Kanye West سابق محافظ ادعای رپ تا به حال ‘مسخره قوانین’

ریختن اسرار خود را. استیو Stanulisبود که پس از Kanye West‘s محافظ را باز کرد تا در مورد تجربه کار با رپ — و نمی به عقب نگه دارید در هر یک از “مسخره قوانین” او به دنبال.

“او می خواست شما را به ماندن 10 قدم پشت او در شهر و خیابان” Stanulis ادعا کرد در طول یک قسمت جدید از “هالیوود خام” پادکست. “بنابراین بدیهی است که اگر کسی در حال رفتن به می آیند و انجام کاری در زمان من اجرا کنید و سعی کنید برای جلوگیری از آن, آن را در حال حاضر اتفاق افتاده است.”

سابق اداره پلیس شهر نیویورک افسر که از شاخه به بازیگری و تولید ادعا که “Jesus Walks” رپ, 42, یکی از خود را “حداقل های مورد علاقه” مشتریان او می خواهم همیشه با. در حالی که بحث در مورد برخی از عجیب و غریب antics او شده است می خواهم در حال حاضر برای Stanulis به یاد می آورد اولین بار ملاقات Yeezy طراح در گذشته در هفته مد.

Kanye West's Former Bodyguard Steve Stanulis Drags the Rapper's 'Ridiculous Rules': He Was My 'Least Favorite'
Kanye West و استیو Stanulis. استفان Lovekin/شاتر; دن Callister/شاتر

“من قرار بود برای دیدار با او در استودیو است. زمانی که او می شود وجود دارد, ما به آسانسور و او را مانند ” آیا شما نمی خواهید به فشار چه طبقه ما در حال رفتن به؟'” بازنشسته پلیس ادعا کرد. “من گفت:” من هیچ ایده آن را از روز اول من.’ بنابراین او شروع به رجزخوانی: ‘بنابراین شما معنی است که شما نمی پیش تماس بگیرید برای پیدا کردن جایی که من قرار بود به رفتن؟’ من گفتم نه پس از او رجزخوانی و raving.”

نه قرار دادن تا با درام Stanulis به گرمی برنده سه گزینه. “یکی از شما می تواند به من بگویید چه دکمه را فشار دهید و در حال حاضر من می دانم. شما می توانید دکمه را فشار دهید و من را ببینید که یکی از شما را فشار دهید و سپس من می دانم” او به یاد می آورد. “یا شما می توانید نشستن در اینجا در تمام طول روز و به من بگویید که چگونه مهم زمان خود است و ما در حال رفتن به رفتن در هر نقطه. و دوباره ما بود که برای اولین بار تعامل است.”

سابق امنیت حرفه ای قبلا در کنار Leonardo DiCaprio, Cameron Diaz, Alanis Morissette, وودی هارلسون و توبی مگوایراما غرب یکی از تنها ستاره او محافظت می شود که او به یاد داشتن زمان مکالمات با در حالی که در تلاش به انجام کار خود را. “این اتفاق افتاد چندین بار” او ادعا در پادکست. “من به او یک threes.”

در طول ظهور خود را به شهرت “قوی تر” رپر شناخته شده تبدیل شده است در حال گریز از مرکز و باعث جنجال از قرار دادن رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش در انفجار برای “نه در مورد مراقبت از مردم سیاه و سفید” به تازگی ادعا می کنند که برده داری بود “یک انتخاب است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de