سابق FBI مقام ارشد: James Comey سیاسی FBI در فلین مورد

یک ارشد سابق اف بی آی گفت: با توجه به اخبار یاهو که وزارت دادگستری را بسیار غیر معمول و بحث حرکت به اخراج این پرونده جنایی علیه رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین پر شده بود “نیمه حقیقت” و “تحریف.”

اما در همان زمان, فرانک Figliuzzi دستیار مدیر اف بی آی ضد جاسوسی بخش از سال 2010 تا 2012 و یک NBC News اجرای قانون تحلیلگر به شدت انتقاد سابق FBI مدیر James Comey را از دست داده و این مورد به خصوص او تصمیم به اجازه FBI مصاحبه فلین بدون گرفتن وزارت دادگستری تصویب.

“وجود دارد تعدادی از رفتارهای Comey که با نگاهی به گذشته باید واقعا بازیگران FBI در بدترین حالت ممکن است نور است که بازیگران آنها را در یک سیاسی نور” Figliuzzi گفت: در روز سه شنبه در مصاحبه با یاهو نیوز ” “Skullduggery” پادکست.

“من آرزو می کنم Comey بدست تصویب به [مصاحبه فلین]. من مطمئن هستم که سیاسی است که او می شده اند مجاز به انجام این کار. بنابراین جالب اینجاست که در تلاش برای برش از طریق سیاست DOJ [وزارت دادگستری] و بوروکراسی وجود او به پایان رسید تا سیاسی اداره بیش از همیشه است.”

Comey قد به عنوان یک سابق آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک — مسلما قوی ترین باراک اوباما در این کشور — و به عنوان یک معاون سابق دادستان کل ساخته شده او غیر منتظره ای را تجربه FBI مدیر که Figliuzzi گفت: ممکن است او را به نفس بیش از حد.

“او به نظر می رسد موفق به درک کنند که او پاسخگو به کارفرمایان در DOJ,” Figliuzzi گفت. “او را فرسوده کسانی قدرتمند کلاه و او به نظر می رسد قادر به کسانی که کلاه به طوری که او می کشد باعث شود که اکثر FBI مدیران فکر نمی کشیدن.”

اما Figliuzzi دفاع نیاز به پروب فلین و برای انجام این کار به شدت. و Comey او اضافه شد برخورد با یک وضعیت بی سابقه ای. “وجود دارد هیچ چیز در FBI دستی است که می گوید: ‘اگر شما فکر می کنم رئیس جمهور است به خطر بیافتد و تیم اطراف او لطفا موارد زیر را انجام دهید’ — آن وجود ندارد” Figliuzzi گفت.

مکرر منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Figliuzzi رد پیشنهادات توسط فلین وکلا که یک یادداشت دست نویس از لایحه Priestap و سپس ضد جاسوسی مدیر در اف بی آی شد. Priestap گرفته بود یادداشت پیش از بحرانی ژانویه 2017 مصاحبه با فلین که شامل سوالاتی در مورد اهداف برای بازجویی.

مایکل فلین چپ و James Comey. (Yahoo News)

“آنچه ما هدف ؟ حق پذیرش و یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟” Priestap نوشت. “اگر ما او را وادار به اعتراف به شکستن لوگان عمل به حقایق به DOJ و آنها را به تصمیم می گیرید. و یا اگر او در ابتدا نهفته است و سپس ما او را [redacted] و او اذعان می کند آن سند برای DOJ و اجازه دهید آنها تصمیم بگیرند که چگونه برای رسیدگی به آن است.”

فلین و طرفداران بسیاری در حق کشف و ضبط کرده اند در Priestap توجه داشته باشید به عنوان شواهدی از سوء. اما Figliuzzi در دفاع از این تبصره-در نظر گرفتن به عنوان معمول و گفت: این تصمیم به مصاحبه فلین در مورد گفتگو با سفیر روسیه بیش از توجیه در اداره مداوم روسیه بررسی است.

“وجود دارد یک مدرک معتبر ضد جاسوسی در مورد فلین” Figliuzzi گفت. “کسانی که استراتژی های مصاحبه و یادداشت ها مانند تقریبا هر مصاحبه من تا کنون بوده است بخشی از.”

با توجه به موقعیت فلین را آشکار نهفته خود را در مورد گفتگو با سفیر روسیه سرگئی Kislyak او را مشروع ضد جاسوسی هدف Figliuzzi گفت: “او نشسته در صندلی مشاور امنیت ملی. این کار بسیار بدتر از آن است.”

دانلود یا اشتراک در iTunes: “Skullduggery” از اخبار یاهو

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>