Lisa Kudrow نشان می دهد آنچه قمر و مایک انجام می شود در قرنطینه

سرد با خرچنگ! Lisa Kudrow نشان داد که او معتقد است که سابق خود , دوستان, شخصیت, Phoebe Buffay, خواهد احتمال زیاد ضربه زدن به طرف خلاق در حالی که quarantining با شوهرش مایک Hannigan بود.

“من احساس می کنم اگر آنها می خواهم به حال بچه های او خواهد بود نظامی در مورد ایجاد هنر” Kudrow, 56 گفت: ساندی تایمز در مصاحبه یکشنبه, مارس 17. “بنابراین جای خود خواهد بود تاخت و تاز کردن با کلان پروژه های عجیب و غریب.”

قمر بحباله نکاح در اوردن, مایک (با بازی پل راد) در 10 و فصل نهایی از دوستان در سال 2004. در طنزهای آخرین لحظات داستانی زن و شوهر صحبت کردن در مورد شروع یک خانواده خود را.

Lisa Kudrow Reveals What Phoebe and Mike Would Be Doing in Quarantine
Giphy

“به طور جدی منظورم این است که شما می خواهید را به یکی از آن؟” راد, 51 گفت: به عنوان مایک در آن زمان در حالی که Kudrow قمر پاسخ داد: “یکی است ؟ چگونه در مورد یک دسته کامل؟”

قمر پس از آن اضافه شده است که آنها می توانند “آموزش [بچه ها] به آواز خواندن مانند فون Trapp family” در صدای موسیقی.

این باز گشت آلوم ستاره دار در , دوستان, در کنار جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Matt LeBlanc, دیوید شویمر و Matthew Perry. سال پس از آن wildly موفق اجرا در NBC این سریال را دیدم یک تجدید حیات در محبوبیت میان عصر دیجیتال از جریان.

Kudrow گفته ساندی تایمز که معشوق ’90s سری خواهد بود “کاملا متفاوت” اگر امروز ساخته شده. “خوب, آن را نمی خواهد همه سفید, بازیگران, برای, مطمئن,” او توضیح داد. “من مطمئن هستم که چه چیز دیگری اما به نظر من باید نگاه به عنوان یک کپسول زمان نه برای آنچه که آنها اشتباه است.”

Lisa Kudrow Reveals What Phoebe and Mike Would Be Doing in Quarantine
Lisa Kudrow AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

این رومی و میشل High School Reunion ستاره با اشاره به راه های نشان می دهد که پیش از آن زمان و اضافه میکند: “این نمایش فکر کردم آن را بسیار مترقی است. وجود دارد یک مرد که همسر کشف او همجنسگرا بود و حامله و آنها مطرح کودک با هم ؟ ما تا به حال رحم جایگزین بیش از حد. آن را در آن زمان مترقی است.”

کامل بازیگران مراسم ویژه در ابتدا میله میله به آمار HBO حداکثر این ماه اما این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به این که در پروژه به تعویق افتاد. باب ” Greenblattاین WarnerMedia سرگرمی و مستقیم به مصرف کننده رئیس نشان داد که زنده مداخله می تواند رخ دهد نسبت به تابستان تا پایان.

Cast of Friends Lisa Kudrow Reveals What Phoebe and Mike Would Be Doing in Quarantine
‘دوستان’ بازیگران چپ به راست Lisa Kudrow به عنوان Phoebe Buffay, Matthew Perry به عنوان چندلر بینگ, جنیفر آنیستون به عنوان Rachel Green, دیوید شویمر به عنوان راس گلر کورتنی کاکس به عنوان Monica Geller, Matt Le Blanc, به عنوان Joey Tribbiani. حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون زمین

“ما در حال برگزاری برای اینکه قادر به دریافت این ویژه انجام می شود امیدوارم تا پایان تابستان, اگر ستاره چین و امیدوارم ما می توانیم به عقب بر گردیم به تولید” او گفت: تنوع در آوریل 11. “ما فکر می کنیم یک مقدار به داشتن یک, بزرگ, خشن زندگی می کنند مخاطبان به تجربه این شش دوستان زیادی در حال آمدن به عقب با هم و نمی خواهیم فقط به طور ناگهانی آن را بر روی وب سایت تماس با شما می دانید شش مربع و مردم عکسبرداری از خود را در آشپزخانه و اتاق خواب.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de