آفریقای جنوبی تست توده بازدید محدودیت coronavirus گسترش


ژوهانسبورگ: با یک متخصص تکان دادن مچ دست, آفریقای جنوبی, پرستار Bhelekazi Mdlalose جمع آوری شده سواب گلو از مردان جوان پوشش برای coronavirus تست در اجرا پایین خوابگاه در مرکز شهر ژوهانسبورگ.

کارگران بهداشت فرستاده شده به سر می برند بلوک تک-اتاق آپارتمان — به طور عمده اشغال شده توسط مردان از مناطق روستایی انجام کارهای عجیب و غریب در شهر — به عنوان بخشی از یک توده جامعه غربالگری و تست (CST) کمپین راه اندازی شده توسط دولت در ماه گذشته.

Mdlalose که شاغل توسط پزشکان بدون مرز (MSF) در سمت چپ او و خانواده و کار معمول در شمال غربی شهر Rustenberg در ماه مارس برای حمایت از جامعه کار در ژوهانسبورگ.

در سن 51 او قطار دولت سلامت کارگران برای رسیدگی مشکوک coronavirus بیماران به درستی چک کردن در در CST تیم های اعزام به شهرستان دفاتر و مراکز خرید.

“ما شناسایی کسانی که COVID-19 مثبت و کسانی که علائم” گفت: Mdlalose.

“این مردم آسیب پذیر,” او اضافه شده و اشاره کرد که بسیاری را حتی نمی فکر می کنم به یک کلینیک مراجعه کنید و هنگامی که بیمار است. “بودن در اینجا ما در واقع هدف حق است.”

اما به آفریقای جنوبی شیوع کروناویروس میدارد تا سرعت — با تایید موارد خزنده بیش از 13,500 از جمله 247 مرگ و میر — Mdlalose و دیگر کارشناسان بهداشت و درمان در حال شروع به دیدن محدودیت های این کشور را مورد تحسین قرار گرفته جامعه غربالگری استراتژی است.

“این قطعا بسیار بالا فعالیت منابع” بستری MSF دکتر کلر Keene که مانیتور CST در کیپ تاون وسیع Khayelitsha township.

“من فکر می کنم ما در حال نزدیک شدن ظرفیت در آنچه که ما می توانید انجام دهید هر دو برای تشخیص موارد اما همچنین به آنها را دنبال کنید.”

‘مبارزه labs’

آفریقای جنوبی تهاجمی COVID-19 غربالگری و تست رویکرد مدل در سال تجربه مبارزه با سل و ایدز است.

“ما تصمیم گرفتیم که ما نباید فقط منتظر در بیمارستان ها برای بیماران وارد گفت:” دولت بالا coronavirus مشاور سلیم Abdool کریم. “ما تا به حال به یک رویکرد پیشگیرانه و بیرون رفتن وجود دارد.”

در اطراف 28,000 سلامت کارگران شده اند بسیج بیش از ماه گذشته با هدف به آزمون از 10 ، 000 نفر در هر روز است.

آنها را به نمایش بیش از نه میلیون نفر تا کنون حدود 15 درصد از جمعیت و تست شده بیش از 420,000.

“این بزرگترین و گسترده ترین بهداشت عمومی بسیج در تاریخ کشور ما” رئیس جمهور سیریل Ramaphosa گفت: در طول یک آدرس این هفته است.

اما labs شده اند در تلاش برای نگه دارید تا و کادر پزشکی می گویند می توانید آن را در حال حاضر تا دو هفته برای نتایج آزمون می رسند تا از اولیه دو تا سه روز.

“آزمایشگاه هستند که پر از جامعه, تست,” گفت: دکتر ایان Proudfoot MSF بالینی مربی در Khayelitsha.

“با طولانی تر و طولانی تر بار چرخش… کسی جایی رو برای تصمیم گیری در مورد که در آن (تست) اولویت نهفته است” او اضافه شده است.

وزارت بهداشت سخنگوی Popo Maja اعتراف کرد که آزمایشگاه شدند و “مبارزه”.

“ما انتظار می رود این,” او گفت: AFP. “این است که تا بحال بزرگترین اپیدمی شناخته شده برای بشر است.”

فشار بر منابع

Mdlalose آهی کشید در نا امیدی در اوایل این هفته به عنوان او کشیده در دنده محافظ و شمارش تا سواب کیت تست 20-عجیب و غریب کارگران از یک جامعه درمانگاه خارج ژوهانسبورگ.

او پس از کلینیک مدیر موفق به ارائه سواب نمونه از کارکنان که به عنوان پزشکی کارگران باید همه آزمایش می شود.

“آنها به اندازه کافی ندارند تست کیت گفت:” Mdlalose.

کوچک تسهیلات در حال حاضر در تلاش برای گرد و خاک به طور متوسط چهار مورد مشکوک به ازای هر روز که از اطراف شهرستان.

“من فکر نمی کنم جرم swabbing است یک ایده خوب” Mdlalose گفتم او به عنوان یک بسته آبی محافظ صحن در اطراف کمر خود را. “تست کیت ها و منابع برای انجام این کار وجود ندارد.”

کارشناسان ابراز نگرانی های مشابه.

آفریقای جنوبی “است که وابسته به شرکت های خارجی برای تست مواد و کیت” هشدار محققان مارک مندلسون و Shabir Madhi در یک مقاله این هفته است.

“ما… نیاز به اولویت بندی تست مشکوک شدید COVID-19 که نیاز به بستری در بیمارستان است.”

مندلسون و Madhi گفت: آن را به حال تبدیل شدن به یک “هدف غیر واقعی” به دنبال CST زمانی که صدها مورد جدید گزارش شده در هر روز اضافه کردن هزاران نفر به لیست افرادی برای پیگیری و صفحه نمایش.

‘ما نمی گریختم گلوله’

Mdlalose اما معتقد است ارزش واقعی جامعه توسعه نهفته در آماده سازی شهروندان و بهداشت کارگران برای ماه های آینده زمانی که آفریقای جنوبی شیوع است که انتظار می رود آمار اوج آن است.

“ما نمی گریختم گلوله, ما هنوز هم برای رفتن به توده های مثبت موارد” Mdlalose گفت: پرستاران در یک جلسه آموزشی.

هر روز صبح این هفته او در جریان گروه های مختلف در کمتر شناخته شده COVID-19 علائم تدریس شرکت کنندگان برای جلوگیری از لوزه ها که swabbing و چگونه به پوشیدن ماسک صورت مناسب است.

بسیاری از آنها با شنیدن اطلاعات برای اولین بار.

“آن را به ما و ما نیاز به دانستن بیشتر در مورد آن گفت:” جامعه پرستار Masesi Mashinini.

پشت در خوابگاه Nhlakanipho Majola بود ممنون این فرصت را به آزمون.

“من می خواهم به مطمئن شوید که در مورد این که آیا من آن را دارند یا نه گفت:” 26 ساله راننده تاکسی اش نشان پس از گرد و خاک. “بسیاری از بچه ها مصرف نمی شوند این به طور جدی (و) من خیلی می ترسم در مورد آن.”

Mdlalose در زمان مراقبت برای پاسخ به این سوالات به عنوان زمینه آنها از طریق آزمایش چادر. او می دانست که می تواند زمان را برای نتایج خود را به می رسند.

“اگر آنها مثبت ما نیاز به آنها را منزوی” او گفت: ابراز شک و تردید وجود دارد به اندازه کافی امکانات برای که.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>