آن را در! کریستن Doute نشان می دهد انسان جدید Alex Menache

در نظر گرفتن گام بعدی چیست ؟ کریستن Doute در زمان جوانه زدن عاشقانه با الکس Menache به Instagram در جمعه, مه 15.

“Pretty fly برای رنگ کراوات. ✌ 🏽 💙 و” 37 ساله Vanderpump قوانین استار نوشت: در کنار عکاسی از خود با Menache راه رفتن پشت سر او در لوس آنجلس است.

Scheana Shay بود سریع به جشن Doute ساخت رابطه او Instagram رسمی.

Kristen Doute Shares First Pic With New Man Alex Menache
الکس Menache و کریستن Doute. حسن نیت ارائه میدهد کریستن Doute/Instagram

“این باعث می شود قلب من خیلی خوشحال! شما شایستگی این همه شادی در جهان عشق من,”, Shay 35 نظر. “شما مانند یک قلب بزرگ و همیشه و قرار دادن دیگران برای اولین بار! آن نوبت خود را برای شاد بودن!!!!! @menache2society ❤️❤️❤️ همه احساس می کند.”

ما هفتگی اخبار شکست ماه گذشته که Doute شد دیدن Menache. این دو نفره اخذ شده است به هر یک از دیگر به عنوان او انشعابات وقت خود را بین او و خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر. که او شما را دیوانه نویسنده با اشاره به Menache به عنوان “قرنطینه کودک” در یک پادکست در اوایل این ماه.

“[او] کسی که من دوستان شده بود و با این نوع مانند یک مستی شب و گفتم هی ما شده ایم دوستان و شما ، ما احتمالا باید را.’ و بنابراین ما بود و ما فقط از نوع شروع به حلق آویز کردن چون ما هر دو به تک,” او گفت: Lindsey Metselaar در “ملاقات ما در اوج” پادکست اشاره کرد که او را نمی بینم نیاز به عجله “را به هر چیزی.”

با توجه به خودی اما Menache امیدوار به حل و فصل کردن در آینده نزدیک.

“الکس دوست دارد با یک حس شوخ طبعی است. او خنده دار” این منبع گفت: ما. “او می خواهد به ازدواج و بچه ها به زودی. او از دره و او صاحب بسیاری از ساختمان های آپارتمانی در L. A. منطقه است. او نه L. A. نوع است که دوستان با بسیاری از وبلاگ هر چند. او شده است به دنبال یک زن.”

ماه گذشته Doute را costars Stassi شرودر و کمال کلارک گفت: ما که آنها تایید جیمز مع مدیر عامل جدید ،

“او واقعا خوب در واقع. او خیلی طبیعی است. [او را] خوب برای کریستن” 31 ساله به سطح بعدی پایه نویسنده گفت: ما.

کلارک 40 اضافه شده است که آنها “خوب با هم.”

“من او را دوست دارم” او گفت:. “او مرد خوبی است ، واقعا پسر خوب.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>