خبرنگار کاخ سفید درگیری با CDC کارشناسان افزایش هشدار دهنده در مورد عدم coronavirus غربالگری در فرودگاه

واشنگتن — به عنوان ملت آغاز می شود به بازگشایی میان coronavirus همه گیر, برخی از مردم به دنبال به آسمان و کارشناسان لزوما مانند آنچه آنها را با این استدلال به اندازه کافی وجود ندارد پادمان در محل برای محافظت از مسافران و خدمه.

در حالی که سفر هوایی به شدت کاهش یافته و با توجه به این ویروس به فرودگاه باز است و هواپیما در حال پرواز داخلی و بین المللی. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر کرده است سفر دستورالعمل تشویق مسافران هوایی به سایش پوشش صورت “نگه داشتن 6 پا از فاصله فیزیکی از دیگران” و تنها هیئت مدیره هواپیما برای سفر ضروری است. این دستورالعمل صرفا پیشنهادات خود را.

وجود دارد بدون نیاز به ماسک و شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از شرایط شلوغ در فرودگاه و هواپیما که در سمت چپ مسافران نگران. اداره امنیت حمل و نقل که صفحه نمایش مسافران و چمدان در فرودگاه ها و نیز تجربه بیش از 560 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و شش و میر ناشی از این بیماری است.

با وجود این نگرانی وجود دارد در حال حاضر هیچ coronavirus روش های غربالگری برای مسافران هوایی داخلی و بررسی کنگره نیز مطرح شده سوال در مورد سطح غربالگری در حال انجام برای مسافران بین المللی. صحبت کردن در دفتر بیضی در آوریل 28, رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت که دولت او در حال کار بر روی اجرای یک روش برای متوسط چک و COVID-19 آزمون برای مسافران هوایی.

“ما نیز در حال راه اندازی یک سیستم که در آن ما انجام برخی از آزمایش و ما در حال کار با شرکت های هواپیمایی که به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

یک TSA افسر می پوشد یک ماسک محافظ در حالی که غربالگری مسافران در فرودگاه بین المللی اورلاندو. (Paul Hennessy/پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ)

با توجه به مه 6 سند دولت بررسی توسط یاهو, اخبار, CDC بود “در حال توسعه یک ابزار برای پیش بینی خطر ابتلا به واردات COVID-19 در میان مسافران بین المللی” و جلسه با شورای امنیت کاخ سفید “به بحث در مورد استراتژی برای غربالگری ورود مسافران بین المللی از کشورهای قابل توجهی COVID-19 انتقال است.”

شده اند وجود دارد گزارش ها از اختلاف بین CDC و کاخ سفید است. در مارس 9, ایالات متحده امروز گزارش CDC مقامات رد توسط کاخ سفید پس از آنها نگرانی در مورد یک طرح پتانسیل برای ایجاد حرارت چک در فرودگاه. در حالی که برخی از COVID-19 بيمار را بالا تب بسیاری از نمی و دیگران کاملا بدون علامت باشد.

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش شامل یک ایمیل دکتر مارتین Cetron های CDC مدیر جهانی کاهش و قرنطینه فرستاده شده به مقامات با وزارت امنیت داخلی انتقاد درجه حرارت چک به عنوان “یک طراحی ضعیف و کنترل و بازداشت استراتژی است.”

Cetron از CDC و DHS نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. کاخ سفید نیست پاسخ به سوالات در مورد گزارش اختلافات از CDC و یا اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معتقد است متوسط چک کافی غربالگری اندازه گیری برای فرودگاه.

تشکر. Raja Krishnamoorthi رئیس مجلس نظارت فرعی اقتصادی و سیاست های مصرف کننده به بررسی coronavirus روش های غربالگری در فرودگاه. در اوایل این هفته ایلینوی از حزب دموکرات گفت: اخبار یاهو او نگران بود که با این گزارش که کاخ سفید به دنبال یک متوسط غربالگری طرح اعتراض از مقامات CDC.

“کاخ سفید شده است نادیده گرفتن و sidelining امریکا کارشناسان بهداشت عمومی در CDC به جای تکیه بر nonexpert سیاسی منصوب به بهداشت عمومی تصمیم گیری” Krishnamoorthi گفت. “من مشکل گزارش می دهد که مقامات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می تواند در افزایش این نگرانی سلامت و اساسا رد شده ریاست جمهوری مشاوران. میل به فریب آمریکایی ها را به سفر با آنها را احساس می کنید مثل آنها بی خطر هستند نمی تواند بیشتر از نیاز به در واقع نگه داشتن این کشور امن است.”

تشکر. Raja Krishnamoorthi در کاپیتول هیل در سال گذشته است. (Jacquelyn مارتین/گتی ایماژ)

Krishnamoorthi قبلا نگرانی در مورد آنچه که او به عنوان “سهل انگاری” روش های غربالگری برای مسافران بین المللی از آمدن به ایالات متحده از coronavirus نقاط داغ در ماه مارس به عنوان همه گیر منفجر شد در سراسر جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها با اشاره به محدودیت های او تحمیل شده بر مسافران از چین — که در آن ویروس سرچشمه — on Jan. 31 عنوان شواهد قوی خود را تلاش برای جلوگیری از گسترش آن در ایالات متحده است.

این محدودیت در چین موجود معافیت اجازه داده است که بیش از 400 ، 000 نفر را پس از آن سفر از این کشور به ایالات متحده است. و در 7 مه Krishnamoorthi را فرعی منتشر شد نتایج یک تحقیق که با تمرکز بر دو دیگر در اوایل coronavirus نقاط داغ — ایتالیا و کره جنوبی. Krishnamoorthi گفت که او معتقد است تهمت متمرکز شده “لفاظی و هیاهو به جای موثر واقع نمایش.”

“فقط از آنچه ما در بر داشت با ایتالیا و کره جنوبی وجود دارد بدون مرز بسته شدن. وجود دارد هیچ غربالگری. متاسفانه عدم غربالگری احتمالا تا به حال برخی از عواقب بسیار جدی در زمانی که موارد به صورت تصاعدی رو به افزایش در ایالات متحده است.”

Krishnamoorthi بررسی که شامل گسترده جلسات از مقامات نشان داد که کاخ سفید و شورای امنیت ملی سیاست هماهنگی کمیته تصمیم گرفت در ماه مارس به تکیه بر کره جنوبی و مقامات به صفحه نمایش مسافران در این کشورها بودند که به رهبری ایالات متحده است. پروب بیشتر یافت می شود ایالات متحده آمریکا به حال “محدود” نظارت برای کسانی که نمایش فیلم در ایتالیا و این که تنها 69 مسافر بودند مانع از آمدن به ایالات متحده آمریکا از این دو کشور در ماه مارس است. هنگامی که آنها وارد این تحقیقات دریافتند ورود مسافران از این دو کشور دریافت نمی سلامت اضافی نمایش.

“هزاران نفر و هزاران نفر از مردم در سراسر بدون نمایش فیلم” از آنچه بودند دو از پیشرو coronavirus نقاط داغ در زمان Krishnamoorthi گفت: اخبار یاهو. “آن را نمی کشد بسیاری به این باور است که مردمی آمد و کشت شیوع بیشتر در اینجا در این کشور است.”

ایتالیایی صلیب سرخ داوطلب اندازه گیری درجه حرارت از یک همکار در Gavirate ایتالیا. (Mattia Ozbot/Soccrates تصاویر/گتی ایماژ)

جاناتان Ullyot یک سخنگوی شورای امنیت کاخ سفید در پاسخ به سوال در مورد Krishnamoorthi بررسی با یک بیانیه و شعار دولت را گام به صفحه ورود بین المللی در اوایل این سال است.

“واقعیت این است که دولت ایالات متحده در زمان اولیه و اقدام قاطع برای کاهش خطر از نقاط درگیری از جمله چین و ایران و کره جنوبی و منطقه شنگن اروپا” Ullyot نوشت. “پس از محدود کردن سفر از چین در ژانویه 31 … امنیت بخشنامه مطرح شده توسط دولت مورد نیاز پیشرفته پزشکی نمایش برای همه مسافران قبل از آنها ترک در پرواز به ایالات متحده آمریکا از شمال ایتالیا و کره جنوبی.”

با توجه به Ullyot این نمایش در ایتالیا و کره جنوبی “شامل چک کردن مسافر دما و مشاهدات بصری برای تشخیص علائم بیماری ها و پرسشنامه ها.” در حالی که Ullyot نیست اختلاف Krishnamoorthi این مشاجره که ایالات متحده با تکیه بر مقامات این کشورها برای انجام نمایش و چند مسافر محروم بودند شبانه روزی او گفت: “ایالات متحده ماموریت کارکنان در بازدید از فرودگاه” در هر دو کشور به “رعایت این روش های غربالگری.”

ارشد تهمت رسمی دولت که درخواست شده بود به نام گفت: تمام بین المللی ورود به ایالات متحده به موضوع گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) نمایش است که به دنبال دستورالعمل CDC. این مقام مسئول توضیح داد که این دستورالعمل نیاز به افسران CBP به مراجعه مسافران “به CDC DHS قرارداد پزشکی screeners یا محلی مقامات بهداشتی برای سلامت غربالگری” اگر آنها برگزاری نمایشگاه نشانه و یا سفر کرده اند از کشورهایی است که تجربه کرده اند عمده شیوع بیماری.

با توجه به رسمی, USCIS است “فرآیندهای ایجاد شده برای شناسایی مسافرانی که در سفر به ایالات متحده به طور مستقیم یا غیر مستقیم از مناطق که در حال تجربه COVID-19 شیوع است.”

رندی بابیت سابق مدیر اداره هوانوردی فدرال. (اندرو Harrer/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

داخلی مسافران هوایی, اما, درمان متفاوت است.

“با توجه به مسافرت داخلی وجود دارد نه بیشتر غربالگری فراتر از آنچه TSA به طور معمول” Krishnamoorthi گفت.

او گفت که عدم غربالگری برای مسافران داخلی است که به ویژه نگران کننده به عنوان مناطق کشور شروع به بلند مستند محدودیت. او پیشنهاد کرد این می تواند منجر به یک وضعیت که در آن مردم کسب و کار “بازگشت و شروع به سفر” و پس از آن “حمل و نقل این موارد در همه جا.”

“ما باید در علم آن را بیشتر از نزدیک و ما باید به منظور توسعه یک روش دقیق تر از غربالگری” Krishnamoorthi گفت.

رندی بابیت سابق مدیر اداره هوانوردی فدرال گفت: فقدان جدید روش های غربالگری است نه به عنوان یک مشکل در حال حاضر پس از “هیچ کس را پرواز.” او گفت: آن را تبدیل به یک مسئله مبرم به این کشور بازگشایی فرودگاه و تبدیل به شلوغ تر.

“مردم در حال رفتن به شروع به پرواز و آن را به عنوان رمپ به بالا که می شود یک سوال متفاوت” بابیت گفت: اخبار یاهو.

بابیت بیشتر توضیح داد که یک مشکل با ایجاد جامع روش برای فرودگاه است که بسیاری از سازمان های دولتی مختلف درگیر در سفر هوایی. او با اشاره به طرح های تولید شده توسط Stonebriar استراتژی گروه اندیشه رهبری ابتکار عمل غیر انتفاعی مشاوره به عنوان واقع بینانه پتانسیل نقشه راه.

هوارد بنده رئیس جمهور و شریک ارشد گروه گفت: این سازمان متشکل از چند بازنشسته مشاوران و مدیران که مشغول به کار در این صنعت است. با توجه به بنده جانباز اجرایی است که کار می کرد برای چند هوانوردی و هوافضا شرکت های این گروه گرد هم آمدند زیرا آنها “کاملا شگفت زده” یک coronavirus فرودگاه غربالگری سیستم نشده است تاسیس شده است.

“این است که واقعا یک نرم افزار رایگان ورزش برای یک دسته از graybeards,” بنده گفت.

ترمینال 1 در John F. Kennedy International Airport در شهر نیویورک است. (لو Radin/اقیانوس آرام پرس/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

این Stonebriar استراتژی گروه پیشنهاد خواستار غربالگری محیطی به تاسیس خارج از فرودگاه که در آن سریع COVID-19 آزمون, پرسشنامه و متوسط چک می تواند اداره به مسافران و کارگران است. راه اندازی غربالگری محیط به آن معنا است که حتی اگر مسافر به پایان رسید تا در نزدیکی در طول شبانه روزی و یا در هواپیما می تواند آنها را یک درجه بالاتر از اعتماد به نفس کسانی که در اطراف آنها بودند و مسری نیست.

همراه با پرداختن به نگرانی های ایمنی بنده گفت: اجرای این نمایش می تواند کمک به اقتصاد پس از حمل و نقل هوایی است که بخش قابل توجهی از این کشور تولید ناخالص داخلی و افزایش ضریب اطمینان بسیار مهم است به بازگشت این صنعت به سطح نرمال. وی با اشاره به حوادث پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11, زمانی که TSA تشکیل شد و امنیت و روش های غربالگری تبدیل شد به عنوان شواهدی وجود دارد که فرودگاه روش می توان به سرعت نونما.

این Stonebriar استراتژی گروه را پیشنهاد دقیق برآورد هزینه حدود 6.8 میلیون در هر فرودگاه در هر سال برای ایجاد coronavirus غربالگری محیطی. با حدود 5000 عمومی فرودگاه در کشور است که متوسط کل هزینه ای در حدود 34 میلیارد دلار است.

اما بنده استدلال کرد که هزینه های واقع بینانه نسبت به نیاز فوری و تریلیون ها دلار دولت به آدرس coronavirus.

“همین دلیل است که ما آن را نوشته است. این اتفاق نمی افتد و این می تواند اتفاق می افتد. این است که یک معامله بزرگ” بنده گفت. “منظورم این است که آن را به رایگان به هر وسیله, اما این است که بسیار قابل کنترل است.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>