سیاه جمهوری خواه دادستان منصوب به لحاظ نژادی متهم Ahmaud Arbery مورد

روز دوشنبه Cobb County District Attorney Joyette M. هولمز یک زن سیاه و سفید منصوب شد به عنوان چهارمین دادستان در مورد Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله کشته پایین در ماه فوریه توسط دو مرد سفید در حالی که یک تنه زدن در نیوبرانزویک.

پدر-و-پسر مظنون در مورد گرگوری و تراویس McMichael هستند متهم به قتل و روابط به اجرای قانون محلی جامعه است. خود بازداشت و پس از, تصویری از Arbery کشتن منتشر شد, ماه بعد از جنایت مرتکب شد.

هلمز طول می کشد بیش از اخیر دادستان تام Durden که درخواست شده است که این مورد به شخص دیگری به عنوان آن رشد کرده بود بیش از حد بزرگ برای دفتر خود را در میان ملی آغاز شد. قبلی دادستان recused خود را از پرونده با استناد به روابط حرفه ای با مسن تر McMichael که سابق شهرستان افسر پلیس است.

“ما خواهد شد و بلافاصله جمع آوری تمام مواد مربوط به این تحقیقات تا کنون و همچنان به دنبال کسب اطلاعات بیشتر به حرکت این مورد رو به جلو” هولمز گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “ما قدردانی از اعتماد به نفس است که دادستان کل کار در دفتر ما این توانایی را به نور عدالت است که این مورد سزاوار است.”

Cobb County District Attorney Joyette M. هولمز منصوب شد به عنوان چهارمین دادستان در Ahmaud Arbery پرونده قتل. (حسن نیت ارائه میدهد از شهرستان کاب دفتر دادستان منطقه)

بسیاری از مقامات محلی ابراز اعتماد به نفس در تصمیم گیری برای تعیین هلمز به صورت.

گرجستان دادستان کل Christopher M. Carr که منصوب او گفت که او معتقد است تجربه او باعث می شود ایده آل برای این کار است. “دادستان منطقه هلمز است که محترم وکیل با تجربه هر دو به عنوان یک وکیل و قاضی” Carr روز دوشنبه گفت:. “مهم ترین چیز این است که ما مطمئن شوید که عدالت انجام شده است.”

جمهوری گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ که شنود گذاشته هولمز نیز یک جمهوری خواه به عنوان دادستان منطقه برای کاب کانتی گفت: “او واقعا فرد مناسب برای این کار است.”

هلمز شد کاب کانتی و سیاه و زن اول دادستان منطقه در ماه جولای. چهار سال قبل به این نقش او را شکست مرزهای با تبدیل شدن به اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس دادرس از Cobb County Superior Court. هلمز بازگشت نیست اخبار یاهو’ درخواست برای نظر.

Arbery وکیل خانواده S. Lee مریت نیز ستایش هلمز انتصاب به عنوان “یکی دیگر از پیروزی بزرگ برای عدالت” را به عنوان او تا به حال تحت فشار قرار دادند برای Durden به در نظر گرفته شود این مورد به دلیل انفعال.

یک تظاهرکننده در Glynn دادگستری شهرستان در نیوبرانزویک., در مه 8, تظاهرات تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery. (Sean Rayford/گتی ایماژ)

وکیل بنیامین Crump یکی دیگر از وکیل به نمایندگی از خانواده نیز با تمجید از حرکت می کند. “ما درخواست دادستان منطقه Joyette هلمز به متعصب در جستجوی عدالت به عنوان او کار می کند برای نگه داشتن تمام کسانی که مسئول و غیر قابل توجیه اعدام یک جوان غیر مسلح در روز روشن” Crump گفت.

کیم Isaza اطلاعات عمومی و افسر برای کاب کانتی دا دفتر گفت: اخبار یاهو که این مورد خواهد بود نابینا که آن را به مسابقه قربانی و کسانی که مظنون به قتل او.

“ما تصمیم گیری در مورد حقایق” Isaza گفت. “ما بهترین های ما به قضاوت مردم بر اساس رنگ پوست خود را.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،


بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • “خواب در حالی که سیاه و سفید”: خانواده به دنبال عدالت برای Breonna تیلور, کشته در اتاق خواب توسط پلیس

  • ویدیو های ویروسی شوک گرجستان اقدام به تیراندازی مرگ غیر مسلح سیاه

  • داستان دو پارک: با بهره گیری از خورشید در ثروتمند منهتن اجتماعی فاصله پلیس تحت بررسی در برانکس

  • گرجستان کسب و کار بازگشایی و مشتریان شروع به بازگشت اما تنها زمان خواهد شد بگویید اگر این تصمیم درست

  • ‘من بعدی؟’: نیویورک ER, دکتر, سهام او چگونه زندگی می کند با اضطراب از بیماری همه گیر کوروناویروس

  • شما چگونه جشن عید پاک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? برای بسیاری از این بستگی به خود پاستور

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>