خانه عبور دموکرات’ $3T coronavirus ‘قهرمانان’ کمک های اولیه: محرک چک پول برای کشورهای اجاره کمک

واشنگتن — خانه در جمعه دقت گذشت 3 تریلیون coronavirus امداد بسته گردد توسط دموکرات ها که شامل دور دیگری از محرک پرداخت تا 1200 $در هر فرد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته اعلام دموکراتها پیشنهاد “DOA.”

شبیه به عمده coronavirus بسته کمک به قانون امضا شده در اواخر ماه مارس به 1,815-صفحه قهرمانان قانون را فراهم می کند تا 1200 $در پرداخت (یا $2,400 برای زوج های متاهل) با اضافی $1,200 هر وابسته به حداکثر سه. درآمد آستانه همان است که در قبل از آن مراقبت عمل با پول برای مردم ساخت تا $99,000 و زوج تا $198,000. مقدار شروع به کاهش از $1,200 بالاتر از آستانه $75,000 و 150.000 دلار بود.

این لایحه رای 208-199 و در حال حاضر به مجلس سنا. یک جمهوری خواه حمایت این لایحه در حالی که 14 دموکرات ها علیه آن رای دادند.

اجازه می دهد تا دسترسی به پرداخت برای مهاجران اندازه گیری حذف نیاز از شماره امنیت اجتماعی از مراقبت عمل می کنند و اجازه می دهد تا مردم را به فایل اظهارنامه مالیاتی با شماره شناسایی مالیات دهندگان (یا قلع).

قهرمانان قانون همچنین شامل:

-حدود 1 تریلیون دلار در کمک به دولت های ایالتی و محلی

-گسترش 600 دلار در هر هفته علاوه بر مزایای بیکاری از طریق ژانویه 2021

-گسترش coronavirus, تست, تماس, ردیابی و درمان و یک نیاز برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای توسعه ملی استراتژی تست

-افزایش اعتبار مالیاتی برای کارفرمایان به نگه داشتن کارگران خود اشتغال

-پشتیبانی برای کمک به مستاجرها و صاحب خانه را اجاره ماهانه مسکن و آب و برق پرداخت

– 10 میلیارد دلار برای طرح کمک های غذایی مکمل برنامه, برای حمایت از, پیش بینی افزایش در مشارکت برای مواد غذایی تمبر

-$3.6 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای احتمالی برای برنامه ریزی و آماده سازی برای انتخابات فدرال دفتر

این خانه در روز جمعه نیز قطعنامه ای را به طور موقت تغییر قوانین خانه اجازه می دهد تا برای پروکسی رای گیری از راه دور و کمیته کار در طول بیماری همه گیر بی سابقه ای تغییر چگونه اتاق عمل. آن را تصویب عمدتا در امتداد خط حزب.

پس از رای گیری شب جمعه مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: او هیجان زده شد با نتیجه.

“من بسیار افتخار از اعضای من فقط چیزی رو یاد ماندنی برای مردم آمریکا است. برای سلامت خود را برای زندگی خود را برای امرار معاش خود و برای دموکراسی ما,” او گفت:. “ما نمی تواند بیشتر هیجان زده.”

Pelosi تحت فشار قرار دادن اعضای خود را پنج شنبه شب پس از ترقی خواهان و میانه ابراز نگرانی گفتن قانونگذاران: “اگر به شما رای دادن علیه این و این همه بودجه برای دولت خود را, سپس شما باید برای رفتن به خانه و دفاع از آن است. و اگر شما می توانید دفاع که هیچ رای و سپس شما بهتر سیاستمدار تر از من است.”

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز رای دادند بله در عمل قهرمانان در روز جمعه, هر چند او گفت که او تلاش می کرد با این تصمیم در تمام طول روز است و تعدادی از مسائل با آن است.

او در خوش بینانه در مورد مذاکرات جلو می رویم ،

“من فکر می کنم که وجود واقعی اتاق ایران در سنا, مذاکره, نیست, فقط, انقباض” این نماینده مجلس گفت. “و راستش برخی از چیزهایی است که جمهوری خواهان را نمی خواهم, من نمی خواهم یا نه. بنابراین من فکر می کنم که وجود دارد حتی بیشتر اتاق وجود دارد. بنابراین خواهیم دید که در آن می رود اما شما می دانید این است که یک نهایی تصویب رای دادن. این اولین گام رای می دهند.”

پیش از رای رهبر اقلیت کوین مک کارتی را به کف خانه به انتقاد از این لایحه.

“من گوش به چه سخنران پلوسی گفت: کنفرانس خود را — برای بزرگ بروید. به جای رفتن را از بزرگ به نظر می رسد شما دیوانه رفت. این یک سیاسی پیام لایحه که هیچ شانسی برای تبدیل شدن به قانون” مک کارتی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات دولت به تازگی ساخته شده روشن است که آنها علاقه مند نیست در مذاکره یکی دیگر از بسته کمک و در عین حال که آنها باید با ضربه زدن به دکمه مکث در تصویب بودجه های بیشتر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., دارای تکرار است که استدلال هر چند او پیشنهاد کرد در یک مصاحبه با فاکس نیوز سهشنبه شب که او را باز به دور دیگری از مذاکرات است.

مک کانل اما ناودان خانه دموکراتها پیشنهاد فقط به عنوان یک اندازه گیری شامل یک لیست خواسته های دموکراتیک اولویت است که او گفت: در حال ربطی به بحران کنونی است.

“من فکر می کنم ما همه بر این باورند که یکی دیگر از لایحه احتمالا در حال رفتن به, لازم,” او گفت:. “اما من آماده نیست امروز به قرار دادن یک تاریخ دقیق زمانی که خواهد بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>