کوبه برایانت و دختر Gianna را پزشکی قانونی گزارش منتشر شده

لس آنجلس اداره پزشکی قانونی-پزشکی قانونی گزارش خود را در مرگ و میر ناشی از کوبه برایانت و دخترش Gianna در جمعه 15 مه نزدیک به چهار ماه پس از سقوط هلیکوپتر.

با توجه به این گزارش هر دو برایانت و Gianna را علل مرگ شد ترومای بلانت. او دچار ترومای بلانت به سر و سینه و شکم و اندام ها. علاوه بر این او پایدار شکستگی های متعدد به بازوی چپ و femurs اضافی صدمات و مرگ می سوزد.

Gianna برای او پایدار چند پارگی به عنوان به خوبی به عنوان دیگر آسیب به عنوان یک نتیجه از سقوط.

ژانویه 26 تصادف جان همه نه نفر سرنشین هلیکوپتر: برایانت 41; Gianna, 13; خلبان Ara Zobayan, 50; Gianna بسکتبال هم تیمی های الهام Altobelli, 14 و Payton چستر 13; الهام در پدر و مادر جان Altobelli, 56 و Keri Altobelli, 46; Payton مادر سارا چستر 45; و مربی کریستینا Mauser, 38.

Kobe Bryant and Daughter Gianna Coroner Report Released
کوبه برایانت و Gianna حسن نیت ارائه میدهد از کوبه برایانت/Instagram

L. A., دفتر پزشکی قانونی تایید شده در ژانویه 30 که “پس از round-the-clock, تست و آنالیز DNA” آن تیم مشخص بود که علت مرگ نه قربانیان بود ترومای بلانت. شیوه ای از مرگ تایید شد به عنوان یک حادثه.

برایانت بیوه ونسا برایانتثبت دادخواست عمدی در ماه فوریه در برابر این شرکت که متعلق به این هواپیما جزیره بیان هلیکوپتر این ادعا که خلبان شد “غفلت” و شکست خورده “به استفاده از مراقبت معمولی” پرواز در مه آلود و به طور بالقوه خیره کننده شرایط است. اعضای باقی مانده از Altobelli و Mauser خانواده ها به دنبال ونسا سرب در مارس تحت پیگرد این شرکت برای مشخص خسارت.

جزیره بیان هلیکوپتر استدلال در پاسخ خود را در اوایل این ماه که همه مسافران “تا به حال شناخت واقعی از همه از شرایط خاص خطرات و قدردانی از خطرات” توسط پرواز در هواپیما.

Kobe Bryant and Daughter Gianna Coroner Report Released
کوبه برایانت و خانواده حسن نیت ارائه میدهد از کوبه برایانت/Instagram

ونسا, 38, احاطه شده است خودش را با خانواده و دوستان پس از این فاجعه به خصوص دخترش ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 10 ماه. دختران باران مادر خود را با عشق در روز مادر و به او هدیه از جمله یک کتاب با عنوان چرا من عاشق مادر و charcuterie هیئت مدیره.

این مدل سابق ادای احترام به او در اواخر و چندین بار در رسانه های اجتماعی اخیرا در حالی که جشن تولد او. او در زمان به Instagram on May 5 برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از نامه ای که او در بر داشت از لس آنجلس لیکرز افسانه که او زیر نویس, “طنز این است که کوبه تا به حال یک عکس از من کشیده شده با یک فرشته نگه داشتن من تا توسط یک هنرمند بر روی جلد. گم شده و عشق زندگی من و کمی شیرین من Mamacita – همکار من برج ثور. ممنون از خواب بیدار به من 3 شیرین دختران امروز است. کاش ما همه با هم بودند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>