ساحل جرسی دینا: من به شما ‘هرگز’ فیلم با آنجلینا دوباره

قرار دادن پای خود را پایین. آنجلینا Pivarnick‘s wedding reception, درام, سکس با زن costars unravels در new Jersey Shore: تعطیلات خانواده کلیپ و Deena Nicole کورتزدر خصوص نبود داشتن آن است.

دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در قسمت های آینده لگد کردن با باند reuniting در خانه به ساحل جلوتر از آنجلینا نوامبر 2019 nuptials. بعد از 33 سال نشان داده شده است به ساقدوش عروس هدیه به دینا, 33, نیکول “Snooky” Polizzi و Jenni “JWoww” Farley.

“که شناخته شده اند که هشت سال پیش ما تمام می شود با هم بود” این جزیره استاتن مادری می گوید. “به خصوص [با توجه به] همه دیوانه بار ما تا به حال؟”

Jersey Shore’s Deena Declares to Never Film With Angelina After Wedding Drama
دینا Cortese و آنجلینا Pivarnick. شاتر (2)

هر چند همه چیز به نظر می رسد به یک شروع خوب همه چیز را از یک سنگی به نوبه خود پس از Deena Nicole, 32 و Jenni, 34, نامیده می شود تا به سخنرانی خود در این مراسم را دریافت. شرکت کنندگان اقدام به بو سه نفر و آنجلینا جولی دیده می شود, طوفان به بیرون از اتاق.

“بود که پس f–ked تا” EMT می گوید به عنوان او می سازد راه خود را از تلاش برای ماندن در خارج از این دوربین را مشاهده کنید. “دوربین خود را خدمه از من f–king صورت. از چهره من. نوبه خود در اطراف و فقط برو.”

Deena Nicole و Jenni خوشحال بودند با چه چیزهایی panned یا نه. “شما f—داری شوخی می کنی ؟ من تا f–پادشاه میگردند,” Jenni می گوید در میان واکنش.

دینا برای بخش او مدعی است که آنجلینا “مبارک تمام f–پادشاه جمعیت هو” آنها را. او سپس در پاسخ با اعلام جسورانه: “من هرگز با او دوباره!”

Jersey Shore’s Deena Declares to Never Film With Angelina After Wedding Drama
دینا Cortese و آنجلینا Pivarnick. ام تی وی (2)

آنجلینا و اکنون شوهر, Chris Larangeiraگره خورده است که گره در پارک Château املاک و باغ ها در East Brunswick, New Jersey. یک روز بعد از مراسم, یک منبع گفت:” ما هفتگی است که دینا, Snooky و Jenni “ساخته شده برخی از جوک ها در مورد آنجلینا” در سخنرانی های خود. “جوک های خود را همه در سرگرم کننده خوب, اما آنها نمی زمین” خودی اضافه شده است. “و برخی فکر نمی کنم آنها مهربان بودند.”

در ماه دسامبر گذشته آنجلینا گفت: ما به طور انحصاری که او در نظر گرفته شده برای حرکت از این حادثه. “من زندگی می کنند, روز به روز, بنابراین من قصد دارم به سعی کنید برای فراموش کردن گذشته” او در آن زمان گفت: “من چیزی است که من ببخش بیش از حد بسیاری از مردم بیش از حد به سرعت. من قصد دارم برای جلوگیری از انجام آن است.”

آنجلینا ادامه داد: “برای سال 2020 این هم یک چیز جدید. من قصد دارم برای حفظ دایره من راه کوچکتر می دانید ؟ من فکر می کنم در حال حاضر همه نیاز من این است که شوهرم و خانواده من و خانواده او. من مانند حلق آویز کردن با دوستان است اما وجود دارد بسیاری که …, شما می دانید, آن را سخت. آن سخت است.”

ببینید که چگونه درام پایین می رود زمانی که Jersey Shore: تعطیلات خانواده بازده در چهار شنبه 28 مارس در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>