بدون تخت بسته بندی شده morgues: بمبئی بیمارستان در نزدیکی سقوط

AFP

بمبئی: بسته بندی morgues, بدن, در بخش بیماران مجبور به اشتراک گذاشتن تخت و پزشکی کارگران اجرا کهنه: بمبئی جنگ علیه coronavirus تحت فشار قرار دادند تا این شهر هند بيمارستان به نقطه شکستن.

Ravi, 26, تا به حال به تغییر خود را از پوشک خود را به عنوان او دراز مرگ ناشی از این بیماری در Lokmanya Tilak شهرداری بیمارستان عمومی بهتر به عنوان شناخته شده تصمیم با خود شماست.

“آنها فقط به ما دارو و ترک” راوی (نه نام واقعی او) گفت: AFP. کارکنان در 1,300-تخت تسهیلات شد “overworked و خسته” او گفت که گاهی اوقات سه نفر به ازای هر تخت.

در حال حاضر او بیش از حد است قرارداد این ویروس است و در بیمارستان دیگری — اما تنها پس از چهار امکانات حاضر به اعتراف او. “ما نمی باید زیرساخت های این بیماری,” او گفت:.

دولت-اجرای Sion بیمارستان تبدیل به یک ضرب المثل برای شکست خیره کننده از Mumbai — خانه میلیاردرهای بالیوود و زاغه — برای مقابله با این بیماری همه گیر.

یک ویدیو به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی و نشان داده شده در تلویزیون نشان داد جسد پیچیده شده در پلاستیک سیاه و سفید در سمت چپ بر روی تخت در یک بخش که در آن بیماران در حال درمان.

مقامات گفتند آنها بررسی فیلم.

‘بسیاری از موارد’

با فضا در حق بیمه و بستگان هم از ترس و یا قادر به ادعا می کنند مرده خود را به خاطر آنها خود را در قرنطینه اختیار coronavirus اجساد آسان است پزشکان می گویند.

اما در برخورد با بیمار بسیار سخت تر است.

“ما نمی تخت به اندازه کافی برای مدیریت بسیاری از موارد. اورژانس منطقه می شود کامل در یک ماده از ساعت” Aditya Burje یک junior, دکتر, کار شیفت شب در بخش سیون بیمارستان گفت: AFP.

بیمارستان نزدیکی به هند بزرگترین زاغه Dharavi باعث می شود آن را یک کلید میدان نبرد در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“در ماه مارس وجود دارد فقط یک یا دو مورد مشکوک به یک روز است. آن همه به نظر می رسید تحت کنترل است. پس از آن وضعیت به شدت تغییر” 25 ساله گفت.

در پایان آوریل Burje و همکاران خود غرق شد.

“ما شاهد 50-100 بیماران یک روز 80 درصد از آنها را به مثبت تبدیل و بسیاری از نیاز به اکسیژن” او گفت:.

مانند بسیاری از پزشکان در دولت-اجرای بیمارستان Burje که می شود 700 $ماهانه دستمزد پرداخت نشده است پس از هند رفت و به مستند در اواخر ماه مارس است.

او یک شب در دو ماه.

با نزدیک به یک سوم از مدرسه پزشکی کوهورت در بیمارستان مبتلا به کروناویروس او اعتراف کرد او ترسیده بود برای رفتن به محل کار.

“اگر چیزی اتفاق می افتد که مراقبت از من است؟”

‘سیستم انفجار’

Sion بیمارستان است به تنهایی در Indias سرمایه مالی. و همه — از دانشجویان پزشکی به پزشکان با دهه تجربه — در تلاش است.

مراقبت های ویژه متخصص دیپاک Baid اجرا می شود که یک بیمارستان خصوصی در جنوب بمبئی داوطلب برای کمک در یک دولت-اجرای مرکز پزشکی Rajawadi بیمارستان.

اما اگر از آن است که تنها مجهز به رسیدگی به بیماران با علائم متوسط پزشکان وجود دارد به طور معمول تا پایان درمان بدحال مردم Baid گفت.

حتی پزشکان متخصص در زمینه های مانند پوست یا ارتوپدی هستند که با ضربه caseloads از بیماران که واجد شرایط هستند به درمان است.

“ما نمی توانیم ارسال (بیماران) به دیگر بهتر-مجهز به بیمارستان زیرا آنها هیچ تخت و بنابراین ما انجام آنچه ما می توانیم” گفت: AFP.

“سیستم تحت فشار زیادی, این انفجار,” او گفت:.

شل و ول تجهیزات حفاظتی ساخته شده است که کارگران بهداشت ترس از مقابله با وظایف مانند تغییر ورق های مورد استفاده توسط coronavirus بیماران Nilima Vaidya-Bhamare دیگر دکتر گفت: AFP.

‘کاملا نادیده گرفته شده’

بمبئی است 4,500 تخت برای coronavirus بیماران با توجه به Daksha شاه ارشد سلامت رسمی با شهر مقامات.

“ما در حال گسترش ظرفیت تمام وقت,” او گفت: AFPبا اشاره به تلاش برای ساخت 1000 تخت بیمارستان صحرایی در یک مرکز تجاری.

مقامات همچنین راه اندازی بخش های مراقبت ويژه در داخل مدارس است.

اما با بمبئی تا کنون ثبت نام حدود 18,000 موارد کسری از آن 18 میلیون جمعیت قوی ترس در حال رشد است که هند را بدترین آمار شهرستان آمادگی برای یک پتانسیل افزایش است.

هند صرف کمتر از دو درصد از تولید ناخالص داخلی خود در بهداشت و درمان.

از سال 2017, هند 0.8 پزشکان در هر 1000 نفر در اطراف همان سطح به عراق با توجه به بانک جهانی. چین است 1.8 در هر 1000 و ایالات متحده 2.6.

بسیاری از مشکلات برجسته توسط همه گیر شده اند چرکین برای مدت زمان طولانی Vaidya-Bhamare گفت: از کمبود منابع اولیه مانند صابون به سبب شیوع کارکنان.

“من فارغ التحصیل در سال 1994 و دولت بیمارستان شد کاملا نادیده گرفته شده و سپس” او گفت:. “چرا آن را یک بیماری همه گیر برای بیدار کردن مردم است؟”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>