25 کارگران مهاجر در هند کشته مستند سقوط کامیون

عکس: AFP

حداقل 25 کارگران مهاجر کشته شدند روز شنبه هنگامی که یک کامیون آنها بسته بندی شده بودند به برخورد وسیله نقلیه دیگری در شمال هند در سراسر کشور coronavirus مستند, مقامات گفت.

قبل از طلوع حادثه در ایالت اوتار پرادش شد آخرین مربوط به برخی از میلیون ها نفر از مهاجران سرگردان و بیکار توسط هفت هفته shutdown.

نمرات اند و در جاده و حوادث راه آهن و حتی از خستگی راه رفتن به خانه.

خودرو حامل حدود 40 مردان و زنان و کودکان زده کامیون دیگر نیز حامل کارگران و خانواده های آنها که پارک شده بود در یک کافه کنار جاده ای در اوریا منطقه محلی دادرس Abishek سینگ گفته است.

مرده بودند همه مردان بلکه زنان و کودکان بودند در میان حدود 30 مجروح سینگ گفت. او گفت: راننده کامیون مشکوک شد به خواب کاهش یافته است.

نخست وزیر نارندرا مودی به نام حادثه “بسیار غم انگیز” در توییتر ارسال. او گفت: کار امداد رسانی شد و در “نوسان کامل” در صحنه است.

بسیاری از کسب و کار تعطیل یک شبه پس از دولت تحمیل مستند آغاز شد و در مارس 25, ترک میلیون ها نفر از کارگران مهاجر بی بضاعت.

از جان گذشته برای بازگشت به صفحه اصلی متحده بسیاری از آنها راه می رفت صدها کیلومتر یا hitched سواری بر روی کامیون ها.

بیش از یک دوجین از کارگران کشته شدند در اوایل این ماه هنگامی که یک قطار فرار بیش از آنها را به عنوان آنها خواب در یک مسیر راه آهن. بسیاری دیگر کشته در تصادفات جاده ای.

فلج کننده مستند است که با توجه به کاسته از دوشنبه.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de