مورد مبارزات انتخاباتی خود در گفتگو با سفیر روسیه در آمریکا در سال 2016.

16 دادستان مقایسه مورد به تحقیقات جنایی که منجر به استعفای نیکسون از کاخ سفید به عنوان استیضاح بود.

دادستان خواسته اند که یک قاضی فدرال در نظر گرفتن “چشم انداز منحصر به فرد در مورد نیاز به صورت مستقل بررسی و نظارت به اطمینان حاصل شود که مهم تصمیم گیری در مورد تعقیب از مقام عالی رتبه دولت در جهت منافع عمومی هستند به عنوان مشروع هستند و پس از آن معکوس سیاسی مداخله.”

در نقش خود در واترگیت مورد دادستان “بررسی جدی سوء استفاده از قدرت” که توسط رئیس جمهور سابق و “محاکمه بسیاری از رئیس جمهور نیکسون دستیاران خود را برای همدستی در دفاع از او” تیم نوشت: در دادگاه براده.

“بیش از هر قسمت در تاریخ مدرن این رسوایی واترگیت نمونه چگونه بدون کنترل نفوذ سیاسی در وزارت دادگستری می تواند به تضعیف اعتماد عمومی” این گروه گفت.

دادستان همچنین “تجربه ‘شنبه شب قتل عام’ که طی آن محترم دادستان کل و معاون محترم دادستان کل استعفا داد یا برکنار شد به جای اطاعت از خود علاقه مند جمهور به خنثی کردن کار مستقل ویژه دادستان” گروه نوشت.

“تشابه و تضاد بین واترگیت امر و در حال حاضر وضعیت در حال حاضر قبل از این دادگاه را آشکار است که [دادستان] مستقیم و قابل توجهی بهره مناسب وضع” دادستان کل ویلیام Barr در انتظار حرکت “برای محافظت از یک متحد نزدیک” آقای ترامپ دادستان استدلال کرد.

منتقدان استدلال کرده اند که رئیس جمهور و دادستان کل باید سوخته استقلال از دولت به وزارت دادگستری و به خصوص در موارد مربوط به رئیس جمهور متحدان زیر فلین مورد و راجر سنگ صدور حکم که آقای Barr کاهش داده بود با وجود صدور حکم به دنبال دستورالعمل به نه سال در زندان های متعدد-تعداد محکومیت انسداد و دروغ گفتن به کنگره است.

قاضی سالیوان این قاضی فدرال در فلین مورد ثبت سفارش در روز سه شنبه به دنبال amicus دادخواستها و یا “اچ دادگاه” دادخواستها از مشورت با “علاقه به برخی از مورد دیگر که ممکن است تحت تاثیر این تصمیم در این مورد در حال حاضر.”

فلین گناه التماس کرد در سال 2017 به “عمدا” اظهارات نادرست به اف بی آی (و معاون رئیس جمهور مایک پنس) در مورد مخاطبین خود را با پس از آن سفیر روسیه به آمریکا, سرگئی Kislyak.

او در میان اولین تلفات از رسوایی و بوت از کاخ سفید در اولین هفته از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روابط.

واترگیت دادستان اطلاع به قاضی می گوید که آقای Barr وزارت دادگستری در تلاش برای متقاعد کردن قاضی که “حتی در این اواخر مرحله پس از یک جفت از گناه درخواست پذیرش با حکم دادگاه … ممکن است آزادانه از اخراج دادستان است.”

“دولت admonishes دادگاه به ‘دوم حدس’ عزم خود که اخراج است در راستای منافع عمومی” این گروه می گوید.

اما دادستان استدلال می کنند که او در دادگاه ورزش می تواند قدرت خود را هنگامی که “به نظر می رسد که اختصاص داده شده به دلیل اخراج هیچ پایه و اساسی در واقعیت”.

ادامه مطلب

بر حرکت است محروم اعتبار از وزارت دادگستری

مغلوب ساختن پیشی جستن spox متهم FBI از “تولید” جنایت علیه مایکل فلین

مایکل فلین رایگان است اما ما هستند و نه از مایکل فلین

تهمت متهم اوباما DOJ از ‘خیانت’ در بیهوده گویی بیش از مایکل فلین

مورد جنایی کاهش یافته است در برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور مایکل فلین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>