Chrishell Stause است که با تمرکز بر ‘مثبت’ پس از Justin Hartley تقسیم

حرکت رو به جلو! Chrishell Stause نشان داد که او با تمرکز بر خوب در زندگی, شش ماه پس از تقسیم او از Justin Hartley.

“انتقال هستند اما من همیشه سعی کنید به تمرکز بر روی جنبه های مثبت همه چیز” Stause, 38 گفت: ما هفته به طور انحصاری در ماه مه در حالی که ترویج این فصل جدید از سری فروش غروب آفتاب. “خوشبختانه بسیاری به تمرکز بر روی در حال حاضر.”

کنتاکی بومی و این است که ما ستاره, 43 جدا شده در ماه نوامبر سال 2019 پس از دو سال از ازدواج.

Chrishell Stause Is Focusing on Positive Side After Justin Hartley Split
Chrishell Stause و Justin Hartley شاتر (2)

پس هارتلی طلاق پر کردن یک منبع گفت:” ما که تصمیم خود آمد و به عنوان یک “شگفتی بزرگ به هر کس در اطراف جاستین و Chrishell از نظر دوستان خود را.”

در ماه دسامبر Stause شکست سکوت او در رسانه های اجتماعی با ارسال مرموز نقل قول. “این سخت است برای تماشای مردم تغییر درست در مقابل شما در” نقل قول از نویسنده Nishan Panwar بخوانید. “اما آن را حتی سخت تر به خاطر سپردن که آنها استفاده می شود.”

پس از فروپاشی و پس از آن شروع بیماری همه گیر کوروناویروس های جوانی خیرگی آلوم شده است ماندن مثبت در تمام جنبه های زندگی او است.

“تا آنجا که به زندگی حرفه ای و زندگی رفتن من لازم نیست که یک برنامه چرا که من دیده ام چه کسانی هستند,” او گفت ما. “من فقط باید واقعا ذهن باز هستم و رفتن به لذت بردن از سفر است.”

این روز از زندگی ما ستاره نیز به تازگی امضا شده با ایران استعداد آژانس است که چیزی او را مشغول به کار نسبت به برای مدت زمان طولانی.

Chrishell Stause Is Focusing on Positive Side After Justin Hartley Split
Chrishell Stause Lindy Lin

“من شده اند کار خیلی سخت این کار در سال گذشته, بنابراین من واقعا افتخار می کنم به احساس آن اوج به این لحظه” بازیگر گفت. “من منشعب از اسکریپت های دنیا به انجام املاک و مستغلات در واقعیت اما من واقعا می خواهم به قادر به انجام هر دو است. با UTA پشت سر من من می دانم که ممکن است.”

با فروش Sunset آینده را برای فصل دوم خود را در این ماه Stause زیادی برای جشن — حتی در قرنطینه.

“ما در میانه یک دیوانه هرج و مرج زمان و” همه فرزندان من زاج سفید گفت: ایالات متحده. “به طوری که قادر به برخی از اخبار بزرگ است که من واقعا افتخار می کنم در حال حاضر من فقط بسیار سپاسگزار و متشکرم.”

Stause و هارتلی بحباله نکاح در اوردن, در ماه اکتبر سال 2017 پس از آشنایی به مدت چهار سال و به نام آن واریز شده در سقوط 2019.

این بازیگر قبلا مشغول به Matthew Morrison از سال 2006 تا 2007. برای هارتلی ازدواج کرده بود به لیندسی هارتلی از سال 2004 تا 2012. این جفت ارز سهام, دختر, Isabella.

فصل 2 از فروش غروب آفتاب برای اولین بار در Netflix بکشد در مارس 22.

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>