از راه دور کار مجموعه ای به ماندن پست همه گیر

مالی عمده مناطق مانند لندن اسکله قناری و لا دفاع در پاریس باقی می ماند بسیار آرام و حتی به عنوان دولت آسانسور coronavirus محدودیت. عکس: AFP

یک انفجار از راه دور کار با توجه به coronavirus همه گیر می تواند شرکت های بریده بریده فضای اداری آنها صرفه جویی در پول اما نه لزوما بهبود بهره وری در میان کارکنان به گفته کارشناسان.

کسب و کار اجازه می دهد کارکنان به محل کار از خانه بر اساس دائمی و حتی به عنوان مستندات سهولت در سراسر جهان خواستار به سوال آینده از آسمان خراش های مورد استفاده توسط شرکت های چند ملیتی که هستند دیده می شود به عنوان نماد سرمایه داری مدرن.

مالی عمده مناطق مانند معلم اسکله قناری و لا دفاع در پاریس باقی می ماند بسیار آرام و حتی به عنوان دولت لغو محدودیت اجتماعی فاصله و سفر, حمل و نقل عمومی.

Jes Staley, مدیر اجرایی بانک بارکلیز گفت: “مفهوم قرار دادن 7000 نفر در یک ساختمان ممکن است چیزی از گذشته”.

“ما پیدا کردن راه هایی برای کار با بیشتر فاصله بیش از یک دوره بسیار طولانی از زمان,” او اضافه شده است.

فرانسوی, اتومبیل, غول PSA که پژو و سیتروئن در حال حاضر می بیند از راه دور کار به عنوان یک معیار برای ده ها هزار نفر از دفتر آن مبتنی بر کارکنان است.

توییتر نشان داده است که برخی از کارکنان خود را می تواند انجام دهد شغل خود را از صفحه اصلی بر اساس دائمی.

کار انقلاب

“انقلاب در حال رفتن به می آیند با یک طرز فکر تغییر” گفت: Cydney روچ جهانی, صندلی کارمند با تجربه ما مشاوره Edelman.

“شرکت ها شده است بحث در مورد آینده کار برای 10 سال اما مردم واقعا نمی بسیار مشتاق به ماشه و ارتکاب به آن را به طور کامل” او به خبرگزاری فرانسه گفت و اضافه کرد که “همه گیر ثابت کرده است که این فن آوری است که حمایت از این نوع از کنترل از راه دور کار”.

روچ گفت: “انعطاف پذیری در حال رفتن به یک بزرگتر به معنی” اضافه کرد که کارفرمایان باید گوش دادن به کارکنان انداز نیست.

در حال حاضر حدود 95 درصد از 107,000 کارکنان در انگلیسی, تبلیغ WPP در حال کار از راه دور.

توسعه دهنده املاک و مستغلات زمین اوراق بهادار در هفته گذشته تخمین زده است که تنها 10 درصد از آن فضای اداری مورد استفاده قرار گرفت.

اثرات منفی

“وجود خواهد داشت هرگز بازگشت به حالت عادی” گفت: “الکس ژامبون مشترک اجرایی در کارگزاران Numis.

“این امر می تواند شرم اگر شده از طریق این مجازی مشغول به کار است که ما محوری به ما هیچوقت ایجاد برخی از تغییرات دائمی به راه ما کار می کنند.”

بررسی های اخیر توسط املاک و مستغلات مشاوره Cushman & Wakefield از 300 شرکت در سراسر جهان نشان داد که 89 درصد از آنها معتقد بودند از راه دور مشغول به کار ادامه خواهد داد فراتر از این بیماری همه گیر.

در اخیر وبلاگ اساتید کلر Lyonette و Beate Baldauf با اشاره به مزایای استفاده از خانه مشغول به کار است.

“اکثر تحقیقات برجسته مثبت سازمانی نتایج… از جمله صرفه جویی در هزینه, بهتر, بهره وری, بهبود استخدام و حفظ و نگهداری و کاهش غيبت” گفت: دانشگاهیان از دانشگاه وارویک در انگلستان.

اما آنها هشدار داد: “کارفرمایان باید آگاه باشید از این به طور بالقوه اثرات منفی این ممکن است متحمل بیش از دراز مدت.

“برای مثال کاهش تندرستی و وفاداری به سازمان ممکن است منجر به کاهش بهره وری خواهد شد که در خدمت به تهی از هر گونه پس انداز ساخته شده از کاهش فضای اداری و منابع است.”

با توجه به روچ “املاک و مستغلات است که یکی از مناطقی است که هزینه های کسب و کار بیشتر” اما “فقط به دلیل املاک و مستغلات ضرورت در فضاهای کوچک مانند منهتن آسمان خراش ها هرگز از بین برود”.

شرکت غول با این حال ممکن است وسوسه به کاهش تعداد از ساختمان های خود را به بریده بریده هزینه های زیر شوک اقتصادی ناشی از COVID-19.

با توجه به ارائه دهنده VPN NordVPN برخی از کارمندان از راه دور در حال کار ساعت های طولانی از آنها را در یک دفتر مؤثر بر تعادل کار و زندگی در حالی که لزوما آنها را سازنده تر است.

NordVPN گفت: ما کارکنان بودند به طور متوسط کار سه ساعت یک بعد دیگر است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>