Kaitlyn Bristowe: من عود و بازگشت به افسردگی در ‘لیسانس’

شکننده زمان. Kaitlyn Bristowe کاهش یافت و به افسردگی در حالی که فیلمبرداری اش فصل لیسانس پس قبلا مبارزه با این بیماری در 20s خود را.

“من نمی توانید در هر نقطه در نزدیکی جایی که من در آن واقعا تاریک زمان, اما من قطعا دچار افسردگی در طول نشان می دهد و در حالی که من رو به همه که موشکافی” سابق ABC شخصیت, 34, منحصرا گفت: ما هفته در مصاحبه ای در روز جمعه, مه 15.

Kaitlyn Bristowe Says She Relapsed Back Into Depression After 'The Bachelorette'
Kaitlyn Bristowe در کاخ هنرهای زیبا در 9 نوامبر سال 2019 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است. شاتر

Bristowe ملاقات کردم و مشغول به شاون غرفه در طول فصل 11 از لیسانس در سال 2015. او توضیح داد که در چشم های عمومی منجر به کاهش در سلامت روان, اما او می دانست که او احساسات شد “موقت.” کانادا بومی در بر داشت خودش رو به دیگری “funk” پس از او و غرفه 32 تقسیم در سال 2018 است.

“من خودم دیدم پایین رفتن که همان مسیر اما من تا به حال ابزار و عزت نفس و همه چیز را به می دانم که من خوب بود و خیلی راحت تر انتقال برای من چون من اعتماد به نفس بود در جایی که من به عنوان یک فرد” Bristowe گفت.

کسانی که بهداشت روانی در تلاش بودند یک تضاد کامل با افسردگی او با تجربه در 20s خود را. “خاموش تاک با Kaitlyn Bristowe” پادکست میزبان دقیق در یوتیوب جدید سری 9 به شراب او چگونه توسعه دیازپام اعتیاد که منجر به وزن فقط 93 پوند است.

Bristowe به ما گفت که آن را “وحشی” را برای او به فکر می کنم در مورد که در دوره زندگی او بود که در نتیجه حرکت به عقب در با مادر در سن 27 سالگی پس از فروپاشی. او به یاد می آورد که چگونه او قادر به ببینید که چگونه همه چیز بد بدست کرده بود برای او تا زمانی که خانواده و دوستان او در پا.

او توضیح داد که او در برخورد با اعتیاد “ساعت به ساعت” و حتی مبارزه برخی از افکار تاریک.

Kaitlyn Bristowe Says She Relapsed Back Into Depression After 'The Bachelorette'
ABC/کریگ Sjodin

“من به یاد داشته باشید که خیلی گیج و فقط مانند آن خواهد بود بسیار آسان است فقط باید یکی دیگر را و شما می دانید, به خواب رفتن, اما نه احساس می کنم این دیگر'” Bristowe گفت. “اما من فقط این نیست که من هستم. من نمی خواهم به زندگی می کنند زندگی من می خواهم که آن را به حال شده است به اندازه کافی بلند بود و من فقط تا انجام با احساس بی حس و چون Kaitlyn Bristowe را دوست دارد به احساس احساسات خود و بی حس است و نه انجام آن.”

او افزود: “این خوب بود غمگین و لحظه ای خود را, و من واقعا نشسته در غم من, اما آن را در مورد بیرون آمدن از طرف دیگر و آنچه شما انجام با آن.”

Bristowe بعد نقل مکان کرد با لیسانس آلوم Jason Tartickکه او شروع به دوستیابی در ژانویه 2019.

برای اطلاعات بیشتر از Bristowe لطفا قسمت های جدید از 9 به شراب در دسترس چهارشنبه در یوتیوب و تنها “اگر من صادق بودن” در حال حاضر در دسترس.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de