قاضی فدرال نکات ممکن تحقیر شارژ برای فلین


این قاضی فدرال نظارت بر پرونده جنایی علیه رئیس سابق امنیت ملی, مشاور مایکل فلین است که وزن اتهامات دروغ و یا تحقیر برای فلین حتی به عنوان وزارت دادگستری به دنبال داشته مورد را رد کرد.

قاضی مورچه سالیوان گفت: او منصوب سابق قاضی فدرال به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری حرکت جنجالی به رد پرونده فلین که pled گناه در سال 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد روسی خود تماس انصراف خود را از گناه در اوایل این سال است.

سالیوان گفت: او را اجازه می دهد اشخاص ثالث به وزن در این مورد قبل از انداختن اتهامات و کارگردانی یک قاضی بازنشسته جان Gleeson, به, توصیه, آیا فلین باید دریافت جنایی تحقیر و اتهام دروغ. سالیوان منظور هدایت Gleeson برای تعیین اینکه آیا فلین پذیرش است که او به دروغ FBI که ساخته شده بود تحت سوگند در دو مناسبت به مبلغ دروغ از او بعد معکوس خود را و گفت که او هرگز دروغ به این عوامل است.

Gleeson, یک کلینتون منصوب که در خدمت به عنوان یک قاضی فدرال در نیویورک ابراز سوء ظن که DOJ حرکت آلوده شد با نفوذ سیاسی.

“دولت حرکت به اخراج در این مرحله تقریبا بی سابقه” Gleeson نوشت: به همراه چند تن از دیگر نویسندگان در واشنگتن پست op-ed انتشار دوشنبه. “چیزی وجود ندارد که به طور منظم در مورد گروه ها تلاش برای اخراج فلین مورد. رکورد reeks نامناسب نفوذ سیاسی.”

فلین اخراج شد توسط رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وحی که او ساخته شده است اظهارات متناقض به معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد اینکه آیا او تا به حال در مورد بحث تحریم با سفیر روسیه سرگئی Kislyak. بازنشسته سه ستاره به طور کلی pled گناه مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال اول در اتاق به اظهارات نادرست به اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه. در ماه ژانویه او ادعا کرد که او هرگز دروغ و محققان.

“من نه دروغ به آنها. من بر این باور بودم صادقانه با آنها به بهترین خاطره در آن زمان” فلین گفت: در ماه ژانویه و حقوقی تشکیل پرونده. “من هنوز هم به یاد داشته باشید اگر من در مورد بحث تحریم ها در یک تماس تلفنی با سفیر Kislyak نه من به یاد داشته باشید اگر ما در مورد جزئیات ملل در اسرائیل است.”

“من سعی کردم به” قبول مسئولیت “با اعتراف به جرائم فهمیدم دولت من عشق و با اعتماد گفت: من متعهد” فلین اضافه شده است.

وزارت دادگستری هفته گذشته گفت که اتهامات علیه فلین باید کاهش یافته و با این استدلال که فلین FBI مصاحبه در ژانویه 2017 شد “untethered میکنند و غیر قابل توجیه توسط اف بی آی را ضد جاسوسی رسیدگی به آقای فلین” و “انجام شده بدون هیچ گونه مشروع تحقیقی اساس است.”

پرونده سابق امنیت ملی, مشاور برخاسته از مشاور ویژه رابرت مولر تحقیق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تماس با روسیه است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • گراهام را هل در مغلوب ساختن پیشی جستن و تقاضا است که او در تماس با اوباما به شهادت در فلین پروب
  • قاضی تاخیر DOJ حرکت به رها کردن فلین مورد
  • بایدن کمپین را رد تلاش برای ‘برس’ فلین متهم اوباما از ‘ناخالص سیاسی’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de