چین را تهدید می کند به جای اپل بوئینگ و دیگر شرکت های ایالات متحده بر “غیر قابل اعتماد اشخاص” لیست


چین در حال آماده سازی به جای شرکت های ایالات متحده از جمله اپل و بوئینگ در یک “غیر قابل اعتماد اشخاص لیست” در پاسخ به تازگی اعلام کرد تحریم های غول تکنولوژی Huawei.

“چین را پرقدرت اقدامات متقابل برای حفاظت از خود را مشروع حقوق” یک منبع گفت: دولت چین متعلق به جهانی بار. این کشور می تواند بس خرید هواپیماهای ساخته شده توسط Boeing و اعمال محدودیت و یا حتی راه اندازی تحقیقات Qualcomm سیسکو یا اپل تحت چینی ضد انحصار و امنیت سایبر ،

این تهدید پس از وزارت تجارت ایالات متحده اعلام کرد تحریم هایی که به جلوگیری از شرکت ها از فروش نیمه هادی کشتی برای Huawei اگر تراشه های تولید شده با فن آوری آمریکا. ایالات متحده در نظر Huawei یک تهدید امنیت ملی ادعا که دولت چین می تواند دست آوردن دسترسی به اطلاعات جمع آوری شده توسط Huawei در شبکه های سراسر جهان است.

سناتور بن Sasse (R., Neb.) استقبال از تحریم های جدید در روز جمعه.

“بیایید به تعقیب قطع: چین اصلی صادرات است و جاسوسی و تمایز بین حزب کمونیست چین و چینی ‘بخش خصوصی’ کسب و کار مانند Huawei خیالی است” Sasse در بیانیه ای گفت. “Huawei زنجیره تامین بستگی به قرارداد با شرکت های آمریکایی و وزارت بازرگانی باید نگاهی دقیق به ما چگونه به طور موثر می تواند مختل ما دشمن.”

این جهانی تایمز گزارش داد اوایل این هفته که دولت چین بود که با توجه به تحریم های ایالات متحده که گرفته اند یک افزایش تدابیر خط در برابر این کشور از جمله سناتور جاش هاولی (R., Mo.) و تام پنبه (R. ارک.).

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • Huawei برای ساخت اولین اروپایی تولید کارخانه در فرانسه
  • ایالات متحده با توجه به محدودیت برای جلوگیری از چین دسترسی به تراشه Tech
  • مغلوب ساختن پیشی جستن Admin. سیلی تحریم های اضافی بر روی Huawei

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>