نامعلوم بازداشت و یا جدایی خانواده? ما مجبور مهاجران به انتخاب وکلا می گویند


عکس: Eric گی/AP

مقامات ایالات متحده به ده ها تن از بازداشت پدر و مادر مهاجر اولتیماتوم – اجازه می دهد فرزندان خود را به آزاد شدن از بازداشت بدون شما و یا در صورت نامعلوم بازداشت هم با توجه به قانونی نمایندگان این کشور سه خانواده بازداشتگاه.

در یک روز پر هرج و مرج در پنجشنبه ایالات متحده مهاجرت و گمرک (Ice) نهاد چه نمایندگان قانونی برای بازداشت خانواده به نام “نامحدود بازداشت یا جدایی خانواده” سیاست. یخ مقامات ملاقات با پناهندگی به دنبال پدر و مادر به آنها مقالات و گفت و آنها را متضاد همه چیز در مورد آنچه امضای اسناد به معنای طرفداران گفت.

در این کشور بزرگترین خانواده بازداشتگاه در Glazer, تگزاس, یک وکیل گفت: یخ متوقف مادران از داشتن کپی از سند نادیده گرفته و درخواست خود را به صحبت با وکیل قبل از امضای قرارداد.

“یک مادر گزارش شده است که یخ افسران خیلی دیوانه زمانی که او حاضر به امضای آنها تهدید آمیز آنها صحبت شد بصورتی پایدار و محکم به او و زمانی که او گفت که او نمی خواست به ثبت نام آنها به او گفت که آن را واقعا به او گفت:” آلیسون Herre مدیریت وکیل برای Glazer Pro Bono پروژه.

مرتبط با: آمریکا اخراج صدها نفر از مهاجران کودک با استناد به بیماری همه گیر کوروناویروس

وکیل Bridget Cambria نشان دهنده خانواده در Berks بازداشتگاه در پنسیلوانیا و گفت: طرفدار بونو حقوقی Aldea را خط تلفن و آب گرفتگی شد با تماس از خانواده ها در روز پنج شنبه.

“خانواده بودند هر ناراحتی بسیاری از آنها گریه” Cambria گفت. “از آنجا که مهاجرت تا به حال نام آنها را یکی یکی و به آنها گفت که اگر آنها می خواستند فرزندان خود را به ترک بازداشت آنها تا به حال به ثبت نام در یک مقاله که جدا خواهد پدر و مادر از فرزند است.”

یخ بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

زیرا زندان یک دیگ برای بیماری های عفونی آمریکا مهاجرت بازداشت سیستم رو اضافی موشکافی در میان Covid-19 شیوع.

مردم در داخل این امکانات بازداشت مدنی نقض قوانین مهاجرتی نه اتهامات جنایی و دولت دارای قدرت انتشار آنها را مگر اینکه آنها را به عنوان یک خطر برای جامعه است.

در ماه فوریه طرفداران از دولت خواست برای آزادی مردم برگزار شد در بزرگترین مهاجر بازداشت سیستم برای به حداقل رساندن گسترش coronavirus قبل از آن خیلی دیر شده بود.

هفته گذشته کارلوس ارنستو Escobar Mejía شد اولین کسی که به مرگ از Covid-19 در مهاجرت بازداشت کرده است.

فشار به پدر و مادر و انتشار فرزندان خود باقی می ماند اما بازداشت خود را روز قبل از این دولت بود که با توجه به ارائه گزارش به دادگاه چگونه بسیاری از کودکان در بازداشت به عنوان بخشی از فلرس حل و فصل است. که توافق می گوید: دولت باید با نگه داشتن کودکان در حداقل محدود تنظیم و انتشار آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به طور کلی پس از 20 روز در بازداشت است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها به تلاش برای پایان دادن به این دادگاه دستور حمایت و نگهداری کودکان به خوبی گذشته 20 روز محدود می کند.

در روز پنج شنبه وجود دارد 163 کودکان در مراکز بازداشت در Glazer, Berks و Karnes City, Texas, بازداشت یک میانگین از 137 روز وکیل مدافع گفت. وکلا نوشت: به مانیتور مستقل برای فلرس حل و فصل برای گزارش در مورد آنچه که آنها به عنوان یک سرکوبگر و خلاف قانون اساسی تلاش برای قرار دادن در محل “نامعلوم بازداشت و یا جدایی خانواده” سیاست.

“من فرض است که آنها خواهد شد با استفاده از آنچه آنها انجام داده اند امروز برای متقاعد کردن قضات فدرال است که آنها باید با پیروی از فلرس حل و فصل و دیگر سفارشات از دادگاه های فدرال” Cambria گفت. “من به شما گفتن حق در حال حاضر آنها نیست.”

رئیس خانه امنیت داخلی کمیته Bennie تامپسون خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای پایان دادن به این عمل بلافاصله.

“در حالی که تعدادی از Covid-19 موارد در یخ امکانات همچنان به افزایش روزانه, دولت باید با استفاده از قدرت خود برای آزادی خانواده – با هم – به عنوان آنجا که ممکن است” تامپسون یک دموکرات می سی سی پی در بیانیه ای گفت:. “پدر و مادر باید قرار داده نمی شود غیر ممکن است موقعیت انتخاب بین امنیت خود را, کودکان و یا اینکه از هم جدا شوند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net