مایک تیغه جلو خیش: چگونه من صرف روز در طول شیوع کروناویروس

برای بسیاری از تنظیم به حالت عادی در میان شیوع کروناویروس شده است یک مبارزه است. اما برای مایک تیغه جلو خیشآن را به یک نسیم.

اولین چیزی که در برنامه کاری روزانه? رهایی از خانه از هر vibes بد با سوزاندن مریم گلی. “این کمک می کند تا برای شروع هر روز تازه و جدید” مارول را Luke Cage آلوم منحصرا نشان می دهد در شماره جدید ما هفتگی.

در حالی که 43 ساله بازیگر شده است رفتن به مراتب کمتر از حد معمول او هنوز هم چسبیده به او در کارهای معمولی مانند نظافت ریش خود را. “این من کمک می کند تا حفظ تا حدودی از زندگی روزمره” او اشاره می کند.

ماندن در شکل مهم است که او را به عنوان به خوبی. چرا که ورزشگاه بسته شده, در این جا بد حک شده است “فکر کردن خارج از جعبه” وقتی که می آید به تمرینات او می گوید. “[ورزش با] آیتم های خانگی در حال رفتن به این روز.”

کارولینای جنوبی بومی شده است همچنین گذراندن روز خود را با اتصال و بازی با خانواده خود را. (او و همسر Iva تیغه جلو خیش به اشتراک گذاری دختر Naiella 5 و دختر دیگر آنها استقبال در اکتبر 2018.) “من استفاده می شود به سفر. بسیاری از” مبارزه خوب آلوم شوخی در یک Instagram پست در ماه مارس است. “بنابراین برای مقابله با برداشت من فقط FaceTime [خانواده] از قسمت دیگری از خانه.”

هنوز تیغه جلو خیش نیازهای یک لحظه به خود گاهی اوقات. راتگرز دانشگاه فارغ التحصیل لذت خواندن کتاب خود را — زمان قرنطینه انتخاب کنید که مردم نمی تواند به شما درایو دیوانه اگر شما آنها را کلید توسط دکتر مایک Bechtle — در خرابی. گنجه “است که در آن من به فرار برای صلح و آرام” او اشاره می کند.

سپس برای جلوگیری از کابین تب او می رود — با پوشیدن یک ماسک بدیهی است! — برای پیاده روی با سگ خانواده لیلا. “من گنجینۀ من هم با او می گوید:” تیغه جلو خیش “اگر چه ما قطعا در نظر گرفتن بسیاری از پیاده روی است.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن چگونه تیغه جلو خیش خود را خرج می کند روز معمولی در قرنطینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>