بریتنی اسپیرز کاهش یافته است ‘اوه!… من آن را دوباره!’ 20 سال پیش

این یک داستان در مورد یک دختر به نام شانس.

آن بوده است که 20 سال پس از بریتنی اسپیرز‘ دانشجوی سال دوم آلبوم اوه!… من آن را دوبارهمنتشر شد — و این نقطه عطف از دست رفته نیست در یاد ستاره پاپ.

Britney Spears took to Instagram on Saturday, May 16, to celebrate 20 years of ‘Oops!…
شاتر

با توجه به رسانه های اجتماعی در روز شنبه, مه 16 دقیقا دو دهه پس از انتشار این آلبوم های “قوی تر” خواننده 38 مشترک یک mashup ظاهر ساخته شده توسط یک فن است. در این ویدئو او دیده می شود مصاحبه انجام در یاد, موسیقی فیلم ها و بیشتر.

“با تشکر از شما به هر کس به این ….. من فقط تقریبا کاهش یافته است گوشی من انتظار نداشتم این 😂😂😂 !!!!! 20 سال پس از تصادف! 😳 آلبوم …. پیش بینی و پروانه ها 🦋🦋🦋 من احساس قبل از آن بیرون آمد بودند و دیوانه …. همه از من انتظارات بیش از حد !!!! و این همه به لطف شما دوستان …. با تشکر از شما برای چسباندن با من و در حال رشد با من,” او نوشت.

“من یک دختر خوش شانس ⭐️😉. خدا برکت دهد و با تشکر از همه شما 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 !!!!!! PS شما ببینید حتی 20 سال پیش من هنوز هم دوست داشتم به خصوصیات 🌀🌸🌸✨ !!!!”

پیگیری به اسپیرز …Baby One More Time شامل عنوانی آهنگ “can’t Make You Love Me,” “خوش شانس” و دیگران است. این برنده دو Billboard Music Awards در سال 2000 و حتی به دست آورده این خواننده جوان اولین بار نامزدی جایزه گرمی.

مادر از دو در ادامه به انتشار 2001 بریتنی, 2003 را در منطقهسال 2007 را Blackout, 2008 را سیرک, افسونگر (2011), Britney Jean (2013) و شکوه (2016).

در اوایل این ماه باشگاه میکی موس زاج را دیرین طراح رقص mbeh باز به Us Weekly منحصرا در مورد کار با “i’m a Slave 4 U” اواز خوان در اوایل زندگی حرفه ای خود را.

“او فقط یک شخص واقعی است. او به نظر نمی رسد مانند یک هنرمند که گرسنه بود برای شهرت. او دوست داشت برای انجام, او دوست داشت به آواز خواندن او را دوست داشت به رقص و او دوست داشت به آن لذت ببرید و بخندید. و من فکر می کنم این چیزی بود که واقعا من شدند به سوی او است که او فقط یک نفر بود که او نیز حماسه بود زمانی که او بر روی صحنه گفت:” ما. “بنابراین او می تواند در تمرینات او تا به حال بسیار در زمینه رقص. و به عنوان یک رقصنده خودم, ما همه نوع از صحبت همان رقص, زبان, رقصنده همه ما خودمان را در نظر یک قبیله بود و او مانند یکی از قبیله بنابراین او واقعا رو همراه با رقصنده.”

همانطور که برای چه بعدی بریتنی اعلام کرد در ماه ژانویه که او در کار وقفه و قرار دادن او در آینده در لاس وگاس اقامت در انتظار برای مراقبت از پدر او.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>