لیندزی گراهام را هل در مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به اوباما در مورد شهادت روسیه فلین

واشنگتن — پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک درخواست مستقیم به ایالت و سناتور ” لیندزی گراهام به تماس رئیس جمهور سابق باراک اوباما به شهادت در جلسات در مورد ریشه های روسیه بررسی و دست زدن به مایکل فلین مورد گراهام ابراز تردید در مورد ایده.

“من به شدت نگران سابقه است که می توان با تماس با رئیس جمهور سابق برای نظارت” گراهام گفت: در بیانیه منتشر شده امروز توسط کمیته قضایی مجلس سنا که او صندلی.

کارولینای جنوبی جمهوری خواه گفت که این کمیته را برگزاری جلسات در ریشه های انتخابات روسیه دخالت کاوشگر ابتدا در اوایل ماه ژوئن از جمله در اف بی آی را بررسی فلین تهمت سابق مشاور امنیت ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز قبل از آن که اوباما باید اول فرد به نام در جلسات. او بارها و بارها متهم به رئیس جمهور سابق به ناحق هدف قرار دادن همکاران خود را در آنچه که او خواستار “Obamagate” بدون مشخص کردن آنچه که جرم او فکر می کند, اوباما متعهد است.

“اگر من یک سناتور و یا نماینده کنگره اول شخص من تماس بگیرید برای شهادت در مورد بزرگترین سیاسی جرم و جنایت و رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا تا کنون است که رئیس جمهور سابق اوباما است. او می دانست که همه چیز را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آیا آن @LindseyGrahamSC فقط آن را انجام دهد. بیشتر Mr. Nice Guy. بیشتر صحبت کنید!”

‘کل exoneration’: مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا FBI یادداشت تبرئه مایکل فلین تحلیلگران می گویند که این مورد نیست

اما گراهام مسائل مطرح شده در مورد جدایی از قدرت اجرایی و امتیاز اضافه کرد که او نگران است در مورد سابقه تماس با سابق رئیس جمهور نشسته قبل از کمیته.

“من فکر نمی کنم در حال حاضر زمان برای من به انجام این کار است. من نمی دانم اگر آن را حتی ممکن است. من قبر نگرانی در مورد نقش اجرایی امتیاز و انواع مسائل” گراهام گفت: سیاسی در مصاحبه ای در روز پنج شنبه. “من درک می کنم رئیس جمهور تهمت سرخوردگی اما مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای. فقط مراقب باشید که چه چیزی برای شما آرزو.”

فلین التماس گناه دو بار به دروغ به اف بی آی در مصاحبه ای در مورد ارتباطات خود با سفیر روسیه و توافق کردند به همکاری با مشاور ویژه سابق رابرت مولر را در روسیه آغاز کرد.

وزارت دادگستری اعلام کرد در هفته گذشته آن در نظر گرفته شده برای رها کردن پرونده خود علیه بازنشسته ارتش. وزارت دادگستری گفت: مقامات اف بی آی را در ژانویه 2017 مصاحبه بود “غیر قابل توجیه” ساخت فلین اظهارات بی ربط “حتی اگر درست باشد.”

فلین و جدید خود را از دفاع تیم به دنبال برداشت خود را از گناه و متهم FBI از تله انداختن او به اظهارات نادرست یک ادعای قاضی در این مورد رد کرده است. ایالات متحده منطقه قاضی مورچه سالیوان هنوز برای تصمیم گیری در مورد درخواست برای رها کردن اتهامات عنوان شده علیه.

بیشتر: قاضی بازنشسته برای بررسی اگر مایکل فلین برگزار می شود باید در تحقیر چالش DOJ پیشنهاد برای رها کردن پرونده

گراهام گفت: فاز اول قوه قضائیه جلسات کمیته خواهد تمرکز بر “تصمیم دولت به اخراج فلین مورد به عنوان به خوبی به عنوان یک تجزیه و تحلیل عمیق از دریدن درخواست های ساخته شده توسط دولت اوباما در مقابل مقامات ژنرال فلین.”

خارجی گزارش های اطلاعاتی به طور معمول پنهان کردن هویت آمریکایی ها زمانی که آنها نشان می دهد تا در طول حقوقی نظارت نهادهای خارجی اما برخی از مقامات می توانید درخواست هویت بود “آشکار” اگر هدف خود را با یک “نیاز به دانستن” استاندارد.

در اوایل این هفته اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell محرمانه یک لیست از مقامات دولت اوباما که درخواست برای دریدن فلین هویت هنگامی که آن را برداشت تا در یک اطلاعاتی خارجی گزارش. لیست داده شد به وزارت دادگستری و سناتور جمهوریخواه بعد از آن منتشر شد ، این افراد به نام ممکن است دریافت فلین هویت, اما این سند محرمانه توسط Grenell را تایید نمی کند و آنها از اطلاعات آن را می گوید.

محرمانه: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در میان اوباما و مقامات که به دنبال ‘برس’ مایکل فلین

“هر فرد یک مجاز گیرنده اصلی گزارش و دریدن تصویب شد از طریق (آژانس امنیت ملی) استاندارد فرایند که شامل بررسی توجیهی برای درخواست” سند خواند.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان کشف و ضبط کرده اند در سند آزادی به عنوان شواهد دولت اوباما را هدف قرار فلین اما هوش کارشناسان باید گفت این فرایند از دریدن است که نسبتا معمول است و هیچ نشانه ای از آن استفاده می شد به طور غیر قانونی در این مورد آسوشیتد پرس گزارش داد. هزاران نفر از ایالات متحده هویت شده اند unmasked در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به یک گزارش از دفتر مدیر اطلاعات ملی از ماه گذشته.

گراهام گفت: در بیانیه خود که “هیچ رئیس جمهور بالاتر از قانون” به رسمیت شناخته شده اما اجرایی امتیاز مسائلی که بوجود می آیند از طریق تماس با یک رئیس جمهور سابق به شهادت.

“به می گویند که ما در حال زندگی در غیر معمول بار کتمان حقیقت است” گراهام گفت.

“ما نشسته جمهور (تهمت) را متهم سابق رئیس جمهور (اوباما) بخشی از یک treasonous توطئه برای تضعیف ریاست جمهوری خود. ما رئیس جمهور سابق نشان می دهد رئیس جمهور فعلی است و از بین بردن حاکمیت قانون با رد این ژنرال فلین مورد. همه این اتفاق می افتد در طول یک عمده بیماری همه گیر.”

“به قوه قضائیه کمیته هر دو رئیس جمهور به استقبال می آیند قبل از این کمیته و به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را در مورد هر یک از دیگر. اگر هیچ چیز دیگری از آن را برای تلویزیون است. با این حال من باید عالی شک و تردید در مورد این که آیا این امر می تواند عاقلانه برای کشور” گراهام گفت.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: لیندزی گراهام رد تهمت تماس به باراک اوباما شهادت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>