نیروهای امنیتی اسرائیل در کشتن راننده فلسطینی که آمار سرباز

1 / 3

اسرائیل و فلسطینی ها

فلسطینی سوزاندن یک برش از وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در اعتراض به سفر خود به اسرائیل و رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه ابتکار در بانک غرب شهر نابلس, پنج شنبه, مارس 23 سال 2020 است.(AP Photo/مجدی محمد)

اورشلیم (AP) — نیروهای اسرائیلی به ضرب گلوله کشته و یک فلسطینی که گفته منفجر ماشین خود را به یک سرباز در جنوب غرب بانک در روز پنج شنبه ارتش گفت: در رشته خشونت ها در روزهای اخیر.

نظامی گفت: فلسطینی راننده رخ داد یک سرباز اسرائیلی در نزدیکی کرانه حل و فصل نگهت جنوب الخلیل. دوم سرباز در صحنه شات راننده که از زخم های خود را.

امدادگران گفت: سرباز اسرائیلی رنج می برد متوسط صدمات و در بیمارستان بستری شد.

در سال های اخیر اسرائیل دیده می شود ماشین-رمنج از حملات هوایی به یمن و دارویی و نقدی انجام می شود که عمدتا توسط تنهاست فلسطینی حمله با ظاهری هیچ لینک ها به گروه های مسلح.

روز سه شنبه یک سرباز اسرائیلی کشته شد هنگامی که یک سنگ پرتاب کردن یک پشت بام او را در سر زده در دستگیری حمله در کرانه باختری است.

روز بعد نیروهای اسرائیلی به ضرب گلوله کشته و یک نوجوان فلسطینی در جریان یک درگیری با سنگ-ثرورس در جنوب غرب بانک.

این خشونت مرگبار می آید به عنوان نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو امیدوار است به حرکت رو به جلو خود را با دولت جدید به ضمیمه بخش هایی از کرانه باختری است. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo بازدید اورشلیم روز چهارشنبه برگزار شد و مذاکرات با نتانیاهو در مورد الحاق برنامه.

فلسطینی ها به شدت مخالف الحاق. چندین معترض بسیج در بانک غرب شهر نابلس در پنجشنبه سوزاندن یک برش تصویر از Pompeo و افشاگری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه ابتکار که کاملا به نفع اسرائیل است.

خشونت نیز می آید در آستانه فلسطینی بزرگداشت خود را در “naqba” یا فاجعه, در روز جمعه. هر سال در مارس 15 فلسطینی ها به یاد داشته باشید کشیدن از صدها نفر از هزاران نفر از فلسطینی ها که یا فرار کردند و یا اخراج از خانه های خود در طول سال 1948 جنگ در اطراف اسرائیل ایجاد شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>