بریتنی Aldean ‘دوست دارم’ بیشتر بچه ها اما می گوید جیسون ‘انجام’

نه در همان صفحه! بریتنی Aldean می خواهد برای اضافه کردن بیشتر نوزادان به نوزادان خود را, اما او, شوهر, Jason Aldeanنمی کند به توافق برسند.

“من دوست دارم [بیشتر کودکان و نوجوانان],” سابق تشویق کن, 31 گفت: ما هفته به طور انحصاری در چهار شنبه, مه 13 در حالی که ترویج رژیم غذایی ساحل جنوبی مشارکت. “من شده است به درخواست او” چه می خواهد ما سوم نام کودک بود ؟ گفت: ‘ما نمی باید به نگرانی در مورد آن به دلیل آن را نمی افتد, اما من دوست دارم دیگر.”

Brittany Aldean Would Love to Have More Kids But Says Husband Jason Aldean Is Done
Jason Aldean و بریتنی Aldean در 54th Annual ACM Awards در 7 آوریل 2019 در لاس وگاس, نوادا. Rob Latour/شاتر

بریتنی فکر می کند کشور, خواننده, 43, “انجام شده است.” او و جیسون به اشتراک پسر ممفیس, 2, و, دختر, نیروی دریایی, 15 سال, و او قبلا استقبال دختران Keeley, 17 و Kendyl, 12, با همسر سابق خود, جسیکا Ussery.

“او دارای چهار بنابراین من درک می کنم اما من قطعا انجام یکی دیگر از” American Idol آلوم گفت ما. “ما احتمالا نمی خواهد کمک به جدید [coronavirus] بوم عزیزم.”

دانشگاه آلاباما فارغ التحصیل در ادامه می گویند که او نتواند بارداری به خصوص “شکم” است اما عشق به زندگی با او دو آنهایی که کمی.

“تعامل آنها, آنها بازی, پس از آن واقعا یک زمان خاص” او بوده. “این یک چیز مثبت است که در واقع بیرون آمدن از قرنطینه قادر بودن به وجود داشته باشد برای همه این نوزاد کوچک مراحل و همچنین جیسون اینجا بودن. معمولا در حال حاضر او خواهد بود در تور, پس از آن کمی از یک برکت و رحمت است. که پوشش نقره ای در آن است.”

این “Dirt Road Anthem” خواننده شدن است شاهد نیروی دریایی و ممفیس ” آخرین نقاط عطف از دخترش “آموزش کلمات” به پسرش “تشکیل جملات” بریتنی گفت.

Brittany Aldean Would Love to Have More Kids But Says Husband Jason Aldean Is Done
بریتنی Aldean.

در حالی که حلق آویز در خانه با خانواده او در حال خوردن رژیم غذایی ساحل جنوبی تنقلات و وعده های غذایی, تلاش برای تمرکز بر “پروتئین بالا و چربی کم.”

بریتنی گفت: ما “من زیاده روی است و شراب است. … من بزرگتر از من بود و قبل از اینکه بچه ها اما من هم جوانتر و تا به حال دو فرزند داشتند. … من فکر می کنم این فقط یک انتقال طبیعی برای بدن خود را به فقط رشد می کنند و من خوب با آن است.”

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>