Luisana Lopilato: Michael Buble رو تهدید به مرگ پس از آشکار Elbowing

صحبت های او حقیقت است. Luisana Lopilato باز کرد تا در مورد احساس “وحشت زده” در واکنش به شوهرش, Michael Bubléظاهرا elbowing او در ماه آوریل است.

آرژانتینی, بازیگر, 32, مجبور شد به دفاع از ازدواج در اوایل سال جاری پس از یک کلیپ از “احساس خوب” خواننده 44 ظاهرا سیخ زنی او را با آرنج خود را در طول یک Instagram livestream ویروسی رفت. نزدیک به یک ماه پس از رسوایی Lopilato بستری او هنوز هم احساس متزلزل سخت پاسخ شوهرش مواجه شده است.

“ما دریافت بسیاری از مردم, اما شما نمی خواهد باور مقدار زیادی از افرادی که به من فرستاده عکس با سلاح و گفت آنها قصد کشتن مایک هنگامی که او رسیده آرژانتین, عکس های چاقو از مردم خنده و گفت: آنها به قطع انگشتان دست خود را, ترک یک بمب بزرگ برای ما و یا او را به ضرب و شتم او گفت:” در آرژانتین نشان می دهد تلویزیون Intrusosبا توجه به Hello magazine. “این به من می ترسند و من هنوز هم احساس می کنم یک کمی وحشت زده.”

Luisana Lopilato Says Husband Michael Buble Received Death Threats
Michael Buble و Luisana Lopilato کریستین کالاهان/آس/شاتر

این Chiquititas بازیگر اضافه شده است که واکنش های ناشی از کانادا اواز خوان “بسیاری از درد” به خصوص برای شنیدن چنین انتقاد شدید از طرفداران خود را بومی کشور است.

“وجود دارد مقدار زیادی از تهدیدات است. مثبت پیام ما را دریافت تعدادشان کمتر آنها اما من نگران هستم برای خانواده من. من رنج زیادی با آنچه اتفاق افتاده است” او توضیح داد. “آن را ناشی از مایک بسیاری از درد بیش از حد. او را دوست دارد آرژانتین و او دوست دارد که با من در آرژانتین زمانی که مشغول به کار هستم. او را دوست دارد دوستان او در آرژانتین. … مایک یک نجیب زاده است که همیشه در رابطه با تلاش برای ایجاد من حتی خوشحال تر از من در حال حاضر هستم.”

Bublé باعث به هم بزنید در رسانه های اجتماعی پس از طرفداران شروع به گسترش به ظاهر تهاجمی کلیپ اما Lopilato به سرعت آمد و به دفاع از خود. “من می خواهم شما بدانید که من هیچ شک و تردید که شوهر من است و من می خواهم را انتخاب کنید او را هزار بار بیشتر!! این عادلانه نیست!,” او نوشت: در Instagram در ماه آوریل پس از مدت کوتاهی طرفداران رشد نگران وضعیت او ازدواج. “جهان باید بیش از همیشه ‘, عشق, امید, ارزش وحدت و همبستگی’ نه این نوع از مردم است.”

هرزه برای برنده جایزه گرمی بعد تکرار Lopilato بیانیه گفتن E! اخبار در ماه آوریل که شایعات در مورد مشتری خود بودند “تلاشی ناموفق از قلدری سایبر” و اطمینان بخش طرفداران که زن و شوهر یک “مشارکت زیبا پر از عشق.”

به “ملاقات نکرده شما هنوز” خواننده گره خورده گره با Lopilato در مارس 2011 و این دو بعد از استقبال سه فرزند: نوح, 6, الیاس, 4 و ویدا 21 ماه. زن و شوهر است ادامه فیلمبرداری خود را Instagram Live سری ویدئو از منفجر و تا به حال اخیر تعجب ظاهر توسط فرزند ارشد پسر خود را که در پیوست آنها برای شیرین singalong در ماه آوریل است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>