این شلوارک جین از آمازون یک ضربه برای انواع بدن

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

ژان شلوارک تابستانی مد اصلی — دوره. اما مشکل ما معشوق ژان شلوارک حلقه درست برای همه جین: پیدا کردن جفت مناسب می تواند یک تلاش دشوار است. تا آنجا که ما آرزوی آن بودند درست است که one-size-fits-all شلوار پدیده نکردم در این Sisterhood of the Traveling Pants وجود ندارد. یا حداقل ما فکر آن را نمی کند!

یک جفت شلوار جین هرگز متناسب با هر کسی در خارج وجود دارد, اما یک سبک خاص قطعا می تواند جای طیف گسترده ای از انواع بدن! که چه داوران می گویند در مورد این جفت شلوارک جین که ما خال خال در آمازون است. مهم نیست که اندازه خریداران خرید همه آنها به نظر می رسد به احساس به همان شیوه در مورد این کوتاه — آنها وسواس!

luvamia Women's Mid Rise Shorts (Classic Blue)
luvamia زنان اواسط افزایش کوتاه (کلاسیک آبی) آمازون

آن را ببینید!

دریافت luvamia زنان اواسط افزایش شورت با حمل و نقل رایگان برای قیمت با شروع در فقط 16 دلار در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 19 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 15 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

این چسبناک شلوارک جین ساخته شده بودند به زحمت متناسب با اندازه های مختلف. این که آیا شما یک شکل ساعت شنی بیشتر گلابی شکل و یا به سادگی انحنا بیش از همه این شلوارک گفت: برای شما مناسب مانند دستکش! آنها باید یک مقدار سخاوتمندانه از elastane در پارچه است که کشش کافی را فراهم می کند که به نوبه خود کمک می کند تا این شلوارک جای هر نوع بدن راحت تر است.

آنها همچنین در تعدادی از رنگ های مختلف شستشو و سبک. این شلوارک به طور کلی قطع کاپشن در ناحیه مفصل ران و باید یک انتخاب از بسته شدن. کلاسیک وجود دارد جلو زیپ و دکمه پرواز سبک دو دکمه سبک و مقدار زیادی بیشتر اگر شما می خواهید به آن را تغییر دهید!

luvamia Women's Mid Rise Shorts (Grey 1)
luvamia زنان اواسط افزایش کوتاه (خاکستری 1) آمازون

آن را ببینید!

دریافت luvamia زنان اواسط افزایش شورت با حمل و نقل رایگان برای قیمت با شروع در فقط 16 دلار در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 19 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 15 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

اکثر این شلوارک ساییده شده در سجاف را نهایی, قدیمی, پرنیان. برخی از جفت را بیشتر ناراحت کننده تر از دیگران بنابراین انتخاب خود را بر اساس آنچه شما راحت با. خریداران می گویند که اینها خود را به “مورد علاقه های کوتاه” چرا که آنها “بسیار راحت است” و آنها “تن از تعارف” در حالی که با پوشیدن آنها. در واقع مشتریان که ادعا می کنند برای جلوگیری از پوشیدن شلوارک را در بر داشت که این کت و شلوار آنها را کاملا! چه بیشتر می تواند شما می خواهید از یک مورد ضروری? ما نیاز به گرفتن دست خود را در یک جفت از این جادویی, کوتاه, قبل از تابستان سال توپ زدن!

آن را ببینید: دریافت luvamia زنان اواسط افزایش شورت با حمل و نقل رایگان برای قیمت با شروع در فقط 16 دلار در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 19 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 15 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از luvamia و فروشگاه های لباس و کفش و جواهر در آمازون در دسترس در اینجا! فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de