سارا فرگوسن جشن بین المللی روز خانواده با گروه عکس

حزب از چهار! سارا فرگوسن مشترک یک عکس نادر با شوهر سابق پرنس اندروو دختران خود شاهزاده بئاتریس و پرنسس اوژنی به جشن بین المللی خانواده در روز جمعه, مه 15.

“روز بین المللی خانواده در شب .. من با افتخار از ما ایالات محبت خانواده” فرگوسن, 60, نوشت طریق Instagram.

دوشس یورک به طرفداران یک نگاه اجمالی از زندگی با دنج رجعت ضربه محکم و ناگهانی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که نگه داشته است بسیاری از افراد از عزیزان خود.

Sarah Ferguson Shares a Rare Photo of Her Ex-Husband Prince Andrew and Daughters for International Family Day
سارا فرگوسن, شاهزاده اندرو و دختران. حسن نیت ارائه میدهد از سارا فرگوسن/Instagram

در آوریل فرگوسن پیوست در فرد مبتلا سابق او نیز 60 که او ازدواج کرده بود به از سال 1986 تا 1996 به ارائه بسته های مراقبتی به خط مقدم کارگران در طول بحران بهداشت و درمان.

دوشس’ دستیار Antonia مارشالمشترک یک سری از عکس ها از جفت کار با هم به پشت در مارس 9, نوشته “نیویورک خانواده فوق العاده و ثابت قدم واحد و از طریق این بحران به طور مداوم کمک به دیگران. بنابراین با افتخار از همه آنها را.”

برای Duke of York, آوریل فعالیت مشخص شده اولین حضور عمومی خود را پس از او پا را از وظایف سلطنتی در نوامبر سال 2019 پس ارتباط خود را با جفری اپستین.

یک ماه قبل از exes’, مراسم, خود, دختر, بئاتریس, 31 و نامزد Edoardo Mapelli Mozziنشان داد که در اصل برنامه ریزی شده ممکن است در سال 2020 عروسی خواهد بود تحت فشار قرار دادند با توجه به این ویروس است.

“شاهزاده بئاتریس و آقای Mapelli Mozzi بسیار به دنبال به جلو به ازدواج هستند اما به همان اندازه آگاهی از نیاز به جلوگیری از انجام هر گونه خطرات غیر ضروری در شرایط فعلی” کاخ باکینگهام در بیانیه ای گفت به ما هفتگی در ماه مارس است. “در خط با دولت مشاوره برای انگلستان و فراتر از آن زن و شوهر در حال بررسی ترتیبات خود را برای 29th ممکن است.”

این زوج قصد داشتند تا چهارشنبه در نمازخانه سلطنتی بر اساس سنت جیمز’ کاخ در لندن در مه 29, قبل از COVID-19: گسترش جهانی بیماری همه گیر. ملکه الیزابت دوم به میزبان خصوصی پذیرش نیز در باغ کاخ باکینگهام پس از مراسم است را در خود نگه دارد.

با وجود این جفت ارز را nuptials روشن شود یورک خانواده را نگه داشته و روحیه بالا و ادامه داد: به دلیل این بیماری همه گیر.

فرگوسن راه اندازی “Storytime با Fergie و دوستان” به خواندن به کودکان در بحران, در حالی که پدر اوژنی, 30 و همسرش, جک Brooksbankداوطلب با ارتش رستگاری برای بسته بندی مواد غذایی برای مواد غذایی بانک ها در انگلستان

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>