قاضی اجازه می دهد تا 5 آمریکای مرکزی و پناهجویان برای ورود ما

بوستون (AP) — پنج آمریکای مرکزی و پناهجویان دستور به باقی می ماند در مکزیک توسط مقامات فدرال قادر خواهد بود تا دوباره با خانواده های خود در ماساچوست تا زمانی که مهاجرت خود را در حال تصمیم یک قاضی فدرال در بوستون حکومت پنج شنبه.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ماساچوست گفت: سه زن و دو فرزند جوان شده بود زندگی در شرایط خطرناک در مرز مکزیک شهر ماتاموروس.

این سازمان گفت: پنج و چهار نفر از گواتمالا و ال سالوادور — به معرض خشونت و آزار و اذیت در مکزیک و مهاجرت جلسات در ایران بوده است به شدت با تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایمیل ها به دنبال نظر شدند جمعه برای سخنگو برای وزارت امنیت داخلی ایالات متحده است که به نام در طرح دعوی در دادگاه.

ACLU قبلا درباره حل و فصل مشابه از طرف گواتمالا خانواده به دنبال پناهندگی.

دهها هزار نفر از پناه جویان از برخی از اسپانیایی زبان ملل از جمله گواتمالا و السالوادور هستند و در انتظار مهاجرت به ایالات متحده دادگاه روند در مکزیک به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مهاجر حفاظت از پروتکل های که در اثر ژانویه 2019.

مقامات آمریکایی گفته اند که “باقی می ماند در مکزیک” سیاست کمک کرده است به طور قابل توجهی کاهش گذرگاه های مرزی غیر قانونی. حقوق مدنی گروه شکایت آن را نقض حقوق اساسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>